Laika ziņas

Vakar, 17:25
Naktī uz pirmdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz 0..-7 grādiem, Vidzemē un Latgalē gaidāms sals līdz -10 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 12:23
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter raksta, ka pašreizējās prognozes vēsta, ka nākamnedēļ aukstums Latvijā varētu atgriezties.
 
Vakar, 9:45
Sinoptiķis Jānis Trallis vakar mikroblogošanas vietnē Twitter dalījās ar satelītattēlu, kurā redzams, cik sniegota ir Latvija un mūsu ziemeļu kaimiņi Igaunija.
 
Vakar, 8:18
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) informē, ka arī svētdien gaidāma saulaina un pavasarīga diena.
 
16.feb
Naktī uz svētdienu Latviju no ziemeļrietumiem šķērsos aukstā atmosfēras fronte, tādēļ debesis apmāksies un daudzviet uzpilinās lietus, prognozē sinoptiķi.
 
16.feb
Sestdien Kolkā termometra stabiņš pārsniedzis +13 grādus, un tik silts laiks tik agri gadā Latvijā reģistrēts pirmo reizi, liecina jaunākie dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
16.feb
Sestdien, 16.februārī, Latvijā krituši šīs dienas siltuma rekordi. Jau pirms dienas vidus Kolkā un Mērsragā gaisa temperatūra pakāpās līdz +10 grādiem. Laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs prognozē, vai gaidāms arī silts šī gada vasaras sākums.
 
16.feb
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas sinoptiķu prognozes liecina, ka šajā nedēļas nogalē Latvijā gaidāmi pavasarīgi silti laikapstākļi.
 
15.feb
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi prognozē, kādi laikapstākļi gaidāmi sestdien.
 
15.feb
Piektdien tikai vietām Latvijā - īpaši Kurzemē - uzspīdēs saule, citviet gaidāms apmācies laiks, prognozē sinoptiķi.
 
15.feb
Piektdienas rītā visā valstī gaisa temperatūra ir +2..+4 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
14.feb
Ceturtdien Kolkā termometra stabiņš pakāpās līdz +6,3 grādiem, par pusgrādu pārspējot 14.februāra siltuma rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
14.feb
Ceturtdienas vakarā un piektdien Latvijā būs pārsvarā apmācies un dūmakains laiks, vietām sabiezēs migla un smidzinās lietus, prognozē sinoptiķi.
 
14.feb
Ceturtdien Latvijā saule gaisu sasildīs līdz +2..+7 grādiem un vietām, iespējams, tiks pārspēts 14.februāra maksimālās gaisa temperatūras rekords, prognozē sinoptiķi.
 
13.feb
Lai gan šī nedēļa sākusies ar ne pārāk patīkamiem laikapstākļiem, jaunākā prognoze liecina, ka turpmākajās nedēļas dienās laiks būtiski uzlabosies.
 
13.feb
Ceturtdien Latvijas lielākajā daļā kaut pāris stundas spīdēs saule, mākoņaināks laiks saglabāsies valsts austrumos.
 
13.feb
Šīs nedēļas nogalē Latvijā ieplūdīs pavasarīgi silts gaiss no Rietumeiropas un iespējami pirmie temperatūras rekordi 2019.gadā, prognozē sinoptiķi.
 
13.feb
Trešdien nokrišņi no Kurzemes izpletīsies pār visu Latviju, vien Krievijas pierobežā nav gaidāmi būtiski nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
12.feb
Otrdienas vakarā un naktī uz trešdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz 0..-7 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
12.feb
Otrdien Latvijā, sākot no rietumiem, mākoņu kļūs mazāk un spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
11.feb
Laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs regulāri dalās ar novērojumiem par gaidāmajiem laikapstākļiem. Arī šoreiz viņš pastāstījis, kas liecina par to, vai tuvākajās dienās gaidāms sniegputenis.
 
11.feb
Pēc otrdienas sniegputeņa Latvijā pastiprināsies anticiklona ietekme un laiks būs pārsvarā sauss, dienas kļūs pavasarīgas, prognozē sinoptiķi.