Laika ziņas

28.aug
No sestdienas līdz pirmdienai Latvijā palaikam bagātīgi līs, daudzviet gaidāms šī mēneša lielākais lietus, prognozē sinoptiķi.
 
23.aug
Pirmdien Latvijā augs jauni lietus un negaisa mākoņi, gaisa temperatūra mazliet pazemināsies, liecina sinoptiķu prognozes.
 
23.aug
Arī svētdien daudzviet jārēķinās ar lietu un pērkona negaisu, vietām Kurzemē negaisa laikā vējš var būt brāzmains, informē Latvijas vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs.
 
22.aug
Laika vērotājs Vilis Bukšs atklāj, ka 23. augusts ir viena no dienām, kad, vērojot norises dabā, iespējams noteikt, kāda būs ziema.
 
22.aug
Sestdienas pēcpusdienā vietām Kurzemē intensīvi līst, vakarā un naktī uz svētdienu lietusgāzes gaidāmas valsts centrālajā un austrumu daļā, prognozē sinoptiķi.
 
22.aug
Augusta otrajā dekādē nokrišņu daudzums Latvijā bija tikai septiņi procenti no normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
 
22.aug
Dienas pirmajā pusē daudzviet spīdēs saule, tomēr dienas gaitā no rietumiem mākoņu pakāpeniski kļūs vairāk, informē Latvijas vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs.
 
21.aug
Sestdien Latvijā pārsvarā gaidāms mākoņains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
14.aug
Naktī uz sestdienu Latvijā gaidāms neliels mākoņu daudzums un bezvējš, vietām - īpaši Vidzemē - veidosies migla, prognozē sinoptiķi.
 
7.aug
Nākamnedēļ karstums no Latvijas atkāpsies, laiks būs pārsvarā sauss un silts, prognozē sinoptiķi.
 
4.aug
Šis mēnesis Eiropas lielākajā daļā, tai skaitā Latvijā, gaidāms saulaināks, sausāks un siltāks par augusta normu, liecina Eiropas Komisijas Kopīgā pētniecības centra publicētās prognozes.
 
31.jūl
Sestdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies līdz +18..+23 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
30.jūl
LTV laika ziņu veidotājs Toms Bricis videoblogā sociālajā vietnē Facebook atklāj, kādu laiku sinoptiķi prognozē augusta sākumā.
 
29.jūl
Trešdien Latvijā gaidāms daļēji saulains laiks, pūtīs brāzmains rietumu vējš un vietām īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
26.jūl
Pirmdien Latvijas centrālajā un austrumu daļā saule gaisu sakarsēs līdz +24..+28 grādiem, savukārt Kurzemē debesis lielākoties segs mākoņi un gaiss iesils līdz +19..+23 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
26.jūl
Atbilstoši jaunākajām sinoptiķu prognozēm arī nākamajā un aiznākamajā nedēļā laikapstākļus Latvijā bieži noteiks cikloni.
 
26.jūl
Dabas vērotājas Vilis Bukšs atklājis, ka tieši šodien un turpmākās 40 dienas būs iespējams noteikt, kāds būs rudens.
 
25.jūl
Naktī uz svētdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz +6..+12 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
25.jūl
Arī sestdien daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus, vietām pērkona negaisa laikā līs spēcīgi, tomēr, lietum rimstoties, mākoņi izklīdīs, un vakarā daudzviet debesis būs skaidras, ziņo Latvijas vides, ģeoloģijas un metereoloģijas centrs.
 
22.jūl
Sākot ar šīs nedēļas izskaņu, gaisa temperatūra Latvijā par dažiem grādiem paaugstināsies, tomēr brīžiem joprojām līs, liecina sinoptiķu prognozes. 
 
22.jūl
 Trešdien Latvijā būs daudz mākoņu un brīžiem gaidāms lietus, vietām līs stipri un kopā ar pērkonu, lielām vēja brāzmām un, iespējams, krusu, prognozē sinoptiķi.
 
21.jūl
Jūlija otrā dekāde Latvijā vidēji bija 0,3 grādus vēsāka un krietni sausāka par ilggadējo vidējo rādītāju, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.