Svētdiena, 26.maijs

redeem Eduards, Edvards, Varis

arrow_downwardLaika ziņas

Juris Smaļinskis sociālajā vietnē "Facebook" dalījies ar ekrānuzņēmumu no zibeņu kartes, kas liecina, ka Latvijai tuvojas spēcīgs pērkona negaiss.
25.mai Portāls nra.lv
Šīs nedēļas nogalē un nākamnedēļ termometra stabiņš Latvijā pakāpsies vēl nedaudz augstāk, prognozē sinoptiķi.
25.mai Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas rītā Latvijā ir pārsvarā skaidrs laiks, vairāk mākoņu saglabājas Kurzemē, liecina meteoroloģiskā informācija.
24.mai Ziņu aģentūra LETA
Šī gada pavasaris laikapstākļu ziņā ir bijis pārsteigumiem pilns. Vienu brīdi bija patīkami silts, tad atkal pēkšņi lietains un ļoti vēss. Šobrīd ir iestājusies kārtīga vasara, jo termometra stabiņš jau ilgstoši rāda virs +20 grādu atzīmes un kā min meteorologi karstums vēl ilgi pie mums uzkavēsies.
24.mai tautaruna.lv
Ceturtdienas saullēktā gaisa temperatūra Latvijā bija no +9 grādiem Kārsavas apkaimē līdz nepilniem +17 grādiem daļā Rīgas un Jūrmalas, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
23.mai Ziņu aģentūra LETA
Silts un brīžiem karsts laiks Latvijā saglabāsies vismaz līdz jūnija sākumam, liecina "Global Forecast System" prognozes.
22.mai Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā ir pārsvarā skaidrs laiks, vietām debesis daļēji sedz mākoņi, kas nenes nokrišņus, liecina meteoroloģiskā informācija.
22.mai Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas rītā Latvijas lielākajā daļā ir skaidras debesis, vien dažviet manāmi mākoņi, liecina meteoroloģiskā informācija.
21.mai Ziņu aģentūra LETA
Šonedēļ Latvijā gaidāms pārsvarā saulains laiks, nedēļas otrajā pusē gaisa temperatūra pakāpsies līdz +28 grādiem, liecina jaunākās prognozes.
20.mai Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā Latvijā ir saulains laiks, vietām sauli brīžiem aizsedz mākoņi, liecina meteoroloģiskā informācija.
20.mai Ziņu aģentūra LETA
Svētdien daļā Latvijas gaidāms pērkona negaiss, bet tikmēr valsts austrumos mežos ir augsta ugunsbīstamība, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognoze.
19.mai Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izsludinājis brīdinājumu svētdien gaidāmā laika dēļ.
19.mai Ziņu aģentūra LETA
Šonakt un svētdien daļā Latvijas gaidāms pērkona negaiss, bet tikmēr valsts austrumos mežos ir augsta ugunsbīstamība, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognoze.
18.mai Ziņu aģentūra LETA
Sestdiena Latvijā būs saulaina un ļoti silta, prognozē sinoptiķi.
18.mai Ziņu aģentūra LETA
Sestdiena Latvijā būs saulaina un ļoti silta, prognozē sinoptiķi.
17.mai Ziņu aģentūra LETA
Piektdien Latvijā spīdēs saule un gaisa temperatūra vietām pakāpsies līdz +25 grādiem, prognozē sinoptiķi.
16.mai Ziņu aģentūra LETA
Agrā ceturtdienas rītā mākoņi daļēji sedz Latvijas debesis un vietām īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
16.mai Ziņu aģentūra LETA
Šīs nedēļas nogalē gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +20..+25 grādiem, par dažiem grādiem vēsāks laiks saglabāsies piekrastē, prognozē sinoptiķi.
15.mai Ziņu aģentūra LETA
Trešdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +4,8 grādiem Zosēnos un +5,0 grādiem Madonā līdz +10,6 grādiem Rīgas centrā, Saldū un Ventspilī, kā arī +10,7 grādiem Liepājā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
15.mai Ziņu aģentūra LETA
Otrdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +1,8 grādiem Mērsraga novērojumu stacijā līdz +8,4 grādiem Rucavā un +9,1 grādam Daugavgrīvā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
14.mai Ziņu aģentūra LETA
Agrā pirmdienas rītā Latvijas lielākajā daļā ir daudz mākoņu, saulaināks laiks saglabājas Latgalē, liecina meteoroloģiskā informācija.
13.mai Ziņu aģentūra LETA
Piektdiena Latvijā sāksies mākoņaina, bet dienas gaitā laiks skaidrosies, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
10.mai Ziņu aģentūra LETA