Sasildi Ziemassvētkos

30.dec 2019
Jau vairākus gadus Rīgā, Imantā, Latvijas Kustības par neatkarīgu dzīvi sveču darbnīcā top sveces. Tās veido jaunieši, kuri cer izveidot savu grupu māju, dzīves vietu sev, kurā dzīvot pastāvīgi. Dzīvot tādu dzīvi, kāda ikvienam no mums ir pašsaprotama. Šā gada notikums sabiedrības dzīvē ir sveču darbnīcas labdarības akcija Miljons sveču neatkarīgai dzīvei, kas ir simbols ne tikai cīņai par cilvēka cienīgu dzīvi, bet arī par sabiedrības uzskatu maiņu – ja ne mēs, tad kurš cits?
23.dec 2019
Vecāki saviem dvīņiem ir iedevuši skaistus vārdus – Ričards Edžus un Keita Gabriela. Bērniem jau ir 12 gadi, viņi ir ļoti simpātiski un talantīgi. Taču dzemdību traumas dēļ abiem kopš bērnības ir nopietni veselības traucējumi, vēsta "Zaļā lampa".
23.dec 2019
Labdarības maratonā "Dod Pieci!" saziedoti kopumā 438 197 eiro, tādējādi šo summu novirzot pilnvērtīgam uzturam neārstējami slimiem cilvēkiem, kuri vairs nevar paēst paši, kā arī citām paliatīvās aprūpes atbalsta terapijām, pirmdienas vakarā paziņoja maratona rīkotāji.
23.dec 2019
Portālā "ziedot.lv" pubicēts lūgums palīdzēt jaunai sievietei vārdā Gita.
19.dec 2019
Kad ģimenē ir divi īpašie bērni, dzīve nebūt nav viegla. Bet kad māmiņa audzina viņus viena, bez jebkādas radinieku palīdzības, situācija brīžiem kļūst nepanesama.
17.dec 2019
Šodien, 17. decembrī, plkst. 12:00 tika atklāts sabiedrisko mediju labdarības maratons Dod Pieci!. Trīs Latvijas Radio 5 – pieci.lv dīdžejus Tomu Grēviņu, Martu Grigali un Magnusu Eriņu uz 152,5 stundām īpašajā stikla studijā Doma laukumā ieslēdza Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta un šī gada Dod Pieci! tēmas vēstnese Evija Unāma, savukārt pirmie studijas viesi bija šī gada himnas „Klusi čukst Dievs” autors Raimonds Tiguls kopā ar Rīgas Doma zēnu kori.
17.dec 2019
Vairāki simti suņu un kaķu mitinās Latvijas dzīvnieku patversmēs, ikdienā par viņiem gādā patversmes darbinieki un pašvaldības, taču četrkājaino draugu uzturēšanos pagaidu mājvietā būtiski var uzlabot arī cilvēku ziedojumi, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
16.dec 2019
Portāls "ziedot.lv" ir publicējis lūgumu palīdzēt atbalsīt smagi slimus cilvēkus.
13.dec 2019
Ziemassvētku gaidīšanas laikā Saeimas deputāti un darbinieki tradicionāli sarūpē dāvanas bērniem, kuri ārstējas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Labdarības akcijas mērķis - darīt gaišāku mazo pacientu veseļošanos un vairot viņos pozitīvas emocijas. Parlaments labdarības akciju rīko sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu.
10.dec 2019
Šodien, 10. decembrī, tirdzniecības centrā Domina Shopping darbu sācis vērienīgākais Ziemassvētku tirdziņš Latvijā, kas šogad atzīmē arī savu 10 gadu jubileju un pulcē rekordlielu tirgotāju skaitu. Tajā piedalās teju 150 Latvijas amatnieku, rokdarbnieku un mājražotāju, no kuriem ir iespēja iegādāties dažādus gardumus, mājas vīnu, adījumus, dabīgo kosmētiku, latviešu dizaina apģērbu, rotaļlietas, sveces un citus pašmāju ražojumus. Vienlaikus jau piekto gadu norisinās arī Invalīdu un mazturīgo senioru atbalsta fonda (IMSA Fonds) Labdarības tirdziņš, kuru pārstāv 50 tirgotāji – seniori un cilvēki ar invaliditāti.
10.dec 2019
No 19. līdz 22. decembrim Rīgas dzelzceļa stacijas pirmā stāva lielajā zālē būs iespējams apskatīt un iegādāties Latvijas senioru rokdarbus.
photo_camera
9.dec 2019
30. novembrī Rīgas Svētā Pētera baznīcā notika labdarības koncerts «Mīlestības pieskāriens». Ja līdz šim labdarības koncerts Ziemassvētku gaidīšanas laikā tradicionāli bija noticis Rīgas Sāpju Dievmātes baznīcā, šobrīd dievnamā notiek remontdarbi un renovācija, lai kultūrvēsturiskais piemineklis, kas iekļauts UNESCO kultūras mantojuma sarakstā, arī uz priekšu katram būtu interesants ar eklektisko stilu, grezno altāri, neoklasicisma stila pērlēm, ar mākslas darbiem, kas uzkrāti vairāk nekā divu gadsimtu garumā.
8.dec 2019
Svētdien Doma laukumā notikušajā Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienā piedalījušies aptuveni 1500 dalībnieki, informēja biedrības "Dr.Klauns" vadītāja Marianna Milovska.
8.dec 2019
Svētdien, 8. decembrī plkst. 11.30 Doma laukumā jau 12 reizi notiks tradicionālais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens Santa Fun Run. Šogad Rīgas Starptautiskā Rotari kluba organizētais notikums visus ienākumus no dalības biļetēm novirzīs biedrībai Dr.Klauns, lai arī nākamajā gadā profesionālie medicīnas klauni var turpināt vairot bērnu un vecāku smaidus slimnīcās visā Latvijā.
5.dec 2019
Dzīvnieku patversme „Dzīvnieku draugs" notika projekta „Paņem vienu uz mājām!" atklāšanas pasākums ar basketbola kluba "Biznesa augstskola Turība" spēlētājem. Tika prezentēts īpašs 2020.gada labdarības kalendārs, kurā spēlētāji fotografējās ar dzīvniekiem, kuri meklē mājas.
5.dec 2019
Jau teju divas nedēļas pie “Laimas” pulksteņa “Laimas” labdarības namiņš pulcē labdarus, kas aicināti sagādāt prieku un radīt Ziemassvētku brīnumu bērniem ar dažādiem sociālajiem statusiem no 20 Latvijas novadiem.
5.dec 2019
Jau vairākus gadus akcijas "Laimes eņģeļi" ietvaros tiek apdavināti dažādu Latvijas pansionātu iemītnieki. Šogad akcijas organizatori aicina iedzīvotājus sarūpēt dāvanas Vecumnieku novada pansionāta “Atvasara” iemītniekiem.
3.dec 2019
Ceturtdien, 5. decembrī, plkst. 19.00 Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē notiks labdarības koncerts “Mana dziesma tev”, kurā piedalīsies sabiedrībā zināmi dziedātāji un mūziķi. Ieeja koncertā par ziedojumiem.
29.nov 2019
Miljons sveču grupu mājai – ar šādu aicinājumu Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi sākusi sabiedrības atbalsta kampaņu grupu mājas izveidei cilvēkiem ar smagiem attīstības traucējumiem.
28.nov 2019
Emocionālā gaisotnē Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris vakar vēstīja par labdarības koncertu melanomas pacientiem Es nākšu, lai tu dzīvotu, kas notiks nākamnedēļ. Līdzcilvēku atbalsts nepieciešams melanomas pacientiem, kuriem pašlaik valsts finansētas zāles nepienākas. Ziedot.lv palīdzību lūdz trīs pacientes, taču pacientu, kuru dzīvības glābšanai ir vajadzīgas zāles, ir vairāk, jo melanomu gadā konstatē vismaz 200 pacientiem.