Laika ziņas

16:12
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs prognozē, ka svētdien atsevišķos valsts rajonos iespējams slapjš sniegs.
 
7:01
Lai gan sinoptiķu prognozes liecina, ka sestdien, 20.aprīlī, vietām gaidāms lietus, prognozes par laikapstākļiem Lieldienās ir iepriecinošas.
 
Vakar, 15:46
Sestdien, 20.aprīlī, Latvijā būs daudz mākoņu un vietām - ar lielāko varbūtību Latgalē - gaidāms neliels lietus, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 11:13
Sestdien un svētdien Latvijā palielināsies mākoņu daudzums, kļūs vēsāks un vietām uzlīs, savukārt Otrajās Lieldienās laiks būs saulaināks un siltāks, liecina jaunākās laika prognozes.
 
Vakar, 9:12
Piektdien Latvijā aizvien būs ļoti sauss un saulains laiks, vēsāks un nedaudz mitrāks gaiss saglabāsies piekrastē, prognozē sinoptiķi.
 
18.apr
Piektdien, 19.aprīlī, Latvijā nav gaidāmas būtiskas laikapstākļu izmaiņas, prognozē sinoptiķi.
 
17.apr
Zaļās ceturtdienas nakts un agra rīta stundas Latvijā būs dzestras, bet dienā saule strauji sasildīs gaisu, vien piekrastē saglabāsies pavēss laiks, prognozē sinoptiķi.
 
17.apr
Visticamāk, sausums Latvijā turpināsies arī maijā, tomēr, sākot ar Lieldienām, vietām valstī iespējams kaut neliels lietus, vēsta laika prognozes.
 
17.apr
Trešdien Latvijā, izņemot daļu piekrastes, gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +15..+19 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
16.apr
Otrdien Latvijā būs sauss un saulains laiks, dienas pirmajā pusē valsts dienvidrietumos vēl saglabāsies daudz mākoņu, prognozē sinoptiķi.
 
15.apr
Tuvākajās dienās Latvijā būs saulains laiks un gaisa temperatūra pakāpsies līdz augstākajai atzīmei pēdējos sešos mēnešos, apstiprina jaunākās laika prognozes.
 
15.apr
Pirmdien Latvijā, sākot no austrumiem, mākoņi daļēji aizklās debesis, dienvidaustrumu novados laiks apmāksies, prognozē sinoptiķi.
 
14.apr
Pirmdien Latvijā vēl uzkavēsies vēss gaiss, prognozē sinoptiķi.
 
14.apr
Ja sausums turpināsies, pavasara otrajā pusē un vasaras sākumā pieaugs risks sagaidīt gan postošas salnas, gan stipru karstumu, prognozē sinoptiķi.
 
14.apr
Svētdien Latvijā saglabāsies sauss laiks, mākoņu daudzums būs mainīgs.
 
13.apr
Svētdien Latvijā saglabāsies dzestrs un sauss laiks, prognozē sinoptiķi.
 
13.apr
Lai gan Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķu prognozes liecina, ka šodien gaiss iesils līdz aptuveni +8 grādiem, jaunākā informācija liecina, ka jau aprīļa beigās dienas laikā temperatūra būs par teju +20 grādiem augstāka nekā šodien.
 
13.apr
Laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs ne reizi vien jau izteicis prognozēs gan par to, kāds laiks gaidāms šajā pavasarī, gan par to, ko sagaidīsim vasarā. Šoreiz viņš saviem sekotājiem sniedzis padomu, kurā norāda, kas noteiks laikapstākļus vasarā.
 
13.apr
Šajā nedēļas nogalē un nākamnedēļ Latvijā gaidāms sauss un saulains laiks, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) speciālisti.
 
12.apr
Sestdien visā Latvijā saglabāsies vēss laiks, debesis brīžiem skaidrosies, prognozē sinoptiķi.
 
12.apr
Piektdien Latvijas rietumu un centrālajā daļā skaidrās debesis piepildīs liels daudzums mākoņu, saulainākais laiks saglabāsies Rīgas līča Kurzemes piekrastē.
 
11.apr
Naktī uz piektdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz -1..-7 grādiem, prognozē sinoptiķi.