Laika ziņas

7:55
Trešdienas rītā gaisa temperatūra valstī ir -1..-5 grādi, līdz ar to šis kļuvis par vēsāko rītu Latvijā kopš marta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
Vakar, 14:15
Pagājušā mēneša vidējā gaisa temperatūra Latvijā sasniedza +5,5 grādus, par divām grāda desmitdaļām pārspējot 1928.gada novembra siltuma rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
Vakar, 8:15
Visvairāk sniega Latvijā ir Vidzemē, kur zemi klāj līdz sešiem centimetriem bieza sniega kārta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) operatīvā informācija.
 
30.nov
Aukstākais laiks šonedēļ Latvijā gaidāms nedēļas vidū, kad visā valstī būs neliels sals, bet siltākās dienas būs sestdiena un svētdiena, vēsta pašreizējā "Global Forecast System" prognoze.
 
30.nov
Pirmdienas rītā apledojums un sniegs vietām apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
27.nov
Šīs nedēļas nogalē vai nākamnedēļ Latgalē, Sēlijā un daļā Vidzemes iestāsies meteoroloģiskā ziema - diennakts vidējā gaisa temperatūra stabili noslīdēs zem nulles, liecina jaunākā "Global Forecast System" prognoze.
 
27.nov
Daudzviet Latgalē uzsnidzis sniegs, tā biezums Dagdā ir četri centimetri, un no rīta vietām turpina snigt, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
26.nov
Ceturtdienas vakarā un naktī uz piektdienu Latvijā gaidāmi mēreni stipri nokrišņi - lietus, valsts austrumu daļā arī slapjš sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
25.nov
Ceturtdien valsts lielākajā daļā ieplūdīs nedaudz vēsāks gaiss no Centrāleiropas un saglabāsies apmācies laiks, prognozē sinoptiķi.
 
24.nov
Trešdien, Katrīnas dienā, Latvijā būs pārsvarā apmācies, dūmakains un lietains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
23.nov
Naktī uz otrdienu Latviju no ziemeļrietumiem šķērsos jauni lietus mākoņi, tie galvenokārt skars Vidzemi un Latgali, prognozē sinoptiķi.
 
23.nov
Nedēļas vidū Latvijā iespējami jauni siltuma rekordi, savukārt nedēļas nogalē paaugstināsies atmosfēras spiediens, gaidāms vēsāks un sausāks laiks, liecina pašreizējās sinoptiķu prognozes. 
 
22.nov
Pirmdien gan naktī, gan dienā Latvijā gaidāms silts laiks - maksimālā gaisa temperatūra būs +5..+9 grādi, prognozē sinoptiķi.
 
22.nov
Naktī Liepājā un Ventspilī labots 22.novembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
22.nov
Svētdienas rītā rietumu un dienvidu vēja ātrums brāzmās Latvijā vairs nepārsniedz 9-14 metrus sekundē, piekrastē - 19 metrus sekundē, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. Stiprākās vēja brāzmas bija 25,4 metri sekundē vēlā sestdienas vakarā Ventspils ostā.
 
21.nov
Sestdienas vakarā un naktī uz svētdienu dienvidu, dienvidrietumu vējš brāzmās Latvijā pastiprināsies līdz 14-19 metriem sekundē, Kurzemes rietumu piekrastē un Ziemeļvidzemes piekrastē gaidāmas brāzmas līdz 23-26 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
21.nov
Arī 2020.-2021.gada ziema Dānijā un citviet Ziemeļeiropā būs pārsvarā pelēka, jo sals un sniegs parādīsies reti, teikts Dānijas Meteoroloģijas institūta publicētajā prognozē tuvākajiem trim mēnešiem.
 
21.nov
Sestdienas rītā teju visā Latvijā gaisa temperatūra pazeminājusies līdz 0..-3 grādiem, bet piekrastē, vējam nesot siltumu no jūras, daudzviet saglabājas +5 grādus silts gaiss, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
19.nov
Ceturtdienas rītā dienvidu, dienvidrietumu vējš Latvijā brāzmās pastiprinājies līdz 13-18 metriem sekundē, vietām piekrastē - līdz 22 metriem sekundē, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. 
 
18.nov
Bauskā gaisam iesilstot līdz +12,2 grādiem, šodien atkārtots siltākais 18.novembris Latvijā novērojumu vēsturē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.
 
18.nov
Ceturtdien gan naktī, gan dienā Latvijā pūtīs spēcīgs dienvidu, dienvidrietumu vējš, tā ātrums brāzmās sasniegs 15-19 metrus sekundē, bet Kurzemē un Ziemeļvidzemes piekrastē gaidāmas brāzmas līdz 19-24 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
 
17.nov
Otrdien Latgalē un Vidzemes austrumos snigs un puteņos, ceļus pārklās sniegs un vietām arī apledojums, prognozē sinoptiķi.