Bunkus slepkavība

22.sep
Ātra un izlēmīga izmeklētāju un tiesībsargājošoinstitūciju darbība ir kritiski svarīga, lai slepkavību pasūtītāji nepaliek nesodīti,tā norāda “Justice for Mārtiņš Bunkus” nodibinājuma vadītājs Kristaps Bunkus.
 
24.mai
Divus gadus pēc advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības Valsts policijas izmeklēšanā aizvien nav neviena aizdomās turamā, taču policijas vadība apgalvo, ka lieta virzās uz priekšu un vairs neprasīs gadus, šovakar ziņo LTV raidījums "de facto".
 
3.mar
Vairāki bagātnieki, kurus vieno noslepkavotā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus mantojums, iesūdzējuši tiesā deputātu Aldi Gobzemu par nelaiķa un viņa ģimenes goda un cieņas aizskārumu. Kā un vai vispār deputāts tiks sodīts, kļūs zināms 1. aprīlī, bet vakar lietā notika debates un tika spriests par vārda brīvības robežām attiecībā uz nelaiķiem.
 
14.jan
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa noraidījusi nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus brāļa Kaspara Bunkus prasību par kompensācijas piedziņu no Saeimas deputāta Alda Gobzema, apliecināja deputāts.
 
5.dec 2019
Aprit tieši gads, kopš Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis LNT rīta ziņu raidījuma "900 sekundes" tiešraidē paziņoja, ka zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanas iznākums tuvojas un ka izmeklētājiem esot pietiekami faktu, kas liecinot par to kā un kas varētu būt izdarījis šo noziegumu.
 
28.nov 2019
Šonedēļ vairāki mediji vēstīja par to, ka noslepkavotais maksātnespējas administrators un advokāts Mārtiņš Bunkus apbedīts Rīgā, 1. Meža kapos, tiešā Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa tuvumā. Kamēr mediji skaidro, kā tas bijis iespējams, Bunkus ģimene sniegusi savu komentāru, kurā skaidro situāciju.
 
28.nov 2019
Prestižāko Latvijas kapsētu reitings oficiāli nepastāv, bet ir kapsētas, kurās dzīvie raujas tikt apbedīti vai mirušā tuvinieki nelaiķi apbedīt.
 
26.nov 2019
Tieslietu ministrijas (TM) vārdā parakstīta atbalsta vēstule palīdzējusi nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus ģimenei tikt pie četrvietīgas kapavietas 1.Meža kapos iepretim Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes piemineklim, kur šoruden jau uzstādīts piemineklis Bunkum, vēsta žurnāls "Privātā dzīve" (PDz)
 
16.nov 2019
Šā gada pavasarī apritēja gads, kopš nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības. Viņa pīšļi guldīti I Meža kapos, iepretim pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes piemineklim un atdusas vietai. Šoruden Mārtiņdienā advokāta mamma Dace Bunkus uzstādīja dēlam pieminekli, kas veidots kā Temīdas svari.