Citi raksti

10.aug
Priecīga ziņa visiem Jums!  Koncerts / Balle Madonā būs! 23.augustā,  Madonas estrādē noritēs pasākums “2 x 2 “ Koncerts / Balle!
 
4.aug
13. un 15. augustā koncertzāle “Latvija” aicina ikvienu interesentu piedzīvot divu jaunu latviešu džeza mūzikas ierakstu sesiju noslēguma koncertus, kas notiks sadarbībā ar džeza un improvizētās mūzikas izdevniecību “Jersika Records”.
 
4.aug
Transporta un sakaru institūts (TSI) sāk studentu uzņemšanu bakalaura programmā “Computer Science” (“Datorzinātnes”), kas ir akreditēta Rietumanglijas Universitātē (UWE), kura atrodas Bristolē, Lielbritānijā.
 
4.aug
Uzņēmums “Intergaz” nodrošina ērtāko, ātrāko un izdevīgāko sadzīves vajadzībām izmantojamo gāzes balonu maiņu un piegādi mājās
 
21.jūl
Sestdien, 1. augustā, no plkst. 18.00 līdz 22.20 Piejūras brīvdabas muzejā notiks viens no Pilsētas svētku pasākumiem – šlāgermūzikas koncerts “Es mīlu Ventspili!”.
 
21.jūl
Vēsturisko ērģeļu svētku “Latvija – ērģeļu zeme” atklāšanas koncerti Cesvaines evanģēliski luteriskajā baznīcā un Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā.
 
17.jūl
Pazīstamu zīmolu apģērbi par ievērojami zemākām cenām...izklausās kārdinoši? Tā nav nekāda utopija, kopš arī Latvijā pieejama BestSecret.com, kas atzīta par vienu no izcilākajām tiešsaistes iepirkšanās vietām Eiropā.
 
8.jūl
Trīs dienas, no 24. līdz 26. jūlijam, koncertzāle “Latvija” atzīmēs 1 gada jubileju, aicinot viesus uz koncertu-performanci “Viens”, kuras radošās koncepcijas autori ir Krista un Reinis Dzudzilo.
 
1.jūl
Sestdien, 4. jūlijā, plkst. 16.00 Bērnu pilsētiņā notiks tradicionālie baltkrievu kultūras svētki “No Līgo līdz Kupalai”. Pasākuma programmā paredzētas jestras dziesmas, dejas, mūzika un vasarīgas svētku rotaļas.
 
29.jun
5.jūlijā, svētdienas pēcpusdienā plkst. 16, uz brīvdabas koncertu Daugavas muzejā aicina burvīgās balss īpašniece Elza Rozentāle un ģitārists Kaspars Vizulis.
 
25.jun
3.jūlijā, Limbažu estrādē noritēs grandiozā vasaras sezonas atklāšanas zaļumballe.
 
19.jun
VIENOTI EIROPĀ: Eiropas parlamenta deputātes SANDRA KALNIETE un INESE VAIDERE – par aktuālo notikumu attīstību Eiropā.
 
4.jun
Atkal pavasaris, kad saņemam bērnu un viņu vecāku zvanus un iesniegumus ar lūgumu rast iespēju bērnam atpūsties vasarā nometnē.
 
1.jun
Sākoties ārkārtas situācijai vairums Latvijas dzīvnieku patversmju vērsās pie sabiedrības un uzņēmumiem ar aicinājumu palīdzēt šo krīzi pārvarēt.
 
14.mai
Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” 26. maijā plkst. 19.00 ar koncertuzvedumu “Kamēr vēl gliemeži skrien” aicina svinēt tautā mīlētā komponista Imanta Kalniņa 79. dzimšanas dienu.
 
13.mai
16. maijā plkst. 20.00 Ventspilī, koncertzālē “Latvija” izskanēs sēriju “#atverlogu” noslēdzošais koncerts “Atkal uz skatuves”.
 
11.mai
III Latvijas keramikas biennāle pārcelta uz 2021. gada vasaru, līdz ar to pasākuma organizatori pagarina iespēju pieteikties dalībai starptautiskajā keramikas konkursa izstādē Martinsona balva līdz 2020.gada 1.novembrim.
 
1.mai
Eiropas Parlamenta deputātes SANDRA KALNIETE un INESE VAIDERE – par aktuālo notikumu attīstību Eiropā.
 
22.apr
Projekta "Mārupe-mūsu mājas 2020" ietvaros biedrība “Biznesa Vēstniecība” sadarbībā ar Mārupes novada Domi aicina pieteikties bezmaksas vebināram “Veiksmīgs zīmols krīzes laikā”. Pasākumu finansē Mārupes pašvaldība.
 
2.apr
Strauji mainīgajos ārkārtas situācijas apstākļos Latvijas iedzīvotājiem būs iespēja divu mēnešu laikā atteikties no jaunuzņemtām kredītsaistībām, nemaksājot soda naudu vai procentu maksājumus.
 
25.mar
Kopš šī gada 12. marta valstī ir ārkārtēja situācija COVID-19 pandēmijas dēļ. Lai sargātu iedzīvotāju veselību un dzīvību, veselības aprūpes nozare pašaizliedzīgi ir sakopojusi visus spēkus.
 
2.mar
7.martā, Aivara Hermaņa 65 gadu jubilejas dienā, nāks klajā jauns albums (CD) "igo / hermanis / dziesmas". Izdevējs ir Upe tuviem un tāliem.