Bunkus slepkavība

19.jūl
Nogalinātā zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus ģimenes locekļi ir vērsušies Latvijas Zvērinātu advokātu padomē , lūdzot ierosināt disciplinārlietu pret zvērinātu advokātu Aldi Gobzemu un izslēgt viņu no zvērinātu advokātu skaita. Šāds lūgums pamatots ar A. Gobzema pēdējā mēneša laikā sistemātisku, regulāru M. Bunkus goda un cieņas aizskarošu, nepatiesu ziņu publisku izplatīšanu, plašsaziņas līdzekļos dēvējot viņu par “bandītu”, “mafijas izpildītāju”, kā arī sakot, ka M. Bunkus “zadzis naudu”, “izsaimniekojis lielas naudas summas” un tamlīdzīgi, vēsta paziņojums presei.
 
18.jūl
Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā policijai ir pavedieni, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" atklāja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).
 
9.jūl
Kopš maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus advokātu birojs izsludināja 10 000 eiro atlīdzību par informāciju, kas palīdzētu atklāt Bunkus slepkavību, tas ir saņēmis vairākus ziņojumus no iedzīvotājiem, pavēstīja advokātu birojā.
 
2.jūl
Pēdējo nedēļu laikā bijušais Maksātnespējas administrācijas direktors Aldis Gobzems ir nācis klajā ar virkni skaļiem paziņojumiem. Tiek izmantoti visi līdzekļi, lai, iespējams, spodrinātu savu tēlu pirms Saeimas vēlēšanām. Pat nogalinātais advokāts, mans kolēģis Mārtiņš Bunkus ir kļuvis par viņa vēlēšanu kampaņas “sastāvdaļu”. Lai gan Mārtiņš sevi vairs nevar aizstāvēt, Aldis Gobzems nav ņēmis vērā, ka viņš nebija vienīgais cilvēks, kuram ir zināmi dažādi fakti, raksta Bunkus biroja vadītāja, juriste Jekaterina Galuška.
 
26.jun
Mārtiņa Bunkus slepkavības aculiecinieks pastāstījis par maksātnespējas administratora pēdējiem mirkļiem šai saulē.
 
21.jun
Noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus advokātu birojs ir izsludinājis 10 000 eiro atlīdzību par vērtīgu informāciju, kas palīdzētu atklātu Bunkus slepkavību.
 
19.jun
Valsts policija (VP) noslepkavotā maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanā saņēmusi vairākus desmitus ziņu no iedzīvotājiem, tostarp videoreģistratoru ierakstus, apliecināja VP preses pārstāve Ilze Jurēvica.
 
17.jun
Daudzdzīvokļu mājas Jūrmalā īpašnieka maksātnespējas process vienoja advokātu Mārtiņu Bunku un būvuzņēmēju Andri Bojāru. Bunku atrada nošautu savā automašīnā, bet Bojārs jau vairāk kā pusgadu ir pazudis bez vēsts, šovakar ziņo LTV raidījums “de facto”.
 
15.jun
Nogalinātā Mārtiņa Bunkus biroja darbinieki publicējuši atklātu vēstuli saistībā ar sava kolēģa slepkavību.
 
15.jun
Zvērināta notāre Ingūna Bobrovska ir izsludinājusi mantojuma atklāšanos un uzaicinājusi pieteikties visus mantiniekus, kreditoros, kā arī citas personas, kurām ir tiesības uz noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus mantojumu, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētā informācija.
 
12.jun
Maija beigās nogalinātais maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus nevarēja kļūt par "ABLV Bank" administratoru, pat ja netiktu apstiprināts bankas pašlikvidācijas plāns, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "1 pret 1" sacīja Ernests Bernis.
 
11.jun
Maija beigās nogalinātajam maksātnespējas administratoram, advokātam Mārtiņam Bunkum šodien izbeigta maksātnespējas administratora sertifikāta darbība, liecina Uzņēmumu reģistrā pieejamā informācija.
 
10.jun
Kā jau iepriekš rakstījām, maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus aukstasinīgā slepkavība ir saistīta ar viņa profesionālo darbību, par ko pārliecināta ir gan Valsts policija, gan arī viņa amata brālis, maksātnespējas procesa administrators un advokāts Erlends Baļķens. Apkopojam versijas, kas varēja būt iemesls Bunkus nāvei, saistībā ar viņa profesionālo darbību.
 
9.jun
Kopš 2011.gada Latvijā notikušas 13 pasūtījuma slepkavības, liecina Valsts policijas informācija.
 
8.jun
Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības pasūtītāji varētu būt Azerbaidžānas "biznesmeņi", liecina vairāku avotu raidījumam "TV3 Ziņas" paustā neoficiālā versija.
 
8.jun
Maksātnespējas administratora un jurista Mārtiņa Bunkus slepkavības vietā joprojām kā kara laukā, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
8.jun
Daudzus šokēja advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņas Bunkus slepkavība. Kā vēsta Valsts policija, noziegums bija rūpīgi izplānots, sākot ar advokāta ikdienas gaitu novērošanu līdz nozieguma pēdu slēpšanu, sadedzinot automašīnu, kurā pārvietojās slepkavas. Draugi, klienti un darba kolēģi dalās pārdomās par Bunkus gan sociālajos tīklos, gan medijos. Smagāk zaudējumu pārdzīvo advokāta māte Dace.
 
8.jun
. Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā izmeklētāji turpina ļoti intensīvu darbu, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" apliecināja Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis.
 
8.jun
Pagājusi nedēļa, kopš maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus (38) tika nošauts, vadot savu sniegbalto automašīnu «Range Rover» pa Aizsaules ielu iepretim Meža kapiem. Policija oficiāli apstiprinājusi, ka notikušais ir pasūtījuma slepkavība, bet publiskajā apritē klīst dažnedažāda satura versijas, kurš tik zvērīgi izrēķinājies ar maksātnespējas administratoru.
 
7.jun
Bijusī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone intervijā LNT "900 sekundes" norādīja, ka arī viņas vadības laikā nācās saskarties ar maksātnespējas administratoru savstarpējām nesaskaņām.