NHL

4.dec 2015
Ronalds Ķēniņš šonakt aizvadīja savu pirmo NHL maču šosezon un izcēlās ar sešiem spēka paņēmieniem pret Dalasas „Stars”, kura pakāpusies uz pirmo vietu līgā. Viņa pārstāvētā „Canucks” gan cieta zaudējumu ar 2:4, bet Ķēniņš maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.
3.dec 2015
Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Vankūveras ''Canucks'' no sava fārmkluba Jutikas ''Comets'' izsaukusi latviešu uzbrucēju Ronaldu Ķēniņu, bet pretējā virzienā dosies aizsargs Andrejs Pedans. Nākamā spēle Vankūverai naktī uz piektdienu pret Dalasas ''Stars''.
2.dec 2015
1. decembrī sākās balsojums par Nacionālās hokeja līgas (NHL) Zvaigžņu spēles dalībniekiem. Šosezon pasākumam ir jauns formāts, līdzjutēji ar balsojumu noteiks tikai divīziju komandu kapteiņus.
25.nov 2015
Otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo ''Sabres'' pēc vairāku spēļu izlaišanas savainojuma dēļ atgriezies latviešu hokejists Zemgus Girgensons. Iespējams, Girgensons dosies laukumā jau nākamajā spēlē pret Nešvilas ''Predators''.
19.nov 2015
Nacionālā hokeja līga paziņojusi par izmaiņām tradicionālās Zvaigžņu spēles formātā – divu komandu 60 minūšu cīņas vietā spēkosies četras divīziju komandas, aizvadot trīs spēles viena perioda garumā, spēlējot trīs pret trīs.
6.nov 2015
Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pārtrūka latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" uzvaru sērija, kad savā laukumā ar rezultātu 1:4 tika atzīts Tampabejas "Lightning" pārākums.
5.nov 2015
Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” šonakt atkal aizvadīs NHL maču savā laukumā, cenšoties pret Tampabejas „Lightning” paturpināt savu uzvaru sēriju, savukārt sestdien, arī Latvijas līdzjutējiem pieejamā laikā, tiks aizvadīts mačs pret „Canucks”. Pirms sezonas gaidītie latviešu hokejistu dueļi NHL laukumos gan šoreiz izpaliks.
2.nov 2015
Zemgus Girgensons ar rezultatīvu piespēli izkārtoja vārtu guvumu savam partnerim Metam Mulsonam, kas palīdzēja Bufalo „Sabres” viesos ar 2:1 pārspēt Ņujorkas „Islanders”. Bufalo komandai šī ir trešā uzvara pēdējās četrās NHL spēlēs, turklāt šonakt abas komandas izcēlās ar to, ka sodīto spēlētāju soliņa durvis tā arī ne reizi netika atvērtas un neviens noraidījums piespriests netika.
31.okt 2015
Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons šonakt palīdzēja Bufalo „Sabres” vienībai gūt vēl vienu uzvaru pār Filadelfijas „Flyers” (3:1). Girgensons punktus neguva, taču sarūpēja komandai divus vairākumus un spēlēja svarīgu lomu otro vārtu guvumā, turklāt pirmoreiz šosezon pavadīja laukumā vairāk nekā 20 minūtes.
28.okt 2015
Šonakt latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" viesojās Filadelfijā, kur tikās ar "Flyers" hokejistiem. "Sabres" teju visu spēli atradās vadībā, tomēr Breidens Šens mazāk kā minūti pirms pamatlaika beigām panāca neizšķirtu, tomēr papildlaikā latviešu uzbrucējs izskrēja viens pret vienu ar Stīvu Meisonu un guva savus pirmos vārtus šajā sezonā, kaldinot "Sabres" uzvaru ar rezultātu 4:3.
25.okt 2015
Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevkis savā sezonas pirmajā NHL spēlē nostāvēja sausā pamatlaikā pret Čikāgas "Blackhawks", taču papildlaikā tomēr nācās atzīt Čikāgas komandas pārākumu ar 0:1. Gudļevskis "Lightning" sastāvā atvairīja 31 no 32 metieniem un tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.
13.okt 2015
Bufalo "Sabres" ar rezultātu 4:2 savā laukumā pārspēja Kolumbusas "Blue Jackets" un svinēja pirmo uzvaru Nacionālās hokeja līgas jaunajā sezonā. Bufalo komandas galvenais treneris Dens Bailsma pēc mača paslavēja pirmo uzbrucēju virknējumu un atzina, ka, viņaprāt, arī Zemgum Girgensonam tā bija labākā spēle sezonas pirmajos trīs mačos.
12.okt 2015
Šīsnakts vienīgajā Nacionālās hokeja līgas spēlē Monreālas "Canadiens" ar 3:1 pieveica Otavas "Senators", gūstot trešo uzvaru trīs spēlēs, savukārt Bufalo "Sabres" sagaidījusi nepatīkamas ziņas pamatvārtsarga Robina Lēnera sakarā - traumas dēļ viņam būs jāizlaiž vismaz pusotrs mēnesis. Treneris Dens Bailsma tikmēr meklē optimālos maiņu sastāvus un pirmajā uzbrucēju virknējumā treniņā iekļāvis Zemgu Girgensonu, turklāt kā centra uzbrucēju.
9.okt 2015
Latvijas hokejists Zemgus Girgensons pēc jaunās NHL sezonas pirmās spēles un pirmā zaudējuma pauda pārsteigumu par viņa dēļ neieskaitītajiem vārtiem, taču atzina, ka beigās tiesneši pieņēmuši pareizu lēmumu.
9.okt 2015
Nacionālās hokeja līgas jauno sezonu ar 30. sekundē ielaistiem vārtiem sāka Bufalo "Sabres", kas savā laukumā ar 1:3 atzina Otavas 'Senators" pārākumu. Noslēdzošās trešdaļas vidū pēc Zemgus Girgensona piespēles izcēlās Evanders Keins, panākot neizšķirtu, tomēr atkārtojumā tika konstatēts, ka tieši latvietis atradies aizmugurē. Vienīgo ripu mājinieku labā iemeta uzlecošā zvaigzne Džeks Aikels.
30.jūl 2015
Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels atzīst, ka katrs hokejists sapņo kādreiz spēlēt pasaules spēcīgākajā līgā. Nedrīkst ar varu aizliegt piepildīt šo sapni. Ne vienmēr ir runa tikai par naudu. Kamēr labākie cīnās par Stenlija kausu, tikmēr citiem ir iespēja parādīt savu talantu pasaules čempionātā.
23.jūl 2015
Par godu Stenlija kausa čempioniem Čikāgas "Blackhawks", kāds lauksaimnieks Ilinoisas štatā ASV izveidojis savdabīgu un pārsteidzoši lielu dāvanu savai mīļākajai hokeja komandai.
16.jūl 2015
Kontinentālās hokeja līgas klubam Rīgas "Dinamo" pievienosies 30 gadus vecais amerikāņu uzbrucējs Tims Sestito, kurš pēdējās sešas sezonas pavadīja Ņūdžersijas "Devils" sistēmā, komandas rindās Nacionālajā hokeja līgā laukumā dodoties 100 spēlēs, vēsta "Norton Sports Management" prezidents Skots Nortons.
9.jun 2015
Nacionālās hokeja līgas Stenlija kausa fināla trešajā spēlē Tampabejas "Lightning" izbraukumā, pateicoties Viktora Hedmana solo un Sedrika Paketa vārtiem 3:11 minūtes pirms pamatlaika beigām, ar 3:2 pārspēja Čikāgas "Blackhawks", sērijā līdz četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 2-1.
30.mai 2015
Nacionālās hokeja līgas (NHL) finālā šonakt iekļuva Tampabejas "Lightning", kas Austrumu konferences finālsērijas izšķirošajā – septītajā – spēlē ar 2:0 izbraukumā pārspēja Ņujorkas "Rangers". "Lightning" abus vārtus iemeta trešajā periodā.