Trešdiena, 22.maijs

redeem Emīlija

arrow_downwardSasildi Ziemassvētkos

Vecrīgā pie "Laimas" pulksteņa šodien atvērts zīmola "Laima" labdarības namiņš, kurā šogad sabiedrība varēs atbalstīt 1500 bērnus no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem visā Latvijā. Valsts prezidentam Egilam Levitam ar kundzi bija iespēja šogad būt pirmajiem, kas izvēlas piepildīt kāda bērna sapņus ar "Laima" labdarības namiņa starpniecību.
22.nov 2019
Četru gadu vecumā ārsti Ralfam, dzīvespriecīgm un kustīgam zēnam, parādījās pirmās epilepsijas lēkmes. Bērns modās naktī, kliegdams un meklēdams vecākus. Ralfam tagad ir 14 gadi, un viņa ārstēšanā ārsti izmēģinājuši visas Latvijā pieejamās zāles, kā arī jaunos medikamentus, taču epilepsijas lēkmes nemitējas. Lēkmju dēļ būtiski traucēta zēna attīstība un veselība. Zēnam varētu palīdzēt jauna specifiska operācija, taču to valsts neapmaksā, un tāpēc Ralfa vecāki vērsušies labdarības organizācijā ziedot.lv.
21.dec 2018 Inga Paparde
«Ikviens var palīdzēt bērniem nonākt ģimenē un drošās mājās, atbalstot SOS bērnu ciematu ģimenes,» aicina Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, atklājot SOS bērnu ciematu labdarības kartīšu projektu Ziemassvētku brīnumu gaidot… Mākslinieku, aktieru, dziedātāju radītās Ziemassvētku atklātnes sveiks mūs svētkos, bet ienākumi no kartīšu iegādes tiks ziedoti labam mērķim – SOS bērnu ciematiem.
7.dec 2018 Inga Paparde
photo_camera
Sasildi Ziemassvētkos – ar šādu aicinājumu Neatkarīgā sagaida Adventes laiku un aicina ikvienu saredzēt iespējas palīdzēt un atbalstīt līdzcilvēkus. Latvijas Kustības par neatkarīgu dzīvi dienas centra sveču darbnīcā top un plauktos glīti kārtojas krāšņas krāsainas sveces tieši Adventes laikam un Ziemassvētkiem.
30.nov 2018 Inga Paparde
Gūt pozitīvas emocijas un atbalstīt Ogres invalīdu biedrības biedrus var viņu rokdarbu izstādē No sirds uz sirdi Ogres kultūras centrā līdz 23. decembrim no pulksten 10 līdz 19. Starp apskatāmajiem rokdarbiem skaistā rāmītī savus pircējus gaida Līgas Lukjanskas veidotie pērlīšu auskari un matu rotas.
22.dec 2017 Antra Rēķe
Par prieku sev un citiem un par spīti slimībai, 27 Ogres invalīdu biedrības pārstāvji rokdarbu izstādē No sirds uz sirdi sagatavojuši 850 darbu. Tie apskatāmi un nopērkami Ogres kultūras centrā līdz 23. decembrim no pulksten 10 līdz 19.
21.dec 2017 Antra Rēķe
Latvijas Pensionāru federācijas Ziemassvētku tirdziņā no 21. līdz 23. decembrim var novērtēt un, par prieku saviem mīļajiem un rokdarbu veidotājai, iegādāties pensionētās grāmatvedes Ināras Poišas (72) adījumus un tamborējumus. Savulaik tieši rokdarbi palīdzējuši līdzsvarot viņas dzīvi, ko kājām gaisā sagrieza deviņdesmitie gadi.
19.dec 2017 Antra Rēķe
Iegūt brīdi prieka un atbalstīt rokdarbniekus var Ogres pensionāru Ziemassvētku tirdziņā līdz 16. decembrim. Meistaru darbu klāstā ir arī pensionētās ekonomistes Ināras Kurpnieces (70) veikums.
15.dec 2017 Antra Rēķe
«Ada taču ar divām adatām, tās pārējās tur tikai mētājas,» atsmaida pensionētā sākumklašu skolotāja Ināra Klipsone (83), kad, pārcilājot viņas radītos cimdus un zeķes, kārtējo reizi pārvaicāju, vai arī šis cimds vai zeķe adīta nevis ar piecām, bet divām adatām. Iepriecināt tuviniekus, atbalstīt rokdarbniekus un iegādāties arī Ināras kundzes darinājumus var senioru Ziemassvētku tirdziņā Ogres kultūras centrā no 11. līdz 16. decembrim.
14.dec 2017 Antra Rēķe
Svētku tuvošanos labi var izjust Ogres senioru Ziemassvētku tirdziņā, kas notiek no 11. līdz 16. decembrim. Te uz ziemas prieku baudīšanu un tuvinieku iepriecināšanu īpaši mudina pensionētās ekonomistes Māras Lakševicas (71) krāšņie dūraiņi un zeķes.
13.dec 2017 Antra Rēķe
Starp Otro un Trešo adventi līdz 16. decembrim rast mirkli rāma prieka un atbalstīt seniorus rokdarbniekus var Ogres pensionāru Ziemassvētku tirdziņā. Šajā laikā ir iespēja satikt arī pašas darbu autores.
12.dec 2017 Antra Rēķe
Kārlis ir salauzis spilgti rozā parafīnu nelielos gabaliņos un ber to sveces formiņā. Viņš ir sajūsmā par sveces krāsu – tā būs koši rozā. Kārlis ir viens no Kustības par neatkarīgu dzīvi dienas centra jauniešiem, kurš ikdienā strādā arī sveču darbnīcā. Sveces gatavo jaunieši ar smagiem garīga rakstura traucējumiem, un kustības vadītāja Inga Šķestere saka: mēs nesam ziņu sabiedrībai, ka cilvēki ar smagiem traucējumiem var dot savu pienesumu. Sasildi Ziemassvētkos viesojas dienas aprūpes centrā, lai iepazītu sveču darināšanas meistarstiķi un iepazīstinātu lasītājus ar šeit topošajiem gaismas un siltuma nesējiem.
8.dec 2017 Inga Paparde
«Nāc, izrādi savu amata meistarību!» – ar tādu devīzi sestdien, 9. decembrī, Gulbenes tirgū noritēs Ziemassvētku izstāde tirdziņš. Piedalīties ir aicināts ikviens mājražotājs, ābolu, ķiploku vai sīpolu audzētājs savā dārzā, ikviens amatnieks, rokdarbnieks no pašu novada un no citiem Latvijas novadiem.
7.dec 2017 Monika Sila
photo_camera
«Esmu pagodināta nodarboties ar labdarību – tas man sagādā prieku un vienlaikus palīdz citiem cilvēkiem,» Neatkarīgajai saka Eva Sesemane no Rīgas starptautiskā sieviešu kluba, kas šosestdien aicina uz Ziemassvētku labdarības tirdziņu Vecrīgā. Visi tirdziņā iegūtie līdzekļi nonāks Latvijas labdarības organizāciju, tostarp krīzes centru, rīcībā, lai palīdzētu bērniem un ģimenēm.
30.nov 2017 Inga Paparde
Neatkarīgā Rīta Avīze ilgus gadus Ziemassvētku laikā ir rīkojusi labdarības akciju Karsto vēstulīšu laiks, kurā palīdzējām piepildīt gan bērnu, gan cienījama vecuma cilvēku, gan ģimeņu Ziemassvētku ilgas, lūgumus, nereti pavisam praktiskus, jo tieši tādas bija ģimeņu vajadzības, un sniedzām palīdzīgu roku krīzes situācijās.
30.nov 2017 Inga Paparde