Bīstamais vīruss

Vakar, 20:38
Šonedēļ teju katru dienu ir ziņots par jauniem saslimšanas gadījumiem ar Covid-19 un vēl viens cilvēks miris. Tādēļ sabiedrības veselības eksperti atkal un atkal atgādina – priekam un atvieglojumam Latvijā nav nekāda pamata. Vīruss joprojām ir starp mums – veikalā, pludmalē vai draugu ballītē. Un tikai atbildīga rīcība var pasargāt no lielāka uzliesmojuma vai vīrusa otra viļņa, vēsta LTV "Panorāma".
 
Vakar, 17:09
Valstīm piedzīvojot jauno Covid-19 gadījumu skaita kritumu, pašizolācija Latvijā turpmāk nav jāievēro arī ieceļotājiem no Matlas un Spānijas, liecina piektdien apkopotie Slimību profilakses un kontroles centra dati.
 
Vakar, 15:35
Latvijā tūristu mītnēs šogad aprīlī apkalpoti 13,2 tūkstoši viesu, kas ir par 93,6% mazāk nekā pagājušā gada attiecīgajā mēnesī, pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē.
 
Vakar, 15:31
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumprojektu, ar kuru noteikta kārtība slimības ierobežošanai pēc ārkārtējās situācijas beigām.
 
Vakar, 14:07
Nākamnedēļ atsāksies brīva ceļošana starp Baltijas valstīm un Poliju, kas tika pārtraukta jaunā koronavīrusa pandēmijas dēļ, piektdien paziņojis Lietuvas premjerministrs Sauļus Skvernelis.
 
Vakar, 14:00
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, kas paredz, ka administratīvā atbildība par Covid-19 dēļ noteikto ierobežojumu pārkāpšanu būs spēkā arī pēc ārkārtējās situācijas beigām.
 
Vakar, 12:44
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 20 cilvēkiem, piektdien paziņojis Veselības departaments.
 
Vakar, 12:30
Latvijas vadošais tūrisma operators Tez Tour no 21.jūnija uzsāks Vasaras sezonas 2020 ceļojumu programmas realizāciju sadarbībā ar nacionālo aviokompāniju airBaltic.
 
Vakar, 12:21
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta septiņiem cilvēkiem, piektdien paziņojusi Veselības ministrija.
 
Vakar, 11:51
Koronavīrusa pandēmija Francijā tagad ir pakļauta kontrolei, piektdien paziņoja valdības zinātniskās konsultatīvās padomes vadītājs Žans Fransuā Delfresī.
 
Vakar, 11:21
Kopš pagājušās sestdienas Valsts policija par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu sākusi 16 administratīvā pārkāpuma lietvedības, informēja Valsts policijā.
 
Vakar, 10:06
Pagājušajā diennaktī, veicot kopumā 1010 Covid-19 testus, atklāti trīs inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.
 
Vakar, 9:50
Medicīnas žurnāls "The Lancet" ceturtdien atsauca pētījumu, kurš bija radījis bažas par riskiem, ko varētu izraisīt pretmalārijas medikamenta hidroksihlorhinīna izmantošana Covid-19 pacientu ārstēšanā, jo trīs no četriem autoriem paziņoja, ka vairs neuzticas pētījumā izmantotajiem datiem.
 
4.jun
Irāna ceturtdien paziņojusi par 3574 jauniem inficēšanās gadījumiem ar jauno koronavīrusu, kas ir lielākais skaits kopš pandēmijas sākuma.
 
4.jun
Parasti lidostā "Rīga" jebkurā diennakts laikā ir dzīvība un lidmašīnas paceļas ik pa piecām minūtēm. LMT Viedtelevīzija aicina noskatīties video stāstu par lidostas darbu šī gada maijā, kad pasažieru kritums ir bijis teju 100% un lidostas gaiteņi lielākoties bijuši tukši un klusi.
 
4.jun
Valsts ieņēmumu dienestā (VID) apzinātas divu ar Covid-19 saslimušo darbinieku 40 kontaktpersonas, no kurām lielākā daļa turpina pildīt amata pienākumus attālināti.
 
4.jun
Ar Covid-19 saslimušais zemessargs atrodas ārstniecības iestādē un viņa veselības stāvoklis ir stabils.
 
4.jun
Somijā ceturtdien nav ziņots ne par vienu jaunu inficēšanās gadījumu ar jauno koronavīrusu, kas ir pirmā reize kopš 26.februāra.
 
4.jun
Armēnijas slimnīcas vairs nespēj tikt galā ar lielo koronavīrusa pacientu skaitu, ceturtdien brīdināja premjerministrs Nikols Pašinjans.
 
4.jun
Aizvadītā diennaktī divi inficēšanās gadījumi ar Covid-19 konstatēti Rīgā, bet viens Lielvārdes novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.