Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLaika ziņas

Meteoroloģiskie laika apstākļi Latvijā trešdien lielus pārsteigumus nenesīs - debesis būs pelēcīgas, vietām nedaudz uzlīs, vienīgi valsts austrumu daļā mākoņi brīžiem izklīdīs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
Vakar, 8:43 Ziņu aģentūra LETA
Otrdiena Latvijā būs samērā silta, mākoņaina, un vietām gaidāms neliels lietus, kā arī slapjš sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).
21.mar Ziņu aģentūra LETA
Gaisa temperatūra šodien vietām Latvijā var sasniegt +13 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra publiskotā informācija.
20.mar Ziņu aģentūra LETA
Nākamajā nedēļā Latvijā gaidāms lietains laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra publiskotā informācija.
19.mar Ziņu aģentūra LETA
Naktī Latvijā vietām sabiezēs migla, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
19.mar Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas izskaņā un nākamajā nedēļā Latvijā būs pārsvarā mākoņainas debesis, brīžiem līs, prognozē sinoptiķi.
17.mar Ziņu aģentūra LETA
Agrā piektdienas rītā daudzviet Latvijā - galvenokārt valsts rietumu un centrālajā daļā - ir migla ar redzamību 100-600 metri, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
17.mar Ziņu aģentūra LETA
Agrā ceturtdienas rītā vietām Kurzemes centrālajā daļā redzamība miglā samazinājusies līdz 200-500 metriem, liecina meteoroloģiskā informācija.
16.mar Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas nogalē Latvijā debesis lielākoties klās mākoņi un iespējams lietus, prognozē sinoptiķi.
15.mar Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā galvenokārt Latvijas centrālajā un austrumu daļā brīžiem līst, vietām iespējams arī slapjš sniegs, liecina meteoroloģiskā informācija.
15.mar Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā visā Latvijā gaisa temperatūra pakāpusies virs +3 grādiem, un augstākā temperatūra līdz plkst.5 bija +8,1 grāds Pāvilostā un Ventspilī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
14.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietus un kūstošs sniegs tuvākajās diennaktīs izraisīs strauju ūdens līmeņa kāpumu upēs, liecina prognozes.
13.mar Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā Latvijā ir neliels mākoņu daudzums, pārsvarā bez nokrišņiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
13.mar Ziņu aģentūra LETA
Pēc sarežģītiem laikapstākļiem brīvdienās jauna ciklona ietekmē nākamās nedēļas sākumā Latvijā ievērojami celsies gaisa temperatūra, līs, strauji kusīs sniegs un kāps ūdens līmenis upēs, prognozē sinoptiķi.
10.mar Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas rītā daudzviet Vidzemē, Latgalē un Sēlijā gaisa temperatūra ir zemāka par -20 grādiem, minimālā temperatūra līdz plkst.5 bija -24,5 grādi Madonā un -25,3 grādi Zosēnos, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
10.mar Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā Latvijā pūš lēns līdz mērens vējš no rietumu puses, tā ātrums brāzmās vairs nepārsniedz 4-13 metrus sekundē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
9.mar Ziņu aģentūra LETA
Tuvākajā nedēļā gaisa temperatūras amplitūda Latvijā var pārsniegt 30 grādus, gaidāms liels daudzums nokrišņu un brāzmaini vēji, liecina jaunākās laika prognozes.
8.mar Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā daudzviet Latvijā - pārsvarā valsts rietumu un centrālajā daļā - palaikam snieg un putina, vietām spēcīgi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati. 
8.mar Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā Ventspils novada Irbenē sniega segas biezums pieauga no 12 līdz 20 centimetriem, liecina dati no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) novērojumu stacijas "Vičaki".
7.mar Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā visā Latvijā valda sals, vietām Kurzemē un Vidzemē īslaicīgi snieg, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
7.mar Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā Latvijā ir daļēji mākoņainas debesis un daudzviet, bet galvenokārt Kurzemē, īslaicīgi snieg, vietām Kurzemē snieg intensīvi, liecina meteoroloģiskā informācija.
6.mar Ziņu aģentūra LETA
Piektdien Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums un vietām gaidāmi īslaicīgi nokrišņi - galvenokārt sniegs valsts austrumu daļā.
2.mar Ziņu aģentūra LETA