Citi raksti

6.jun 2019
No 5. līdz 8. jūnijam kultūras un atpūtas parkā Mežaparks tiešā jaunlaulāto kalniņa tuvumā norisināsies 2. starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls Rīgas ilūzijas, kura ietvaros 15 mākslinieki no 11 valstīm uz asfalta radīs trīsdimensiju attēlus.
 
13.mai 2019
Tikai vienu dienu, Muzeju nakts laikā, 18. maijā no plkst. 19.00 līdz 24.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā būs skatāma pazīstamā lietuviešu mediju mākslinieka Remigijus Venckus fotogrāfiju izstāde „Solaris”.
 
10.mai 2019
SIA Rīgas ūdens vērš uzmanību, ka līdz 30. jūnijam Mārupes (Rīgas administratīvās teritorijas robežās), Katlakalna un Bolderājas rajonos esošo nekustamo īpašumu īpašnieki var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam.
 
30.apr 2019
Lai kādu atkritumu apsaimniekošanas modeli izvēlētos politiķi, ilgtspējīga un atbildīga atkritumu apsaimniekošana sākas mājās.
 
1.apr 2019
Lieldienās, 2019. gada 21. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 SIA “Rīgas meži” uzaicina rīdziniekus un pilsētas viesus uz tematisku Lieldienu pasākumu kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” - “Lieldienu Zaķi meklējot”.
 
8.mar 2019
Viens no Latvijā lielākajiem nekustamo īpašumu projektiem Saliena 2018. gadu vērtē kā ļoti veiksmīgu gan pārdoto mājokļu, gan jaunu projektu attīstīšanas jomā. Pērn Salienā par 20% pieaudzis jaunu iedzīvotāju skaits, pateicoties pareizi izvēlētiem produktiem vietējam tirgum.
 
6.mar 2019
"Eiropas birokrātijas prasības kļūst smagnējākas un Eiropas kopējās lauksaimniecības politika Latvijai nedraudzīgāka, tādēļ audzēt labību mūsu lauksaimniekiem kļūst par arvien lielāku izaicinājumu.
 
26.feb 2019
Asinsvadu patoloģijas, kas cilvēkiem ar relatīvi gaišu ādas krāsu ir īpaši aktuālas, mūsdienās var risināt ne tikai medikamentozi un ar dermokosmētikas palīdzību, bet daudz efektīvāk – ar saudzīgu jaunākās paaudzes lāzertehnoloģiju.
 
26.feb 2019
Par ādas toni un tā niansēm atbild melanocīti – šūnas, kas ražo melanīnu. Ja ārēju apstākļu vai kādu iekšķīgu traucējumu/svārstību dēļ tās melanīnu ražo vairāk nekā nepieciešams, uz ādas veidojas atsevišķi tumši plankumiņi jeb pigmentācija.
 
20.feb 2019
Speciālā atklāšanas pasākumā iRobot pārstāvji Latvijā iepazīstināja nākotnes tehnoloģiju interesentus un savus ilggadējos klientus ar visjaunāko iRobot®  Roomba® i7+, kas vēl viedāk automatizē mājas uzkopšanas darbus.
 
30.jan 2019
Ziemas aukstie mēneši ir īsts pārbaudījums mūsu imunitātei, jo tā ir noslogota cīņā ar sezonas vīrusiem, tiek zaudēts liels enerģijas daudzums.
 
17.dec 2018
Latvijas simtgadei veltītā projekta „Izdziedam 100” ietvaros Elektrum svinīgi nodeva Latvijas Nacionālajai bibliotēkai interaktīvu mūzikas platformu ar vairāk nekā 250 simtgades nozīmīgākajām latviešu dziesmām, to vēsturiskajiem aprakstiem un notīm, kas turpmāk bibliotēkā būs pieejama lietošanai visai sabiedrībai.
 
10.dec 2018
Šogad apaļu jubilejas gadu – jau desmito – nosvinējis Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais inovatīvo biznesa ideju konkurss Ideju kauss.
 
4.dec 2018
Bioloģiskās attīrīšanas stacijā Daugavgrīva pabeigta divu notekūdeņu pirmreizējo nostādinātāju pārbūve.
 
4.dec 2018
No 1. decembra SIA Rīgas ūdens atvieglojusi procedūru, kādā notiek būvniecības ieceres dokumentācijas saskaņošana viendzīvokļa dzīvojamās mājas pievienošanai centralizētajai ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmai.
 
3.dec 2018
23. un 24. novembrī Rīgas Ekonomikas augstskolā 12 finālistu komandas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā biznesa ideju konkursa “Ideju kauss” ietvaros aizvadīja praktiskās darbnīcas par prezentēšanas prasmēm.
 
29.nov 2018
Pēc līguma parakstīšanas ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstītā projekta Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 5. kārta ieviešanu sākusies aktīva tā realizācija.
 
26.nov 2018
Nepalaidiet garām vienīgo Latvijā specializēto izstādi, kurā piedalīsies pasaulē zināmu vidusskolu, starptautisko koledžu un valodu nometņu direktori un vadošie speciālisti.
 
21.nov 2018
19.novembrī, Rīgā norisinājās Sieviešu Pasaules titulmača atklāšanas ceremonija.
 
16.nov 2018
VAS “Elektroniskie sakari” īstenotās unikālās akcijas “Apsveikums Latvijai” ietvaros bērni ar vēstnešiem iededza svecītes ar īpašiem vēstījumiem Latvijai tās dzimšanas dienā.
 
16.nov 2018
Lai stiprinātu rudzu maizes ēšanas tradīcijas Latvijā, AS "Hanzas Maiznīcas" kopā ar restorānu "Muusu" iesaka rudzu maizes brokastu receptes Latvijas simtgadei.
 
14.nov 2018
Valsts svētku laikā Melngalvju namā varēs apskatīt Londonas Dizaina Biennālē zelta medaļu ieguvušo Artūra Analta instalāciju “Matter to Matter”.