Laika ziņas

17:00
Trešdiena būs pēdējā diena šonedēļ ar sausu un saulainu laiku visā Latvijā, prognozē sinoptiķi.
 
8:10
Otrdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +5,3 grādiem Madonā līdz +16,3 grādiem Pāvilostā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
Vakar, 18:16
Pirmdien plkst.17 augstākā gaisa temperatūra Latvijā bija +25,8 grādi Liepājā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
Vakar, 16:33
Otrdien Latvijā gaisa temperatūra pakāpsies par vienu diviem grādiem augstāk nekā pirmdien, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 15:48
Pirmdien Rucavā ultravioletās radiācijas indekss pakāpies līdz 5,6 punktiem, kas uzskatāms par augstu līmeni, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
Vakar, 8:10
Pirmdienas saullēktā gaisa temperatūra Latvijā bija +8..+12 grādi, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. 
 
9.mai
10.maijs Latvijā būs siltākā diena kopš septembra, prognozē sinoptiķi.
 
9.mai
Nākamnedēļ no pirmdienas līdz trešdienai Latvijā būs saulains, vējains un vasarīgi silts laiks, bet no ceturtdienas gaidāmi lietus mākoņi, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
9.mai
Naktī uz svētdienu gaisa temperatūra vietām valsts centrālajā un austrumu daļā noslīdēja trīs grādus zem nulles, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
8.mai
Naktī uz svētdienu minimālā gaisa temperatūra Latvijā būs -2..+1 grāds, Kurzemē un Vidzemes piekrastē līdz +4 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
8.mai
Šveicē pavasaris ievadīts ar tradicionālo no vates un līdzīgiem materiāliem izgatavotā sniegavīra sadedzināšanu un uzspridzināšanu. Lai koronavīrusa pandēmijas laikā ļaudis nepulcētos Cīrihes centrālajā laukumā, šogad pasākums bija pārcelts uz kalnu pāreju, kas atrodas vairāk nekā 100 kilometru attālumā no pilsētas, taču tā tiešraidi demonstrēja televīzijā.
 
8.mai
Sestdien plkst.6 gaisa temperatūra valstī bija no -0,5 grādiem Saldū līdz +4,7 grādiem Ventspils ostā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.
 
8.mai
Sestdienā gaidāmi tikai +6..+11 grādi, prognozē sinoptiķi.
 
7.mai
Naktī uz sestdienu vietām Latvijā un naktī uz svētdienu daudzviet gaidāma salna, kas būs pēdējā pirms vasarīga laika iestāšanās, prognozē sinoptiķi.
 
6.mai
Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs. Nākamās nedēļas sākumā Latviju no dienvidaustrumiem sasniegs silta gaisa maisa, kas apvienojumā ar anticiklonu nesīs saulainu un vasarīgi siltu laiku, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
6.mai
Piektdiena Latvijā nenesīs lielas laikapstākļu izmaiņas, kopējais nokrišņu daudzums būs mazāks un gaiss kļūs par kādu grādu siltāks nekā ceturtdien, prognozē sinoptiķi.
 
6.mai
Pagājušā mēneša vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +5,4 grādi - trīs grāda desmitdaļas zem 1981.-2010.gada aprīļa vidējā rādītāja, savukārt nokrišņu daudzums bija 10% zem normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
6.mai
Ceturtdienas rītā daudzviet Latvijā līst, stiprāki nokrišņi ir vietām Vidzemē un Latgalē, savukārt Kurzemi no dienvidrietumiem sasniedz plaša lietus zona, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
5.mai
Ceturtdien Latvijā būs pārsvarā mākoņains laiks, palaikam līs, naktī un no rīta Latgales austrumos līs stipri, dienā Kurzemē gaidāms ilgstošs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
5.mai
Līdz šīs nedēļas beigām Latvijā saglabāsies vēss laiks, bet pirmdien, 10.maijā, sāksies vasarīgs siltums, pat karstums, prognozē sinoptiķi.
 
5.mai
Agrā trešdienas rītā Latvijā ir apmācies laiks, no valsts dienvidrietumiem mākoņu kļūst mazāk un teritorijas lielākajā daļā palaikam līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
4.mai
Trešdien, 5.maijā, Latvijā brīžiem līs, dienā starp mākoņiem uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.