Citi raksti

23.sep 2019
Svētdien, 6.oktobrī plkst. 12.00 pie Latvijas – Lietuvas robežas gleznainās Mēmeles krastos Vecumnieku novada Kurmenē ar pacilājošu koncertu Renārs Kaupers, Kaspars Zemītis, Marts Kristiāns Kalniņš, PUTNU BALLE un Jānis Miltiņš aizsāks labdarības akciju, veltītu Kurmenes katoļu baznīcas atjaunotnei.
 
18.sep 2019
Jau trešo gadu pēc kārtas "4finance Labie Darbi" un SMScredit.lv aicina uz rudens talku dzīvnieku patversmē "Ulubele"
 
29.aug 2019
Finanses ir joma, kas prasa plānošanu, atbildīgu rīcību un tālredzīgu skatu uz situāciju, jo katram lēmumam, kas attiecas uz naudas jautājumiem, var būt sekas, kas par sevi liek manīt daudzu gadu un pat visa mūža garumā.
 
28.aug 2019
Septembrī, kad sārto ziedu puķu bariņš mazu bērnu rokas tver. Gadu no gada milzu pūlī katrs šķiet vēl tik maziņš, kas savu soli skolā sper. Lai kopā ar ģimeni nosvinētu un burvīgi pavadītu laiku, jau otro gadu Biznesa Vēstniecība aicina uz īpašu pasākumu - “Citāda skola #2”, tieši Zinību dienā, 1.septembrī.
 
27.aug 2019
Šī gada 30. augustā Dzelzceļa muzejs atzīmēs 25. dzimšanas dienu, kuras ietvaros gan ikviens interesents, gan dzelzceļa vēstures domubiedri tiek aicināti uz satikšanos muzejā.
 
2.aug 2019
Rīgas dome veikusi grozījumus saistošajos noteikumos par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.
 
24.jūl 2019
“Biznesa Vēstniecība” jau otro reizi  mācību gada sākumā – 1. septembrī organizē tirdziņu, kurā aicina piedalīties bērnus un jauniešus, lai pirms skolas sākuma paši nopelnītu savu kabatas naudu.
 
22.jūl 2019
Kredīta izdevīgumu var mērīt pēc dažādiem parametriem, kas ietver gan procentu likmi, gan atmaksas termiņu, gan citus nosacījumus, kas iekļauti kredītlīgumā.
 
16.jūl 2019
Gan mazāku, gan lielāku uzņēmumu vadītāji saskaras ar laika trūkumu – šī problēma liek pieņemt darbā vairāk darbiniekus, kas rada papildus izmaksas.
 
11.jūl 2019
AS „Rīgas Dzirnavnieks” direktore un valdes locekle Anita Skudra norāda, ka šobrīd ir nepieciešams daudz lielāks lauksaimnieku lobijs Eiropas Parlamentā, nekā tas bijis līdz šim.
 
8.jūl 2019
12. jūlijā plkst. 13.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā mūziķe Dace Straume un grupas „Dzelzs vilks” taustiņinstrumentālists, sintezatoru pavēlnieks, multiinstrumentālists Kaspars Tobis sniegs pirmreizējas elektroniskās un dabas skaņu pasaules sintēzi performancē „Meklētājs”, atklājot pašdarinātus skaņu motīvus.
 
4.jūl 2019
Jaunienācējs Latvijas tirgū - koplietošanas uzņēmums "CityBee", kas ir viens no lielākajiem koplietošanas uzņēmumiem Austrumeiropā un Baltijā, no 1. jūlija uzsāks elektrisko skrejriteņu nomu Rīgā.
 
27.jun 2019
AS «Daugavpils satiksme» īstenotā projekta «Videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstība Daugavpils pilsētā» ietvaros 2018. gada augustā tika noslēgts līgums par sliežu ceļu pārbūvi Daugavpils pilsētas centrā.
 
27.jun 2019
Darbu Latvijā sācis telemedicīnas uzņēmums SIA “Smart Vision”, kas piedāvā pasūtīt brilles attālināti, izmantojot 3D tehnoloģiju.
 
25.jun 2019
12.jūlijā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā ar publisku sarunu un koncertu, klātesot Marka Rotko meitai Keitai Rotko Prizelai, tiks atklāta jauna ekspozīcija ar mākslinieka Marka Rotko oriģināldarbiem.
 
19.jun 2019
Vasarai iesākoties, no 3. līdz 7. jūnijam sociālo tīklu vietnē Facebook norisinājās SMScredit.lv un "4finance Labie darbi" labdarības kampaņa, kuras laikā lietotāji, daloties ar kampaņas ierakstu, varēja nodrošināt vienas maltītes iegādi Slokas dzīvnieku patversmes iemītniekiem.
 
11.jun 2019
Ukraiņu un latviešu pusaudži ar īpašām vajadzībām Ropažos mācīsies runāt “mūzikas valodā”.
 
6.jun 2019
No 5. līdz 8. jūnijam kultūras un atpūtas parkā Mežaparks tiešā jaunlaulāto kalniņa tuvumā norisināsies 2. starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls Rīgas ilūzijas, kura ietvaros 15 mākslinieki no 11 valstīm uz asfalta radīs trīsdimensiju attēlus.
 
13.mai 2019
Tikai vienu dienu, Muzeju nakts laikā, 18. maijā no plkst. 19.00 līdz 24.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā būs skatāma pazīstamā lietuviešu mediju mākslinieka Remigijus Venckus fotogrāfiju izstāde „Solaris”.
 
10.mai 2019
SIA Rīgas ūdens vērš uzmanību, ka līdz 30. jūnijam Mārupes (Rīgas administratīvās teritorijas robežās), Katlakalna un Bolderājas rajonos esošo nekustamo īpašumu īpašnieki var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam.
 
30.apr 2019
Lai kādu atkritumu apsaimniekošanas modeli izvēlētos politiķi, ilgtspējīga un atbildīga atkritumu apsaimniekošana sākas mājās.
 
1.apr 2019
Lieldienās, 2019. gada 21. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 SIA “Rīgas meži” uzaicina rīdziniekus un pilsētas viesus uz tematisku Lieldienu pasākumu kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” - “Lieldienu Zaķi meklējot”.