\\Autori

NNeatkarīgā

15.mai
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Krievijas Ukrainas karā 15. maijā. Ukraina jau trešo mēnesi varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
 
11.feb
Covid-19 sertifikāta derīguma termiņš stāsies spēkā 1. martā, nevis 15. februārī, šodien ārkārtas sēdē nolēma valdība.
 
11.nov 2021
No pirmdienas, 15. novembra, arī daļai pārtikas veikalu nāksies strādāt zaļajā režīmā, tas ir, ielaist veikala telpās tikai tos pircējus, kuri var uzrādīt Covid-19 sertifikātu. To paredz valdības pieņemtais regulējums par dzīvi Latvijā pēc "lokdauna" beigām.
 
11.okt 2021
Publicisti un "Neatkarīgās Rīta Avīzes" žurnālisti Elitu Veidemani ziņa par aktiera Gunta Skrastiņa došanos mūžībā pārsteidza tāpat kā daudzus citus viņa talanta cienītājus. Elita Veidemane veltījusi sirsnīgus atvadu vārdus tautā mīlētajam aktierim.
 
23.apr 2021
Neatkarīgās redakcija trešdien saņēma vēstuli no Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra „Re:Baltica”, kur rakstīts šāds teksts (saglabājam oriģinālo rakstību): „Šā gada 21.aprīlī vietnē neatkariga.nra.lv ir publicēta NRA galvenās redaktores Elitas Veidemanes intervija ar Pēteri Apini, kurā, citastarpā apgalvots, ka „Pavļuts svaidās ar naudu (..), bet daži miljoni aizejot reklāmas kampaņai – nenodrukātajai avīzei (..) un „Re:Baltikai”, kas „atmasko” šo nejēdzīgo tēriņu noliedzējus.”
 
22.apr 2021
Diemžēl pašlaik ir vērojama kādreiz Latvijas pētnieciskās žurnālistikas līdera “Re:Baltica” pilnīga degradācija, pārvēršoties par Vakcinācija projekta biroja advokātu un biroja vadītājas reputācijas spodrinātāju.
 
22.apr 2021
Unfortunately, right now we can see a complete degradation of the once leading Latvian investigative journalism site Re:Baltica, becoming a reputation polisher for the Vaccination Project Bureau and its manager.