Bunkus slepkavība

10.dec 2018
Nogalinātā zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus ģimene šodien ir izsludinājusi 500 000 eiro atlīdzību par slepkavības īstenotāju, pasūtītāju un atbalstītāju izdošanu. Atlīdzība izsludināta vienlaicīgi 30 valstīs, izmantojot plašsaziņas līdzekļus un paziņojumus interneta sociālajos tīklos.
 
6.dec 2018
Šodien nogalinātā zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus ģimene Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā ir iesniegusi prasību pret Aldi Gobzemu par nepatiesu cieņu un godu aizskarošu ziņu atsaukšanu un mantiskās kompensācijas piedziņu.
 
4.dec 2018
Nogalinātā zvērinātā advokāta Mārtiņa Bunkus izmeklēšana tuvojas noslēgumam, jo iegūts pietiekami daudz faktu un pierādījumu, lai pateiktu, kas un kā šo noziegumu paveicis, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.
 
30.nov 2018
Noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus ģimene aicina valsts politiskās vides līderus izvērtēt premjera amata kandidāta Alda Gobzema (KPLV) atbilstību augstajam amatam.
 
28.nov 2018
Ministru prezidenta amatam nominētais politiķis Aldis Gobzems (KPV LV) lēmumu par viņa izslēgšanu no advokatūras saista ar vēlmi nepieļaut, lai viņš kļūtu par premjeru.
 
28.nov 2018
Latvijas Zvērinātu advokātu padome (LZAP) ir atbalstījusi Ministru prezidenta amatam nominētā politiķa Alda Gobzema (KPV LV) izslēgšanu no advokatūras, apstiprināja LZAP vadītājs Jānis Rozenbergs.
 
1.nov 2018
2018.gada 30.maija rītā pie Rīgas Meža kapiem tika nošauts maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību. Kamēr policija turpina izmeklēšanu slepkavības lietā, tikmēr mājaslapā "puaro.lv" Jurģis Liepnieks publicējis rakstu, kurā izsaka versijas par to, kurš atbildīgs par notikušo.
 
28.okt 2018
Bunkus 3 mēnešus pirms traģiskā notikuma centies izmantot visus iespējamos līdzekļus, lai nonāktu "ABLV Bank" likvidatora amatā. Notikušas tikšanās ar ASV diplomātiem un lobistiem, ieguldīti ievērojami finanšu resursi, un bijusi pat izveidota starptautiska likvidatoru komanda, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".
 
26.okt 2018
Vakar, 25. oktobrī, Valsts policijas priekšnieka Inta Ķuža izteiktie pārmetumi nogalinātā zvērinātā advokāta Mārtiņa Bunkus ģimenei, apšaubot Bunkus ģimenes “rīcības motīvus un patiesos nodomus” izmeklēšanas veicināšanā, un norādot, ka Bunkus ģimenes centieni atbalstīt izmeklēšanu varētu būt “pretreakcija”, kas mēģinot diskreditēt izmeklēšanu, ir klaji nepieņemami un nepiedienīgi, paziņojumā presei klāsta Bunkus ģimene.
 
25.okt 2018
Nogalinātā advokātā un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus ģimene ir izveidojusi nodibinājumu "Justice for Mārtiņš Bunkus", kura mērķis, cita starpā ir veicināt Mārtiņa Bunkus slepkavības atklāšanu, šodien notikušajā preses konferencē paziņojuma nelaiķa brālis Kristaps Bunkus. Uzņēmumu reģistra elektroniskajā datubāzē gan šāds nodibinājums vēl nav atrodams, liecina "Firmas.lv" dati.
 
25.okt 2018
Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus ģimene šodien plkst.13 preses konferencē viesnīcā "Tallink Hotel Riga" informēs par turpmāko rīcību, lai sekmētu un panāktu administratora slepkavības izmeklēšanu, informēja administratora brālis Kristaps Bunkus.
 
21.okt 2018
Kopš pārdrošās slepkavības, kad gaišā dienas laikā savā automašīnā tika nogalināts zvērināts advokāts Mārtiņš Bunkus, pagājuši turpat pieci mēneši. Eiropas advokātu un maksātnespējas administratoru organizācijas aicināja Latvijas valdību nodrošināt pilnīgu un objektīvu izmeklēšanu saistībā ar šo noziegumu - atrast kolēģa slepkavas un tās notiesāt, ziņo raidījums "Nekā personīga".
 
7.sep 2018
Šodien aprit simts dienas, kopš zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības 30. maija rītā. Neskatoties uz policijas aktīvo darbu un politiķu, kā arī atbildīgo valsts iestāžu vadītāju sākotnējo, publiksi pausto apņēmību, līdz šim nav tikusi sniegta informācija par kādu būtisku progresu izmeklēšanā, informē Kristaps Bunkus.
 
27.aug 2018
Šodien nogalinātā zvērinātā advokāta Mārtiņa Bunkus ģimenes locekļi ir vērsušies Latvijas Zvērinātu advokātu padomē ar lūgumu neizvairīties no A. Gobzema rīcības izvērtēšanas. Bunkus ģimene iepriekš vērsās padomē ar lūgumu uzsākt disciplinārlietu un izslēgt A. Gobzemu no advokatūras, ņemot vērā viņa daudzkārt publiski paustos apzinātos melus par nogalināto M. Bunkus.
 
19.jūl 2018
Nogalinātā zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus ģimenes locekļi ir vērsušies Latvijas Zvērinātu advokātu padomē , lūdzot ierosināt disciplinārlietu pret zvērinātu advokātu Aldi Gobzemu un izslēgt viņu no zvērinātu advokātu skaita. Šāds lūgums pamatots ar A. Gobzema pēdējā mēneša laikā sistemātisku, regulāru M. Bunkus goda un cieņas aizskarošu, nepatiesu ziņu publisku izplatīšanu, plašsaziņas līdzekļos dēvējot viņu par “bandītu”, “mafijas izpildītāju”, kā arī sakot, ka M. Bunkus “zadzis naudu”, “izsaimniekojis lielas naudas summas” un tamlīdzīgi, vēsta paziņojums presei.
 
18.jūl 2018
Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā policijai ir pavedieni, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" atklāja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).
 
9.jūl 2018
Kopš maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus advokātu birojs izsludināja 10 000 eiro atlīdzību par informāciju, kas palīdzētu atklāt Bunkus slepkavību, tas ir saņēmis vairākus ziņojumus no iedzīvotājiem, pavēstīja advokātu birojā.
 
2.jūl 2018
Pēdējo nedēļu laikā bijušais Maksātnespējas administrācijas direktors Aldis Gobzems ir nācis klajā ar virkni skaļiem paziņojumiem. Tiek izmantoti visi līdzekļi, lai, iespējams, spodrinātu savu tēlu pirms Saeimas vēlēšanām. Pat nogalinātais advokāts, mans kolēģis Mārtiņš Bunkus ir kļuvis par viņa vēlēšanu kampaņas “sastāvdaļu”. Lai gan Mārtiņš sevi vairs nevar aizstāvēt, Aldis Gobzems nav ņēmis vērā, ka viņš nebija vienīgais cilvēks, kuram ir zināmi dažādi fakti, raksta Bunkus biroja vadītāja, juriste Jekaterina Galuška.
 
26.jun 2018
Mārtiņa Bunkus slepkavības aculiecinieks pastāstījis par maksātnespējas administratora pēdējiem mirkļiem šai saulē.
 
21.jun 2018
Noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus advokātu birojs ir izsludinājis 10 000 eiro atlīdzību par vērtīgu informāciju, kas palīdzētu atklātu Bunkus slepkavību.