Bīstamais vīruss

2:01
Mainot savu politiku, Somijas varasiestādes ceturtdien rekomendējušas cilvēkiem nēsāt maskas publiskās vietās.
 
0:04
Indonēzija līdz gada beigām neuzņems ārvalstu tūristus, tā vietā varasiestādes centīsies atdzīvināt tūrisma sektoru ar vietējo pieprasījumu, ceturtdien paziņojis Indonēzijas galvenais ministrs jūras lietu un investīciju jautājumos Luhutu Pandžaitans.
 
Vakar, 23:30
Lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izplatību, Spānijas Galisijas apgabals un Kanāriju salas aizlieguši smēķēšanu ārpus telpām, kad nav iespējams ievērot sociālo distancēšanos.
 
Vakar, 22:19
Nāves gadījumu skaits ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 pasaulē pārsniedzis 750 000, liecina ziņu aģentūras AFP ceturtdien apkopotie valstu oficiālās statistikas dati.
 
Vakar, 21:42
Polija pēc vasaras brīvdienām skolēniem atvērs lielāko daļu skolu, pavēstījis izglītības ministrs Darjušs Piontkovskis.
 
Vakar, 14:48
Austrālijā Covid-19 uzliesmojumā smagi skartais Viktorijas štats ceturtdien pavēstīja par jaunu koronavīrusa gadījumu skaita strauju kritumu, varasiestādēm vienlaikus mudinot neieslīgt bezrūpībā un brīdinot par satraucošu inficēšanās gadījumu skaita pieaugumu reģionos līdzās Melburnai.
 
Vakar, 13:52
Pagājušajā diennaktī saslimšana ar Covid-19 pirmo reizi konstatēta Nīcas novadā, bet atgriezusies tā ir Ozolnieku novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.
 
Vakar, 12:16
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 21 cilvēkam, ceturtdien paziņojusi Veselības ministrija.
 
Vakar, 11:44
Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par atbalsta piešķiršanu visiem studējošajiem Covid-19 ietekmē, ne tikai tiem, kuri mācās valsts budžeta vietās.
 
Vakar, 11:23
Veicot 2071 Covid-19 testu, pagājušajā diennaktī reģistrēti četri jauni saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
Vakar, 10:39
Pirms apmeklēt nedēļas nogalē gaidāmos Rīgas svētku pasākumus, katram ir jāizvērtē savu veselības stāvokli, slimam uz tiem nedodoties, bet pasākumu laikā vajadzētu bieži mazgāt rokas un izvairīties no vietām, kur drūzmējas daudz cilvēku, informē Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) pārstāve Ilze Arāja.
 
Vakar, 9:56
Valsts radusi iespēju visiem asins un asins komponentu donoriem, papildu obligātajiem testiem, noteikt antivielas pret COVID-19 infekcijas izraisītāju (SARS-CoV-2 vīrusu), informē Valsts asinsdonoru centrs.
 
Vakar, 7:55
No šodienas Gulbenes novada pašvaldības iestādes atkal tiks atvērtas klātienes apmeklējumiem, ievērojot epidemioloģiskās prasības.
 
12.aug
Lietuvas valdība trešdien nolēmusi līdz septembra vidum pagarināt jaunā koronavīrusa izplatības ierobežošanai noteikto robežkontroli lidostās un Klaipēdas jūras ostā, bet vienlaikus paziņojusi, ka noteiks jaunu izņēmumu attiecībā uz Baltkrievijas pilsoņu iebraukšanu.
 
12.aug
Atklājot desmit Covid-19 inficēšanās gadījumus aizvadītajā diennaktī, Covid-19 pirmo reizi reģistrēts Krāslavas novadā, bet Durbes un Saulkrastu novados atkal reģistrēti saslimušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
12.aug
Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju pandēmijas laikā sapratuši, ka ikdienā iespējams dzīvot taupīgāk un aktīvāk būtu jāveido regulāri uzkrājumi, tikmēr puse iemācījušies biežāk mazgāt rokas un izvairīties no publiskām vietām, noskaidrots Luminor bankas veiktajā aptaujā par to, kādas atziņas cilvēki guvuši ārkārtas situācijas laikā.
 
12.aug
Ķīna atvieglojusi ceļošanas ierobežojumus 36 Eiropas valstu pilsoņiem, liecina Ķīnas vēstniecības Berlīnē publicētais paziņojums.
 
12.aug
Līdz ar valdības atbalstītajiem Covid-19 ierobežojumu atvieglojumiem, restorānu pieprasījums būtiski audzis, salīdzinot ar ārkārtējās situācijas periodu, pauda Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) valdes priekšsēdētājs un Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis.
 
12.aug
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 26 cilvēkiem, trešdien paziņojusi Veselības ministrija.
 
12.aug
Latvijā pētīs mājdzīvniekus, kuru saimnieki bija inficējušies ar Covid-19. Zinātnieki visā pasaulē secinājuši, ka dzīvnieki var inficēties no cilvēka un dzīvnieks var inficēt arī cilvēku. Tagad Latvijas eksperti vēlas šim apgalvojumam rast zinātniskus pamatojumus.