VEF Kultūras pilī noritēs multimediāla izrāde bērniem un vecākiem - MULTIZAURI!

 
©Publicitātes foto

Multimediāls šovs «Multizauri» - tas ir aizraujošs ceļojums dinozauru pasaulē. Katram skatītājam ir iespēja uzzināt visu nepieciešamo informāciju par aizvēsturiskiem dinozauriem un izpildīt ļoti sarežģītu misiju – izglābt salu no vulkāna izvirduma.

Vēlaties uzzināt kā dzīvoja šie dzīvnieki, kādā valodā viņi runāja? Katram skatītājam ir iespēja uzzināt visu detalizēti no dinozauru pasaules un kopīgi izpildīt ļoti sarežģītu misiju - kopā izglābt noslēpumaino dinozauru salu no vulkāna. Baidīties nebūs nepieciešams, jo katram šova skatītājam būs unikāla multifunkcionāla aproce ar kuru palīdzību būs iespēja kontrolēt vairākas darbības uz ekrāna, piemēram, dabas stihijas un pārvietoties laikā. Visu misiju kopā ar skatītājiem pavadīs mūsu varonīgie un laipnie tēli, kurus tēlos profesionāli aktieri.

Publicitātes foto

Pasākumā tu sagaidīsi: Muldimediālu interaktīvu šovu uz milzīga ekrāna, katram bērnam tiks piešķirts krāsaina aproce, lai kopā ar aktieriem izpildītu sarežģīto misiju un citus uzdevums kā apmācīt un dresēt dinozauru, dzīvās instalācijas.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās šeit

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju un rūpējoties par apmeklētāju veselību,
izrāde MULTIZAURI atkārtoti tiek pārcelta uz 2022.gada 23.aprīli.
Norises vieta un laiks nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt.

NEATKARĪGĀ MŪZIKAS PRODUCENTU GRUPA