Vladimirs Putins

14.jūl
Ja nebūtu citu pietiekamu pierādījumu Krievijas raķetes triecienam pa Kijivas bērnu slimnīcu “Ohmadit”, tad par šādu pierādījumu varētu izmantot uzbrukuma laiku 8. jūlijā agri no rīta atbilstoši manierēm, kādas Krievijas diktators Putins pārņēmis no sava elka, Vācijas diktatora Hitlera.
10.jūl
Šī nedēļa sākās ar tik necilvēcīgu kara noziegumu, ka tas jau ir ārpus labā un ļaunā. Raķetes X-101 trieciens pa Kijivas lielāko bērnu slimnīcu, kur par savu dzīvību cīnās bērni, padara šī nozieguma nodarītājus vienkārši par izdzimteņiem, kuri nav cilvēka vārda cienīgi.
6.jūl
Tagad jau Maskavas labumus baudošais Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns negaidīti izvēlējās Kijivu par pirmo ārvalstu vizītes galamērķi pēc tam, kad Ungārija kļuva par Eiropas Savienības prezidējošo valsti. Šī bija viņa pirmā ierašanās Ukrainā kopš Krievijas agresijas sākuma.
5.jūl
Ungārijas premjerministra Viktora Orbāna tikšanās ar Vladimiru Putinu ir pilnīgi nepieņemama, kamēr Krievija karo Ukrainā un nogalina nevainīgus iedzīvotājus, tviterī uzsver Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).
5.jūl
Ukrainas žurnālists Dmitrijs Gordons ir pārliecināts, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir dzīvs un vesels, vēsta dialog.ua.
4.jūl
Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien izteicies, ka talibi ir Maskavas sabiedrotie cīņā pret terorismu, jo viņi kontrolē Afganistānu.
3.jūl
Vladimirs Putins, pēc paša vēlēšanās vai ne, kādu dienu pametīs Krievijas prezidenta amatu un viņa vietā stāsies cits politiķis. Un tagad jau var pateikt, kurš tas būs, raksta prozoro.net.ua.
1.jūl
Sarunas ar Krievijas diktatoru Vladimiru Putinu ir iespējamas, tomēr tikai izmantojot starpniekus, intervijā ASV laikrakstam "Philadelphia Inquirer" paziņojis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.
27.jun
Phenjanā notikušajā Krievijas līdera Vladimira Putina preses konferencē Krievijas žurnālisti uzdeva vairākus jautājumus arī par Ukrainu. Krievijas diktators neskopojās ar skaļiem un kareivīgiem paziņojumiem.
22.jun
Kāpēc politiķis, kurš sevi uzskata par Krievijas prezidentu, pirmo reizi 24 gadu laikā ieradās KTDR (Ziemeļkoreja) – valstī, kas visai pasaulei ir diktatūras, nabadzības un totalitāras sabiedrības piemērs? Kāpēc Kremļa propaganda nosauca KTDR par Krievijas nākotnes tēlu?
21.jun
Putina pompozā vizīte Phenjanā pie diktatoru cunftes kolēģa Kima Čenuna iezīmē ne vairāk un ne mazāk kā jaunu lappusi cilvēces vēsturē. Skaidri, bez aizplīvurojumiem tiek pasaulei demonstrēta jaunā konstrukcija: Krievijas – Ziemeļkorejas ass. Parakstot “visaptverošas stratēģiskās partnerības” līgumu, abi diktatori it kā nostājas kopā ar mugurām pret pārējo naidīgo cilvēci, kura it kā grib viņiem atņemt smagā, asiņainā cīņā iegūto varu.
19.jun
Krievijas diktators Vladimirs Putins un Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns trešdien Phenjanā parakstījuši stratēģiskās partnerības līgumu, kas paredz savstarpēju palīdzību agresijas gadījumā, paziņojis Putins.
19.jun
Krievijas diktators Vladimirs Putins trešdien vizītes laikā Ziemeļkorejā paziņoja, ka "novērtē Ziemeļkorejas atbalstu", ziņo Krievijas mediji.
17.jun
Krievijas diktators Vladimirs Putins pirmdien iecēlis augstā amatā Aizsardzības ministrijā savu radinieci Annu Civiļovu.
15.jun
"Jūs esat stulbi? Jūs ko, esat galīgi nojūgušies?" tāda bija Putina reakcija uz kāda ārvalstu žurnālista jautājumu, vai Krievija gatavojas uzbrukt kādai NATO valstij.
6.jun
Krievijas diktators Vladimirs Putins trešdien kritizēja Rietumvalstu tālas darbības rādiusa ieroču piegādāšanu Ukrainai un draudēja, ka Krievija var ar līdzīgiem ieročiem apbruņot citas valstis, kuras varētu uzbrukt rietumvalstu mērķiem.
30.mai
Krievijas prezidents Vladimirs Putins atkal komentējis miera sarunas ar Ukrainu. Par šo jautājumu Putins runāja, apmeklējot Harbinas universitāti valsts vizītes laikā Ķīnā.
29.mai
Krievijas diktators Vladimirs Putins otrdien draudēja Eiropai ar "nopietnām sekām", ja Ukrainai tiks atļauts ar Rietumu piegādātiem tālas darbības precīzijas ieročiem uzbrukt Krievijas teritorijai.
29.mai
Astrologs Alakhs Nirandžans uzskata, ka Krievijas prezidents tuvākajā laikā savu mērķi nesasniegs. Viņaprāt, šis periods Putinam būs grūts un smags, vēsta prozoro.net.ua.
27.mai
Krievijas diktators Vladimirs Putins izmanto tradicionālismu kā ieroci, lai ietekmētu Rietumu labējos, intervijā britu laikrakstam "The Guardian" sacīja Polijas ārlietu ministrs Radoslavs Sikorskis.