Sarunas

12.jun 2014
«Uz skatuves es esmu tas, kas vēlētos būt ikdienā – tik spēcīgs un tik pašpārliecināts,» atzīstas mūziķis Ralfs Eilands, kurš šovā Izklausies redzēts pārsteidza ar brīnumainām pārvērtībām un plūca pelnītus uzvaras laurus. Mūsu sarunu no sākuma līdz beigām caurvij nesamākslots patiesums, taču patiesāka par visu ir viņa vēlme būt laimīgam. Laimīgam mūzikā.
 
6.mai 2014
«Lai sieviete izskatītos labi, viņai vispirms ir jājūtas labi,» uzskata Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska. Viņa nedomā, ka skaistas ir tikai tās sievietes, kuras atbilst kaut kādiem 21. gadsimtā mākslīgi radītiem standartiem, – aktrise ievērojusi, ka skaistākas ir tās sievietes, kuras ir laimīgas un apmierinātas.
 
23.apr 2014
Lielākajos Latvijas kinoteātros 11. aprīlī sāka rādīt kinorežisora un teorētiķa Dāvja Sīmaņa filmu Escaping Riga. Pēc režisora domām, filma, lai gan vēsta par 21. gadsimta beigām, tieši atspoguļo mūsdienu politiskās aktivitātes, kuru fonā dzīvojam.
 
19.apr 2014
Trīs bērnu māmiņai un gleznotājai Ievai Bondarei spilgtākās Lieldienu atmiņas no bērnu dienām saistās ar tradicionālo olu krāsošanu.
 
17.apr 2014
Jaunais aktieris Uldis Siliņš vēl nav piederīgs nevienam teātrim. Vienā iestudējumā piedalījies Dailes teātrī, un nu jau būs trīs darbi Nacionālajā teātrī. Bet pašlaik visvairāk rūpju tiek veltīts ģimenei, kurā drīz gaidāms pieaugums.
 
10.apr 2014
Raidījuma Četras istabas vadītājs Jānis Rāzna, kuram pirms tam nebija saistības ar televīziju, katru dienu ar prieku dodas veikt viņam uzticētos pienākumus, taču viņam patīk strādāt arī valsts darbā, jo tas liek ievērot zināmu kārtību un sevi disciplinēt.
 
8.apr 2014
Jau vairāk nekā desmit gadus Inga Leciusa ir jogas pasniedzēja, turklāt vienīgā, kas pašlaik Latvijā nopietni nodarbojas ar hormonu jogas terapijas pasniegšanu sievietēm un nesen uzsākusi vadīt arī hormonu jogas terapijas kursu diabētam.
 
2.apr 2014
Raksturojot pavasara plaukuma ieviestās izmaiņas ēšanas paradumos, diētas ārste Lolita Neimane atgādina, ka veselīgs dzīvesveids nereti nemaksā nenieka – vien ļauties dabas pulkstenim un uzlikt uz šķīvja pirmos izdīgušos asniņus, kas pilni ar spēcinošām vielām. Viņa pati iedvesmo ar mājās ceptu maizi, nātru salātiem un uzmundrinošām pastaigām.
 
27.mar 2014
«Puse no manis ir saistīta ar Latviju un Kurzemi. Un tā tas paliks visu manu atlikušo dzīvi,» atklāj norvēģu sociologs un rakstnieks Terje Binders, kura dzīslās rit latviešu asinis. Sarunā ar Māju viņš vaļsirdīgi stāsta par savu latviešu senču skaudro likteni, ģimenes mīlestību un identitātes apzināšanos.
 
21.mar 2014
Septiņgadīgie dvīņi Daniels un Bruno Lielbārži no Madonas novada Liezēres jau kopš agras bērnības draudzējas ar motokrosu, un pašlaik viņu lielākais sapnis – piedalīties 2014. gada Holandes čempionātā un speciālā bērnu blakusvāģu kausa izcīņā, kas notiks Beļģijā pasaules čempionāta blakusvāģiem laikā.
 
19.mar 2014
Latvijas Televīzijas žurnālisti un laika ziņu vadītāju Karīnu Rubeni pavasara gaidās pārņēmušas «kolosālas izjūtas». «Esmu cilvēks, kas ļoti mīl sauli un nevar izturēt ziemu, tādēļ šogad, kad ziema bija tik īsa un silta, es jutos jo īpaši labi,» viņa ar sajūsmu saka.
 
18.mar 2014
Koka māju ražošanas un būvniecības uzņēmuma SIA Dores Fabrika dibinātājs un līdzīpašnieks Egons Garklāvs atzīstas, ka viņa pārvaldībā firmā esot radošie un tehniskie risinājumi – mākslinieka un inženiera profesija papildinot viena otru, ļaujot pietuvināties pārdrošāko ieceru rezultātam.
 
16.mar 2014
Motobraucēja 18 gadus vecā Samanta Josta šīs nedēļas nogalē dodas uz treniņiem un sacensībām Holandē, bet aprīlī jau piedalīsies Pasaules čempionāta 2. posmā, kas sievietēm šajā sporta veidā norisināsies Itālijā.
 
15.mar 2014
Launags ir neliela ēdienreize starp pusdienām un vakariņām. Šāda maltīte ir nepieciešama, ja ievēro pareizas ēšanas principus un ir svarīgi rūpēties par svaru.
 
13.mar 2014
«Mans uzdevumus ir būt radošam. Sacerēt jaunas dziesmas, muzicēt skolās, organizēt koncertus, tikties ar cilvēkiem – man ir svarīgi sekot sirdij. Šī ir ļoti bagātīga fāze manā dzīvē,» atzīst Jorans Šteinhauers no grupas Aarzemnieki.
 
10.mar 2014
Šonedēļ televīzijas ekrānos sāka demonstrēt pašmāju seriāla Eņģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums piektās sezonas jaunās sērijas. Tam scenogrāfiju veidojusi interjera dizainere Andra Hince.
 
6.mar 2014
Šonedēļ uz Nacionālā teātra skatuves pirmizrādi piedzīvojis Džeimsa Džoisa romāna Uliss uzvedums, kas ir līdz šim nebijis notikums Baltijā. Monoizrāde Mollija saka jā ir grāmatas 18. nodaļas iestudējums – sievietes monologs par vīriešiem, dzīves jēgu un tās meklējumiem. Mollijas lomā – ar sievišķīgu šarmu apveltītā aktrise Marija Bērziņa.
 
27.feb 2014
Ja liekas, ka zem zāliena ir zeme, tad tur ir kas vairāk. Mārtiņš Šternbergs ir viens no nedaudzajiem, kurš Latvijā pārstāv grīnkīpera profesiju.
 
27.feb 2014
VEF Kultūras pilī šomēnes norisinājās 6. motosporta veterānu saiets, ko rīko Latvijas Motosporta federācija (LaMSF), vēstures un veterānu klubs, aicinot atkal apvienoties bijušās Latvijas motosporta zvaigznes.
 
27.feb 2014
Agnese Zeltiņa ir strādājusi gan Latvijā un Krievijā, gan Amerikā un Itālijā. Lai gan viņa nomainījusi savā dzīvē tik daudz māju, Agnesei vienmēr gribas atgriezties dzimtajā Latvijā pie saviem mīļajiem.
 
26.feb 2014
Tiekoties un runājot ar lielāku vai mazāku privātdārzu kopējiem, bieži nācies dzirdēt apgalvojumu, ka satikšanās ar dendroloģi Aiju Kaškuri, viņas konsultācijas, praktiskā palīdzība teritorijas plānošanā, augu izvēlē un apkārtnes labiekārtošanā vai tikai vērīga ieklausīšanās pieredzes bagātās speciālistes viedajos padomos daudziem uz pasauli likusi paskatīties citām acīm.
 
20.feb 2014
Skaistuma un sajūtu salona BBbinnija īpašniece un viena no brīvdienu raidījuma LNT brokastis vadītājām Binnija Ārberga atzīst, ka šis ir viens no laimīgākajiem brīžiem viņas dzīvē. Par dzīvesprieka un labsajūtas avotu gādā ne vien sievišķīgas vājības, bet arī mīlestības un sapratnes caurstrāvotās attiecības ar draugu Matīsu Upleju.