Laika ziņas

26.feb
Sestdien Latvijas austrumu daļā gaidāms mākoņains laiks ar nelielu lietu un sniegu, citviet valstī galvenokārt spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.
 
26.feb
Piektdien Latvijā pārsvarā gaidāms apmācies laiks, pēcpusdienā un vakarā daudzviet - galvenokārt Vidzemē un Latgalē - mazliet līs, prognozē sinoptiķi.
 
26.feb
Līdz 3.martam Latvijā gaidāms visai silts laiks, savukārt nākamās nedēļas otrajā pusē atgriezīsies sals, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
 
25.feb
Agrā ceturtdienas rītā gaisa temperatūra Latvijas lielākajā daļā ir +3..+7 grādi, bet Mērsragā termometra stabiņš pakāpies līdz +8 grādiem, Kolkā - līdz +10 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
24.feb
Pēc ļoti silta laika nedēļas vidū no piektdienas gaisa temperatūra Latvijā nedaudz pazemināsies un pūtīs brāzmains vējš, prognozē sinoptiķi.
 
24.feb
Trešdien Latvijā gaiss iesils līdz +3..+8 grādiem, vietām Kurzemē un Zemgales rietumos - līdz +10 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
23.feb
Šī brīža RigaAirText, Copernicus Atmosfēras Monitoringa servisa un ECMWF prognozes liecina, ka paaugstināts PM2,5 piesārņojums Latvijā saglabāsies arī šodien un gaisa kvalitātes indekss (GKI) būs slikts, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
23.feb
Līdz ar meteoroloģiskā pavasara iestāšanos valsts rietumu un centrālajos rajonos sākas pavasara pali. Kurzemes un Zemgales upēs jau šonedēļ gaidāma palieņu aplūšana. Vietām Kurzemes un Zemgales upēs ūdens līmenis paaugstināsies par 0,5-2 m, sastrēgumu gadījumā – vēl par 1-2 m. Lielupē tās baseina reljefa dēļ ledus sastrēgumu izveidošanās iespējama vairākos upes posmos: pie Staļģenes, Mežotnes un Jelgavas. Ledus sastrēgumi var izveidoties arī Lielupes pietekās, informē Latvijas vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs.
 
23.feb
Otrdienas rītā visā Latvijā ir dūmaka, valsts dienvidu un rietumu daļā vietām saglabājas migla ar redzamību 100-700 metri, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
23.feb
Patlaban Eiropas lielākajā daļā ir pasliktināta gaisa kvalitāte, tās būtiska uzlabošanās Latvijā gaidāma no piektdienas, kad vējš atnesīs tīrāku gaisu no ziemeļrietumiem, liecina Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra informācija.
 
22.feb
Pirmdien Saldū gaiss iesilis līdz +11 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.
 
22.feb
Ceturtdien Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +8..+13 grādiem, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes. 
 
22.feb
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra bija no -3,4 grādiem Staļģenē līdz +3,7 grādiem Kolkā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
19.feb
Meteorologu prognozes liecina, ka brīvdienās un nākamajā nedēļā visā Latvijā, sākot no Kurzemes, gaidāms atkusnis. Kurzemē tas tiek prognozēts jau svētdien, vietām gaidāma arī snigšana un lietus. Šādos laika apstākļos pasliktināsies braukšanas apstākļi pa ceļiem, kas ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu – reģionālās un vietējās nozīmes ceļi ar grants segumu.
 
18.feb
Pateicoties mākoņiem, lielā valsts daļā ceturtdienas rīts ir siltāks nekā prognozēts, tomēr daudzviet valstī - īpaši Vidzemē - gaisa temperatūra noslīdējusi zem -20 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. 
 
17.feb
Šīs nedēļas nogalē pēc liela sala gaidāms atkusnis un vismaz daļā valsts iestāsies meteoroloģiskais pavasaris, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
 
17.feb
Trešdienas rītā Latvijas debesis ir daļēji mākoņainas, vietām - galvenokārt austrumu novados - nedaudz snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
16.feb
Otrdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +1 grāda Ventspils ostā un -2 grādiem Ainažos līdz -17 grādiem Bauskas apkaimē un -19 grādiem Daugavpils pusē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
15.feb
Stiprākais sals šonedēļ Latvijā gaidāms ceturtdienas rītā, bet jau nedēļas beigās visā valstī var iestāties atkusnis, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
15.feb
Pirmdien plkst.5 gaisa temperatūra Latvijā bija no -1 grāda Pāvilostā līdz -18 grādiem Stendē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
14.feb
Svētdien, 14.februārī, Latvijas lielākajā daļā brīžiem snigs, vietām gaidāms putenis un īslaicīga stipra snigšana, prognozē sinoptiķi.
 
13.feb
Nedēļas nogalē Latvijai no Skandināvijas īslaicīgi pietuvosies siltāka gaisa masa. Dažviet snigs, Kurzemes piekrastē iespējams arī slapjš sniegs, bet būtisks sniega segas pieaugums netiek prognozēts, prognozē sinoptiķi.