Riteņbraukšana

28.jūl 2011
Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā notiekošajā pasaules čempionātā BMX riteņbraukšanā ceturtdien bronzas medaļu starp 15 gadus vecajiem sportistiem izcīnīja Latvijas sportists Kristens Krīgers.
24.jūl 2011
"BMC Racing Team" komandu pārstāvošais austrālietis Kadels Evanss šodien kļuva par daudzdienu velobrauciena "Tour de France" kopvērtējuma uzvarētāju.
30.jun 2011
Spānijas labākais riteņbraucējs Alberto Kontadors neilgi pirms „Tour de France” starta paudis pārliecību, ka pirms gada izcīnīto titulu viņam nenāksies zaudēt.
9.mai 2011
Pirmdien slaveno "Giro d'Italia" riteņbraukšanas sacensību trešajā posmā uzvaru svinēja spānis Angels Vikiozo, bet kopvērtējumā līderpozīcijas pārņēma Lielbritānijas sportists Deivids Millars, taču posmu absolūti aizēnoja beļģu riteņbraucēja Vutera Veilanda nāve.
30.apr 2011
Svētdien, 1.maijā, ar posmu Cēsis - Valmiera startē visu laiku populārākais tautas riteņbraukšanas seriāls SEB MTB.
4.apr 2011
Pirmdien Starptautiskā Riteņbraukšanas savienība (UCI) piekto reizi šosezon publicējusi UCI WorldTour 2011 kalendāra rangu. Gatis Smukulis ("HTC-Highroad") individuālajā ieskaitē ieņem 58. vietu, bet nāciju vērtējumā Latvijai 18. vieta.
27.mar 2011
Svētdien Barselonā ar 124.5 km garu septīto posmu noslēdzās 2011. gada prestižais Katalonijas daudzdienu velobrauciens ("Volta a Catalunya"). Pēdējā etapā uzvaru svinēja francūzis Samjuels Dumulins no "Cofidis", Latvijas riteņbraucējs Gatis Smukulis ("HTC - Highroad") izcīnīja augsto 13. vietu, bet kopvērtējumā triumfēja slavenais spānis Alberto Kontadors ("Saxo Bank").
22.mar 2011
Otrdien Spānijā aizvadīts prestižā "Volta a Catalunya" daudzdienu velobrauciena otrais posms (169.3km). Tajā uzvaru masu sprintā izcīnīja pieredzējušais itālis Alesandro Petakī ("Lampre - ISD"), savukārt vadību tūres kopvērtējumā saglabājis mūsu riteņbraucējs Gatis Smukulis ("HTC - Highroad"), kurš, kā jau pirmdien tika izziņots visos lielākajos Latvijas medijos, izcīnīja spožu solo uzvaru pirmajā etapā.
21.mar 2011
Pirmdienas vakarā Latvijas riteņbraukšanas atbalstītājus ar spožu uzvaru iepriecinājis 23 gadus vecais Gatis Smukulis ("HTC - Highroad"), triumfējot Spānijā notiekošā augsta līmeņa daudzdienu velobrauciena "Volta a Catalunya" pirmajā posmā.
30.mar 2010
Sākoties siltākam laikam, pieaug velosipēdistu skaits uz ielām. Tas pieaug arī ekonomiskās situācijas dēļ - pārvietoties ar velosipēdu bieži ir lētāk un arī ātrāk. Rīgas reģiona policija (RRP) aicina velosipēdistus būt piesardzīgiem, piedaloties ceļu satiksmē, un domāt par sava velosipēda drošību, atstājot to publiskā vietā.
30.aug 2009
"NN Sporta kluba" riteņbraucējs Reinis Andrijanovs, kurš šogad izcīnīja otro vietu Latvijas čempionātā XCO Siguldā, pieķerts neatļauto vielu lietošanā un saņēmis divu gadu diskvalifikāciju.
7.okt 2008
Septiņkārtējais velobrauciena "Tour de France" uzvarētājs amerikānis Lenss Ārmstrongs nesen parūpējās par sensāciju, paziņojot, ka pēc vairāk nekā triju gadu ilgas prombūtnes atgriežas lielajā riteņbraukšanā.
5.aug 2008
Riteņbraucēji būs tie, kas Latvijai sāks šīs olimpiskās spēles – jau pirmās dienas rīts sākas ar šosejnieku grupas braucienu.