Laika ziņas

15:48
Ceturtdien Latvijā tiks pārspēti 14.novembra siltuma rekordi un vietām, iespējams, kritīs arī mēneša otrās dekādes rekords, prognozē sinoptiķi.
 
8:15
Trešdien Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks, daudzviet līs, būtiski nokrišņi nav gaidāmi Latgalē un Sēlijā, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 16:00
Trešdien Latvijā ieplūdīs silts gaiss, kas nācis no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem, un Kurzemē gaidāms stiprs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 8:15
Otrdien Latvijā dienvidaustrumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 9-14 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
11.nov
Naktī uz otrdienu vietām Latvijā veidosies migla, prognozē sinoptiķi.
 
11.nov
Šonedēļ vidējā gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies pat sešus grādus virs klimatiskās normas, liecina "Global Forecast System" prognoze.
 
11.nov
Pirmdien Latvijā, sākot no rietumiem, samazināsies mākoņu daudzums, austrumu novados pārsvarā saglabāsies apmācies laiks, prognozē sinoptiķi.
 
10.nov
Tuvākajā naktī, kā arī pirmdienas priekšpusdienā Latgalē ilgstoši līs, nokrišņu daudzums reģiona dienvidos sasniegs 15 milimetrus, prognozē sinoptiķi.
 
10.nov
Tuvākajās desmit dienās Latvijā caurmērā saglabāsies augsta gaisa temperatūra un dažkārt gaidāmi siltuma rekordi, liecina sinoptiķu prognozes.
 
10.nov
Naktī un no rīta septiņās novērojumu stacijās Latvijas austrumu daļā labots Mārtiņdienas siltuma rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
10.nov
Šonedēļ teju katru dienu Latvijā lijis lietus un debesis klājuši mākoņi. Līdzīgi laikapstākļi gaidāmi līdz pat 20.novembrim, liecina meteorologa Toma Briča prognozes.
 
9.nov
Mārtiņos gan naktī, gan dienā daudzviet Latvijā līs un gaiss būs silts, prognozē sinoptiķi.
 
9.nov
Līdzīgi kā iepriekšējās šīs nedēļas dienās, arī sestdien atsevišķos valsts rajonos gaidāms lietains laiks, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
 
8.nov
Nākamnedēļ un arī valsts svētkos Latvijā dominēs apmācies un mitrs laiks, reizēm gaidāma migla un lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un ārvalstu dienestu prognozes.
 
8.nov
Piektdien daudzviet Latvijā uzspīdēs saule un tikai vietām smidzinās vai īslaicīgi uzlīs, prognozē sinoptiķi.
 
7.nov
Piektdien Latvijā debesis brīžiem skaidrosies, dažviet ilgstoši neizklīdīs migla, prognozē sinoptiķi.
 
7.nov
Ceturtdien Latvijā pārsvarā saglabāsies apmākušās debesis, daudzviet gaidāms smidzinošs lietus vai īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
6.nov
Trešdienas vakarā un naktī uz ceturtdienu Latvijas lielākajā daļā gaidāms mērens lietus, pēc tam nokrišņu būs maz, prognozē sinoptiķi.
 
6.nov
Šīs nedēļas nogalē Latvijā paaugstināsies atmosfēras spiediens, pēc tam pietuvosies ciklons, kas atnesīs siltāku gaisu no Dienvideiropas, liecina jaunākās laika prognozes.
 
6.nov
Trešdien Latvijā pārsvarā saglabāsies apmācies un lietains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
5.nov
Trešdien Latvijā līs, Vidzemē arī snigs. Nokrišņu būs mazāk nekā nedēļas sākumā, prognozē sinoptiķi.
 
5.nov
Otrdien Latvijā saglabāsies nomācies un lietains laiks, valsts ziemeļos gaidāms arī sniegs un vietām Ziemeļvidzemē, iespējams, sāks veidoties sniega sega, prognozē sinoptiķi.
 

Rīgas namu pārvaldnieks