Laika ziņas

8:20
Visā Latvijā karstuma dēļ izsludināts dzeltenais brīdinājums! Patlaban tiek prognozēts, ka stiprs karstums saglabāsies vismaz līdz 16.augustam.
 
Vakar, 11:39
Šīs nedēļas izskaņā Latvijā gaidāms sauss un karsts laiks, bet nākamā nedēļa būs nokrišņiem bagāta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
11.aug
Šīs nedēļas pēdējā darbdienā Latvijā būtiskas laika apstākļu izmaiņas nav gaidāmas, vienīgi kļūs vēl par grādu siltāks, liecina Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognoze.
 
11.aug
Ceturtdiena Latvijā būs pārsvarā saulaina un silta, lietus nav gaidāms, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
10.aug
"GFS šīs nedēļas beigās un nākamās nedēļas pirmajā pusē prognozē karstumu līdz +29..+32 grādiem, reizēm pērkona lietusgāzes. Karsts laiks iespējams arī pēc 20.augusta, " mikroblogošanas vietnē "Twitter" raksta Jānis Trallis.
 
10.aug
Trešdien Latvijā laiks būs sauss un diezgan silts, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognoze.
 
9.aug
Tuvākajās stundās Rīgā ir gaidāmas stipras lietusgāzes, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
 
8.aug
Pirmdien saule mīsies ar mākoņiem, dažviet gaidāms īslaicīgs lietus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
 
5.aug
Nākamajā nedēļā laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteiks anticiklons, tādēļ lielākoties gaidāms sauss un saulains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
3.aug
Pēc pāris karstām dienām sestdien Latviju no rietumiem šķērsos aukstā atmosfēras fronte, prognozē sinoptiķi.
 
3.aug
Trešdienas rītā mākoņi daļēji klāj Latvijas debesis, vietām Kurzemē var nedaudz uzlīt, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
2.aug
Otrdienas rītā daudzviet Latvijā debesis ir skaidras, vairāk mākoņu saglabājas valsts austrumu daļā, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
1.aug
Šonedēļ Latvijā būs visai saulains un ļoti silts laiks, ceturtdien un piektdien gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +30 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
1.aug
Kopš lietus sākuma svētdienas vakarā līdz plkst.8 pirmdienas rītā lielākais nokrišņu daudzums valstī reģistrēts Skrīveros, kur tas sasniedzis 55 milimetrus jeb 68% no augusta normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
1.aug
Pirmdienas rītā Latvijas centrālajā un austrumu daļā turpinās lietus, visvairāk nokrišņu ir Zemgalē un Vidzemē, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
30.jūl
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs prognozē, ka sestdien, 30. jūlijā, dienas laikā saule mīsies ar mākoņiem un vien dažviet ziemeļos īslaicīgi līs.
 
29.jūl
Sestdien Latvijā nav gaidāmas ievērojamas laikapstākļu izmaiņas un dzestrai naktij sekos mēreni silta diena, prognozē sinoptiķi.
 
28.jūl
Ceturtdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
27.jūl
Šīs nedēļas nogalē laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteikts anticiklons, tādēļ nokrišņu iespēja būs maza, liecina sinoptiķu prognozes.
 
27.jūl
Trešdienas rītā Latvijas austrumu daļā ir mākoņains laiks un vietām nedaudz līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
26.jūl
Otrdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +10,2 grādiem Madonā līdz +19,0 grādiem Pāvilostā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
25.jūl
Otrdien Latviju no rietumiem sasniegs aukstā atmosfēras fronte, aiz tās ieplūdīs vēsāks gaiss, bet nokrišņu šonedēļ nebūs daudz, liecina jaunākās laika prognozes.