Jelgavnieks Krīgers izcīna bronzu BMX pasaules čempionātā

Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā notiekošajā pasaules čempionātā BMX riteņbraukšanā ceturtdien bronzas medaļu starp 15 gadus vecajiem sportistiem izcīnīja Latvijas sportists Kristens Krīgers.

Jelgavnieks Kristens Krīgers pasaules čempionāta finālbraucienā starp 15 gadīgajiem finišēja 3. vietā un ved mājās gan bronzas medaļu, gan numurplati ar lepno skaitli "3", vēsta BMXrace*lv | BMX - bezbailīgi, mērķtiecīgi,...

Vakar junioru sacensībās Vineta Pētersone izcīnīja sudrabu, bet 3. vietas Latvijai izcīnīja Ronalds Rītiņš, Edvards Glāzers, 6. vietu savā grupā ieguva Reino Liepiņš, bet ar 7. vietu atzīmējies Helvijs Babris.

Elites grupas sportisti Kopenhāgenā sacenties nedēļas nogalē. Latvijai tradicionāli lielākās cerības uz divkārtējo pasaules un arīdzan olimpisko čempionu Māri Štrombergu, kurš centīsies aizstāvēt pirms gada izcīnīto titulu.