Laika ziņas

Vakar, 19:48
Ceturtdienas vakarā Staļģenē, kur atrodas novērojumu stacija "Jelgava", negaisa laikā reģistrētas vēja brāzmas līdz 20 metriem sekundē (m/s), liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
Vakar, 17:31
Ceturtdienas pēcpusdienā Latvijā aug lietus un negaisa mākoņi, un sinoptiķi prognozē, ka tie veidosies arī piektdien - gada garākajā dienā.
 
Vakar, 14:40
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laikapstākļiem, kas gaidāmi turpmāko stundu laikā.
 
Vakar, 9:55
Straujiem soļiem tuvojas Līgo nakts un Jāņu diena, tāpēc kā ierasts jau vairākas dienas iepriekš tiek prognozēts, kāds laiks tad gaidāms šajās dienās.
 
19.jun
Ceturtdien Latvijā pieaugs gaisa mitrums un arī temperatūra daudzviet kļūs augstāka, prognozē sinoptiķi.
 
18.jun
Otrdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +23..+26 grādiem, dažviet piekrastē - līdz +20 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
17.jun
Pirmdien Latvijā būs mākoņains laiks, pēcpusdienā no rietumiem debesis sāks skaidroties, prognozē sinoptiķi.
 
16.jun
Pirmdien Latvijā būs mākoņains laiks, dienā Kurzemē kļūs saulains, prognozē sinoptiķi.
 
16.jun
Nākamnedēļ Latvijā turpināsies silts un karsts laiks, nokrišņi būs reti, prognozē sinoptiķi.
 
16.jun
Svētdienas rītā Latvijas lielākajā daļā debesis sedz mākoņi, saulainākais laiks ir Ziemeļvidzemē, bet vietām Kurzemē nedaudz līst, liecina meteoroloģiskā informācija. Lēns vējš un bezvējš, savukārt Liepājas pusē austrumu vējš brāzmās pastiprinājies līdz 14 metriem sekundē. Minimālā gaisa temperatūra naktī bija no +8 grādiem dažviet Vidzemē līdz +18 grādiem Liepājā. Deviņos rītā gaiss būs iesilis līdz +17..+21 grādam.
 
15.jun
Svētdien Latvijā, sākot no dienvidrietumiem, palielināsies mākoņu daudzums, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
15.jun
Sestdien Latvijā gaidāms sauss un pārsvarā saulains laiks, mākoņu kļūs maz, prognozē sinoptiķi.
 
14.jun
Sestdien naktī un no rīta daudzviet Latvijā debesis klās mākoņi un vietām sabiezēs migla, bet diena gaidāma pārsvarā saulaina.
 
14.jun
Piektdien vietām Latvijā īslaicīgi līs un nodārdēs pērkons, bet valsts austrumu daļā vēl iespējamas stipras pērkona lietusgāzes, prognozē sinoptiķi.
 
13.jun
Ceturtdien Latvijas lielākajā daļā gaiss sakarsīs līdz +29..+33 grādiem, brīdina sinoptiķi.
 
12.jun
Trešdien plkst. 15 Daugavpils novērojumu stacijā termometra stabiņš pakāpās līdz +32,2 grādiem, un tik liels karstums 12. jūnijā Latvijā reģistrēts pirmo reizi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
12.jun
Trešdienas pievakarē, naktī uz ceturtdienu, kā arī ceturtdien dienas gaitā daudzviet Latvijā gaidāms īslaicīgs lietus un pērkona negaiss, brīdina sinoptiķi.
 
12.jun
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) pirmo reizi šajā gadā izsludinājis oranžo un dzelteno brīdinājumu par karstumu šonedēļ – no otrdienas līdz ceturtdienai. Vakar tika solīts teju Āfrikas laikapstākļu cienīgs karstums, bet Rīgā nolija lietus (varēja līt ilgāk, diemžēl nekā) un veselībai bīstamā svelme tā arī neiestājās. LVĢMC skaidro, ka pērkona negaisu prognozes esot sarežģītas un vairākas dienas uz priekšu puslīdz precīzi prognozēt nevarot.
 
11.jun
Otrdienas pievakarē Alsungas un Kuldīgas novadā, vēlāk arī Kandavas un Talsu novadā pērkona negaiss atnesis līdz pieciem centimetriem lielus krusas graudus, liecina sociālajos tīklos publicētās fotogrāfijas.
 
11.jun
Otrdienas pievakarē Kurzemes ziemeļu pusi, sākot no rietumiem, šķērso negaisa mākoņi, kas var būt bīstami.
 
11.jun
Trešdien pār Latviju stiepsies atmosfēras fronte, kas nodalīs lielu svelmi dienvidos un vēsu gaisu ziemeļos, prognozē sinoptiķi.
 
11.jun
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izsludinājis brīdinājumu par gaidāmu karstumu otrdien, trešdien un ceturtdien.