Citi raksti

26.feb
Asinsvadu patoloģijas, kas cilvēkiem ar relatīvi gaišu ādas krāsu ir īpaši aktuālas, mūsdienās var risināt ne tikai medikamentozi un ar dermokosmētikas palīdzību, bet daudz efektīvāk – ar saudzīgu jaunākās paaudzes lāzertehnoloģiju.
 
26.feb
Par ādas toni un tā niansēm atbild melanocīti – šūnas, kas ražo melanīnu. Ja ārēju apstākļu vai kādu iekšķīgu traucējumu/svārstību dēļ tās melanīnu ražo vairāk nekā nepieciešams, uz ādas veidojas atsevišķi tumši plankumiņi jeb pigmentācija.
 
20.feb
Speciālā atklāšanas pasākumā iRobot pārstāvji Latvijā iepazīstināja nākotnes tehnoloģiju interesentus un savus ilggadējos klientus ar visjaunāko iRobot®  Roomba® i7+, kas vēl viedāk automatizē mājas uzkopšanas darbus.
 
30.jan
Ziemas aukstie mēneši ir īsts pārbaudījums mūsu imunitātei, jo tā ir noslogota cīņā ar sezonas vīrusiem, tiek zaudēts liels enerģijas daudzums.
 
17.dec 2018
Latvijas simtgadei veltītā projekta „Izdziedam 100” ietvaros Elektrum svinīgi nodeva Latvijas Nacionālajai bibliotēkai interaktīvu mūzikas platformu ar vairāk nekā 250 simtgades nozīmīgākajām latviešu dziesmām, to vēsturiskajiem aprakstiem un notīm, kas turpmāk bibliotēkā būs pieejama lietošanai visai sabiedrībai.
 
10.dec 2018
Šogad apaļu jubilejas gadu – jau desmito – nosvinējis Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais inovatīvo biznesa ideju konkurss Ideju kauss.
 
4.dec 2018
Bioloģiskās attīrīšanas stacijā Daugavgrīva pabeigta divu notekūdeņu pirmreizējo nostādinātāju pārbūve.
 
4.dec 2018
No 1. decembra SIA Rīgas ūdens atvieglojusi procedūru, kādā notiek būvniecības ieceres dokumentācijas saskaņošana viendzīvokļa dzīvojamās mājas pievienošanai centralizētajai ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmai.
 
3.dec 2018
23. un 24. novembrī Rīgas Ekonomikas augstskolā 12 finālistu komandas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā biznesa ideju konkursa “Ideju kauss” ietvaros aizvadīja praktiskās darbnīcas par prezentēšanas prasmēm.
 
29.nov 2018
Pēc līguma parakstīšanas ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstītā projekta Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 5. kārta ieviešanu sākusies aktīva tā realizācija.
 
26.nov 2018
Nepalaidiet garām vienīgo Latvijā specializēto izstādi, kurā piedalīsies pasaulē zināmu vidusskolu, starptautisko koledžu un valodu nometņu direktori un vadošie speciālisti.
 
21.nov 2018
19.novembrī, Rīgā norisinājās Sieviešu Pasaules titulmača atklāšanas ceremonija.
 
16.nov 2018
VAS “Elektroniskie sakari” īstenotās unikālās akcijas “Apsveikums Latvijai” ietvaros bērni ar vēstnešiem iededza svecītes ar īpašiem vēstījumiem Latvijai tās dzimšanas dienā.
 
16.nov 2018
Lai stiprinātu rudzu maizes ēšanas tradīcijas Latvijā, AS "Hanzas Maiznīcas" kopā ar restorānu "Muusu" iesaka rudzu maizes brokastu receptes Latvijas simtgadei.
 
14.nov 2018
Valsts svētku laikā Melngalvju namā varēs apskatīt Londonas Dizaina Biennālē zelta medaļu ieguvušo Artūra Analta instalāciju “Matter to Matter”.
 
12.nov 2018
Līdz šā gada novembrim pieteikumus Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai par nekustamo īpašumu pieslēgšanu centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.
 
2.nov 2018
Līdz 3. novembrim Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā konkursa „Ideju kauss 2018” otrās kārtas dalībnieki turpina virzīties uz 15 000 eiro lielo balvu fondu, apmeklējot apmācības klātienē jeb vebinārus attālināti, lai gūtu nepieciešamās zināšanas pilnvērtīgai savas biznesa idejas izstrādei un varētu to prezentēt žūrijai.
 
29.okt 2018
Līdz 2018. gada 30. novembrim SIA Rīgas ūdens aicina pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam par nekustamā īpašuma pieslēgšanu centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.
 
10.okt 2018
Šonedēļ uzsākta ūdensvada izbūve Jaunciema gatvē, kas ir pats apjomīgākais šāda veida projekts, kas tiek finansēts no SIA Rīgas ūdens līdzekļiem.
 
30.sep 2018
Jaunā darbavietā pirmais mēnesis 90% gadījumu ir svarīgs, lai atstātu par sevi pozitīvu iespaidu, pierādītu, ka spēj paveikt uzticēto un pēc pārbaudes laika saņemtu darba līgumu uz nenoteiktu laiku, pieredzē dalās starptautiski sertificēta personīgās izaugsmes trenere Evija Šalte-Novicka.
 
19.sep 2018
Septembra sākumā noslēdzās pieteikumu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) jau desmito reizi rīkotajam inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”.
 
17.sep 2018
Līdz 2018. gada 19. oktobrim tiek aicināti pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam par nekustamā īpašuma pieslēgšanu centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.