Laika ziņas

10.nov
Nākamnedēļ gaidāmais gaisa temperatūras kritums Latvijā var būt straujāks nekā prognozēts iepriekš - iespējama meteoroloģiskās ziemas iestāšanās, liecina jaunākās laika prognozes. 
 
10.nov
Mārtiņdienas rītā daudzviet Latvijā līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
9.nov
Līdz šīs nedēļas beigām Latvijā saglabāsies rekordaugsta gaisa temperatūra, nākamnedēļ tā pazemināsies, prognozē sinoptiķi.
 
9.nov
Naktī uz trešdienu visā valstī gaisa temperatūra sasniedza +10..+12 grādus, daudzviet - tai skaitā galvaspilsētā - pārspējot 9.novembra maksimālās temperatūras rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
8.nov
Naktī uz otrdienu visā Latvijā paaugstinājusies gaisa temperatūra, vietām tā pietuvojusies 8.novembra siltuma rekordam, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
7.nov
Pirmdienas rītā debesis virs Latvijas ir daļēji apmākušās un vietām Ziemeļvidzemē līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
2.nov
Pagājušā mēneša vidējā gaisa temperatūra Latvijā sasniedza +9,2 grādus, kas ir 2,4 grādi virs normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
2.nov
Šīs nedēļas otrajā pusē gaisa temperatūra Latvijā brīžiem pazemināsies, bet arī nākamajā nedēļā gaidāms rudenīgi silts laiks, prognozē sinoptiķi.
 
2.nov
Agrā trešdienas rītā daudzviet Kurzemē līst un lietus no rietumiem sasniedz Zemgali, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
1.nov
Novembra pirmajā rītā plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +3,8 grādiem Dagdā līdz +11,2 grādiem Ventspilī, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
31.okt
Pirmdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir -2..+3 grādi, Vidzemes piekrastē līdz +9 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
30.okt
Pirmdien Latvijā gaidāms neliels mākoņu daudzums, tādēļ nakts un rīta stundas būs vēsas, prognozē sinoptiķi.
 
30.okt
Nākamā nedēļa Latvijā nebūs tik silta kā šī nedēļa, tomēr gaisa temperatūra saglabāsies krietni virs normas, prognozē sinoptiķi.
 
29.okt
Sestdiena būs šīs nedēļas siltākā un vējainākā diena Latvijā, savukārt svētdien ieplūdīs vēsāks un sausāks gaiss no ziemeļiem, liecina jaunākās laika prognozes.
 
28.okt
Piektdienas rītā Latvijā ir apmākušās debesis, daudzviet dūmaka vai migla, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
27.okt
Ceturtdien plkst.5 gaisa temperatūra valstī bija no +8,3 grādiem Alūksnē līdz +12,2 grādiem Liepājā un Rucavā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
25.okt
Oktobra otrās dekādes vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +9,1 grāds jeb 2,4 grādi virs normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
 
25.okt
Otrdienas rītā visā Latvijā ir apmākušās debesis, daudzviet dūmaka un vietām līst, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
24.okt
Latvijā šonedēļ gaidāma oktobra beigām neraksturīgi augsta gaisa temperatūra un vairākās novērojumu stacijās var krist siltuma rekordi, liecina jaunākās laika prognozes.
 
24.okt
Pirmdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un dažviet īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
23.okt
Pirmdien Latvijā gaidāms pārsvarā mākoņains laiks, vietām nedaudz līs, vairāk nokrišņu būs vakarā Kurzemē, prognozē sinoptiķi.
 
23.okt
Nākamnedēļ Latvijā gaidāma oktobra beigām neraksturīgi augsta gaisa temperatūra un vairākās novērojumu stacijās var krist siltuma rekordi, liecina jaunākās laika prognozes.