Laika ziņas

8:30
Otrdien Latvijā nav sagaidāmas īpašas laika apstākļu izmaiņas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centr sagatavotā prognoze.
 
Vakar, 8:44
Jaunā nedēļa Latvijā meteoroloģisko laika apstākļu ziņā sāksies pelēcīgu dienu - gaisa temperatūra svārstīsies ap nulli, debesis aizklās mākoņi, bet vietām iespējams neliels sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
24.nov
Piektdien Latvijā palaikam gaidāms neliels līdz mērens sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
23.nov
Pagājušajā nedēļā Latvijā iestājās meteoroloģiskā ziema, un Kurzemes piekrastē tas notika mēnesi agrāk par normu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
23.nov
Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā būs vēsāks laiks nekā tika prognozēts iepriekš, un atbilstoši pašreizējām prognozēm arī tuvākajās nedēļās nav gaidāms ne liels siltums, ne bargs sals.
 
23.nov
Trešdienas rītā Latvijā saglabājas apmākušās debesis, vietām iespējams neliels sniegs un dūmaka, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
22.nov
Novembra vidū gaisa temperatūra Latvijā strauji pazeminājās, bet dekādes vidējā temperatūra bija tuvu normai, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
22.nov
Atbilstoši datiem no meteoroloģisko novērojumu stacijām sniega segas biezums Latvijas lielākajā daļā ir 1-5 centimetri, bet Latgales austrumu pusē un daudzviet Vidzemē zemi klāj 6-12 centimetrus bieza sniega sega.
 
21.nov
Šīs nedēļas otrajā pusē daudzviet Latvijā gaidāms atkusnis, prognozē sinoptiķi.
 
21.nov
Pirmdienas rītā Latvijas lielākajā daļā snieg, vairāk nokrišņu ir Vidzemē, mazāk - Kurzemē, kur debesis vietām skaidrojas, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
20.nov
Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludinājis dzelteno brīdinājumu, jo gaidāma laika apstākļu pasliktināšanās
 
20.nov
Pirmdien naktī un priekšpusdienā valsts lielākajā daļā nedaudz līdz mēreni snigs, prognozē sinoptiķi.
 
20.nov
Svētdienas rītā Latgales austrumu daļā un daudzviet Vidzemē ir vairāk nekā desmit centimetrus (cm) bieza sniega sega, un tas ir dziļākais sniegs valstī kopš šā gada marta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati
 
17.nov
Svētku brīvdienās gaisa temperatūra Latvijā pārsvarā būs negatīva, prognozē sinoptiķi.
 
16.nov
Trešdiena, 16.novembris, Latvijā būs meteoroloģiskā rudens pēdējā diena, jo turpmākajās diennaktīs vidējā gaisa temperatūra valstī gaidāma zemāka par nulli - sāksies meteoroloģiskā ziema.
 
15.nov
Otrdien Latvijā būs pārsvarā mākoņains laiks un valsts lielākajā daļā brīžiem nedaudz līs, prognozē sinoptiķi.
 
14.nov
Piektdien, 18.novembrī, Latvijā gaidāms daļēji saulains un auksts laiks, prognozē sinoptiķi.
 
14.nov
Novembra pirmās dekādes vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +7,7 grādi - četrus grādus augstāka par normu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
14.nov
Pirmdienas rītā daudzviet Latvijā saglabājas migla, vietām tā ir bieza, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
13.nov
Svētdienas vakarā un naktī uz pirmdienu Latvijā gaidāms lēns vējš un bezvējš, daudzviet sabiezēs migla un iespējama apledojuma veidošanās uz ceļiem, prognozē sinoptiķi.
 
13.nov
No 17.novembra diennakts vidējā gaisa temperatūra Latvijā kopumā gaidāma zemāka par nulli, kas nozīmē meteoroloģiskās ziemas iestāšanos, liecina pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
 
11.nov
Sākot ar svētdienu, laiks Latvijā kļūs saulaināks un vēsāks, tomēr svētdien vēl iespējami pēdējie siltuma rekordi, prognozē sinoptiķi.