Veselība

2.apr 2021
Dietoloģe Olga Korabļova uzskata, ka, lai paātrinātu vielmaiņu, kas palēninās ar vecumu, un tajā pašā laikā samazinātu holesterīna līmeni organismā, lieti noderēs kanēlis, ziņo "Medikforum".
1.apr 2021
Svaiga maize ir bīstama, jo tai ir augstāks skābums nekā jau pastāvējušais maizei. Tā var būt kaitīga cilvēkiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām. Par to radio Sputnik ēterā brīdināja uztura speciāliste Marija Čerņajeva.
31.mar 2021
Kas notiek ar ķermeni brīdi, kad ēdam burkānus? Izrādās, ka burkāns ir viens no vērtīgākajiem sakņaugiem. Burkāni ir bagāti ar antioksidantiem, vitamīniem un pat šķiedrvielām. Tādējādi tā lietošana uzturā dažādos veidos veicina labu veselību. Tāpēc izlasi šos sešus iemeslus, kāpēc ir vērtīgi ikdienā ēst burkānus un ko labu tie sniedz tavai veselībai.
28.mar 2021
Pēc garās un drūmās ziemas nav nekā patīkamāka par pavasara saules stariem. Tie noteikti ir jābauda! Tomēr tas, ka ārā vēl valda vēss laiks, nenozīmē, ka mēs nevaram saulē apdegt vai nodarīt kaitējumu savai ādai.
28.mar 2021
Patiesībā ne visi pārtikas produkti un ēdieni, kurus uzskata par veselīgiem, tādi ir. Tā intervijā Daily Mail pauda Austrālijas uztura speciāliste Sūzija Barella.
28.mar 2021
Par Omega taukskābju lielo nozīmi tiek runāts daudz, taču kā neapjukt plašajā piedāvājumā un informācijas daudzumā? Kāda ir Omega-3, Omega-6 un Omega-9 taukskābju loma mūsu organisma veselībā?
27.mar 2021
Covid-19 slimības gaita un simptomi var ievērojami atšķirties, tomēr jau šobrīd ārstiem ir izkristalizējušās trīs Covid-19 komplikāciju grupas: dziļo elpceļu, sirds un asinsvadu, kā arī psihoemocionālie sarežģījumi.
26.mar 2021
Liekais svars veicina daudzu slimību rašanos un saasina slimošanas gaitu, taču svara zaudēšana ar diētu palīdzību esot iespējama līdz noteiktam vecumam. Pēc šī vecuma diētas var izraisīt nopietnas veselības problēmas, portālam "Life" paudis ārsts, gerontologs Jurijs Konevs.
26.mar 2021
Uztura speciāliste Vera Palamari portālam "Medicina 2.0" atklājusi, ar kādiem produktiem kopā nevajadzētu lietot kafiju.
25.mar 2021
Izsitumi uz ādas, nieze, apsārtums, pietūkums ir izplatītas pazīmes, kas var liecināt par organisma alerģisku rekciju. Pirms ķerties pie zālēm, svarīgi noskaidrot, kāds alergēns izraisījis visnotaļ nepatīkamās sajūtas. Tas noteiks, kā rīkoties, lai traucējošo alerģisko reakciju apturētu.
25.mar 2021
Krievijas cietuma mediķi uzskata, ka ieslodzītā opozicionāra Alekseja Navaļnija veselības stāvoklis ir apmierinošs, pavēstīja Federālā Sodu izpildes dienesta (FSIN) Vladimiras apgabala struktūras preses dienests.
24.mar 2021
Uztura speciāliste un dietoloģe Laura Forda no Melburnas atklājusi trīs galvenais iemeslus, kāpēc cilvēkiem ir tieksmē pēc saldumiem un uzskaitījusi veidus, kā pārvarēt šo tieksmi.
22.mar 2021
Simptomi un ārstēšanas process, Covid-19 pārslimojot, var atšķirties, tomēr arī tad, ja slimība pārciesta vieglā formā, pēc tās daudzi sajūt bezspēku, nespēju koncentrēties, apetītes zudumu un citus simptomus.
21.mar 2021
Uztura speciāliste Nurija Dianova atklājusi, ka atdzisusi kafija var kaitēt veselībai, ziņo "lenta.ru".
21.mar 2021
Krievijā pazīstams psihiatrs-narkologs Aleksejs Kazantsevs atklājis viskaitīgāko alkohola lietošanas veidu, ziņo RIA Novosti.
21.mar 2021
Šobrīd lielākā daļa laika tiek pavadīta mājās, bieži vien darba zona tiek iekārtota virtuvē, attālinātās tikšanās notiek turpat, arī izklaides tiek organizētas mājās. Ņemot vērā, ka uzturoties savā dzīvesvietā, ēdiens lielākoties ir teju rokas stiepiena attālumā, ir svarīgi izvērtēt, kāda pārtika ik dienu ir pieejama, lai ieviestu veselīgus ēšanas paradumus. Uztura un maltīšu plānošana sākas mājās, kur izveidojam ēdienreižu grafiku un pārskatam, kādi produkti jau ir pieejami, un turpinās veikalā, kad veicam izvēles par labu konkrētiem produktiem.
20.mar 2021
Pavasara atnākšana daļai cilvēku asociējas ar saulainu, siltu laiku, krāšņiem pumpuriem un ziediem, kā arī pozitīvu noskaņojumu un vēlmi doties pie dabas, taču alerģiskiem cilvēkiem pavasara atnākšana var būt īsts pārbaudījums.
20.mar 2021
Lielākajā daļā gadījumu Covid-19 pārslimo mājās. Simptomi un ārstēšanas process var atšķirties, tomēr arī tie, kuri slimību pārcietuši vieglā formā, var just sagurumu, bezspēku, nespēju koncentrēties, apetītes zudumu un citus simptomus. "Veselības centru apvienības" speciālisti apkopo praktiskus padomus, kā atgūtu enerģiju un labsajūtu.
20.mar 2021
Nesen veiktais Rush kardiologa Kima Viljamsa pētījums atklāja, ka diēta sirds veselībai ne tikai samazina sirds slimību risku, bet arī palīdz mazināt inficēšanos ar Covid-19, raksta Medikforum.
20.mar 2021
Regulāri ēdot avenes, var novērst nopietnu slimību attīstību un palielināt dzīves ilgumu, raksta Express.