\\Autori

MKMāris Krūmiņš

20.apr 2020
Uzstājoties Elenas Dedženeresas sarunu šovā, dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa atzinusi, ka plānotās kāzas ar bijušo beisbolistu Aleksu Rodrigesu (abi - attēlā), visticamāk, šogad nenotiks.
 
20.apr 2020
Interneta sociālajos tīklos ar priecīgām ziņām dalījušies aktieris Aleks Boldvins un viņa sieva Hilerija (abi – attēlā), kuru jau tā plašajā ģimenē gaidāms pieaugums – piektais mazulis.
 
19.apr 2020
Pēc veiktās tiesu medicīnas ekspertīzes noskaidrojies, ka 25 gadus vecās modeles un reperes Chynna nāves iemesls ir narkotiku pārdozēšana, pavēstījis Filadelfijas veselības departaments.
 
19.apr 2020
Izsoļu nama Julien's Auctions rīkotajā tiešsaistes izsolē par 910 000 dolāru pārdota lapiņa ar Pola Makartnija rakstīto slavenās The Beatles dziesmas Hey Jude tekstu (attēlā).
 
18.apr 2020
Losandželosas apgabala prokuratūra izvirzījusi jaunas apsūdzības par seksuālo vardarbību Ņujorkā jau notiesātajam savulaik ietekmīgajam Holivudas producentam Hārvijam Vainstīnam (attēlā).
 
14.apr 2020
Spānija, kurā Covid-19 pandēmija prasījusi vairāk nekā 17 500 cilvēku dzīvību, vakar atcēlusi atsevišķus ierobežojumus, ļaujot atsākt darbu daļai rūpnīcu un būvniecības uzņēmumu. Līdzīgi plāni, kas pagaidām gan lielākoties attiecas uz mazumtirdzniecību un pakalpojumu sfēru, ir arī vairākām citām Eiropas valstīm, un arī to valdības nonākušas nopietnas dilemmas priekšā – vai ekonomiskās aktivitātes pieaugums ir tā vērts, lai riskētu ar vēl plašāku koronavīrusa izplatības vilni?
 
13.apr 2020
Amerikāņu aktrise un dziedātāja Reičela Blūma (attēlā) 32 gadu vecumā pirmo reizi kļuvusi par māmiņu, ziņo AP.
 
12.apr 2020
Savulaik slavenās amerikāņu aktrises Dorisas Dejas īpašumā bijušie priekšmeti izraisījuši lielu tiešsaistes izsoles Julien's Auctions klientu interesi, un kopējie ienākumi sasnieguši gandrīz trīs miljonus dolāru – ievērojami vairāk nekā 600 000 dolāru, kā iepriekš bija prognozējis izsoļu nams.
 
12.apr 2020
Par krietnu pārsteigumu parūpējusies skandalozā Lindsija Loena (attēlā), pēc 12 gadu pārtraukuma izlaižot jaunu mūzikas ierakstu un pavēstot, ka gatavojas reanimēt savu dziedātājas karjeru, kas kritiķu ieskatā gan nekad nav sākusies.
 
11.apr 2020
Slavenību pāris Keitija Perija un Orlando Blūms (attēlā) atklājuši, ka viņu pirmdzimtā būs meitiņa, bet pašlaik visā pasaulē valdošās vīrusa pandēmijas dēļ kāzas nebūs iespējams nosvinēt pirms mazuļa nākšanas pasaulē.
 
6.apr 2020
Pieņemoties spēkā Covid-19 pandēmijai, aizvien biežāk publiski izskan žēlabas, ka tā vai cita pasaules valsts nav spējusi iegādāties nepieciešamo speciālo aprīkojumu – respiratorus, ķirurgu sejas maskas vai cimdus, nerunājot nemaz par pašlaik tik deficītajām plaušu ventilēšanas ierīcēm. Ir valstis, kur šāda veida preču pašlaik ir pietiekami un arī inficēšanās gadījumu skaits nav īpaši liels, taču arī tās cenšas piebremzēt eksportu – ja nu situācija pēkšņi dramatiski pasliktinās. Citas valstis un to kompānijas savukārt izmanto visus līdzekļus, lai pie nepieciešamās produkcijas tiktu.
 
5.apr 2020
Londonā pagaidām nenoskaidroti noziedznieki iekļuvuši kāda kolekcionāra mājās un nozaguši piecus šaujamieročus (tiesa, ne lietošanas kārtībā), kas savulaik izmantoti bondiānas filmu uzņemšanā.
 
4.apr 2020
Amerikāņu dzeltenā prese vēsta par romantiskajām attiecībām, kas izveidojušās starp dziedātāju Demiju Lovato un aktieri Maksu Ēriču.
 
4.apr 2020
Interneta sociālajos tīklos par gaidāmo ģimenes pieaugumu paziņojuši komiķis Kevins Hārts un viņa sieva Eniko.
 
1.apr 2020
Par koronavīrusa globālās pandēmijas epicentru pašlaik kļuvušas Savienotās Valstis, kur Covid-19 prasījis jau vairāk nekā 3300 cilvēku dzīvības. Īpaši kritiska situācija izveidojusies Ņujorkā, un šī štata gubernators Endrū Kuomo lūdzis jebkāda veida palīdzību, īpaši norādot uz medicīniskā personāla trūkumu. Vienlaikus viņš bijis spiests atzīt, ka gaidīt atbalstu no citām ASV pavalstīm nav vērts, jo arī tās pašas jau drīz vien saskarsies ar tikpat lielu krīzi kā Ņujorkas un Kalifornijas štati.
 
29.mar 2020
Londonas tiesai nācies atcelt prāvu, kurā bija plānots skatīt Džonija Depa prasību pret avīzi The Sun un tās izdevējiem, jo aktieris, kurš pašlaik atrodas savā īpašumā Francijā, nevar ierasties Londonā noteikto ceļošanas ierobežojumu dēļ.
 
28.mar 2020
Amerikāņu dziedātāja Keitija Perija ir gandarīta, jo Losandželosas federālā tiesa atcēlusi zemākas instances spriedumu, saskaņā ar kuru viņa bija atzīta par vainīgu plaģiātā.
 
26.mar 2020
Eiropas Savienība beidzot nolēmusi uzsākt sarunas par Ziemeļmaķedonijas un Albānijas pievienošanos blokam. Šādu lēmumu atbalstījuši ES valstu ārlietu ministri, un šodien to iecerēts apstiprināt valstu vadītāju samitā, kas koronavīrusa pandēmijas dēļ tiks rīkots videokonferences formātā. Precīzs sarunu uzsākšanas datums tuvākajā laikā gan netiks izziņots, jo abām valstīm (jo sevišķi Albānijai) vēl jāpaveic pāris mājasdarbu.
 
23.mar 2020
Vairāk nekā 313 000 ar koronavīrusu SARS-CoV-2 inficēto un vismaz 13 500 šī vīrusa izraisītās slimības Covid-19 dēļ mirušo – šāda bija bēdīgā pandēmijas statistika svētdienas pievakarē. Saslimušo skaits strauji turpina pieaugt Itālijā, Spānijā, ASV, un pašlaik jau 35 pasaules valstis ir noteikušas pārvietošanās ierobežojumus, liekot bez īpašas vajadzības mājokļus nepamest nedz inficētajiem, nedz tiem, kuriem pagaidām izdevies izvairīties no saslimšanas. Krietni lielāks ir to teritoriju skaits, kur attiecīgus ierobežojumus noteikušas vietējās varas iestādes.
 
23.mar 2020
Kalifornijas štata Malibū kāzas nosvinējuši aktrise Britānija Snova un nekustamo īpašumu aģents Tailers Stenelends, raksta People.
 
19.mar 2020
Bijušais ASV viceprezidents Džo Baidens kļuvis par demokrātu partijas priekšvēlēšanu cīņas neapšaubāmu favorītu, un, visticamāk, tieši viņš stāsies pretim pašreizējam Baltā nama saimniekam Donaldam Trampam 3. novembrī ieplānotajās prezidenta vēlēšanās. Otrdien Dž. Baidens savu vienīgo palikušo sāncensi – senatoru Bērniju Sandersu – sakāva visās trīs pavalstīs, kur notika balsošana. Partijas kandidāts prezidenta amatam tiks nosaukts jūlijā Milvoki paredzētajā kongresā. Dž. Baidens jau nodrošinājis vairāk nekā pusi nepieciešamo delegātu skaitu, un uz B. Sandersu tiek izdarīts aizvien lielāks spiediens, lai viņš pārtrauktu bezcerīgo cīņu.
 
13.mar 2020
Simtiem zinātnieku visā pasaulē cenšas izstrādāt vakcīnu pret koronavīrusu SARS-CoV-2 (tas izraisa par Covid-19 nodēvēto slimību), ar ko inficējušies vairāk nekā 120 000 cilvēku. Taču, neraugoties uz to, ka vairākas kompānijas plāno jau martā vai aprīlī uzsākt izmēģinājumus, kuros būs iesaistīti cilvēki, līdz brīdim, kad vakcīna nonāks pārdošanā, paies vismaz gads.