Otrdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

arrow_downwardJānis Ogle / Autori

Sociālajos tīklos un dažādos portālos parādījies videoklips, kurā hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīne intervē basketbolistu Kristapu Janičenoku. Izrādās, viņa jau pavisam drīz vadīs savu raidījumu.
12.feb 2015 Jānis Ogle
photo_camera
Sabīnes Berezinas mānija labi paēst apspriesta jau kopš šova «Okartes skatuve» laikiem, kad meitenes formas un ķermeņa aprises bieži vien pavadīja baumas par grūtniecību. Šobrīd dziedātāja ir kļuvusi neticami slaida un neuztraucas par liekā svara atgriešanos.
3.feb 2015 Jānis Ogle
photo_camera
Lai kaut uz brīdi aizmuktu no aukstuma, Laura Raila bija devusies ceļojumā uz Ēģipti. Šarm eš Šeihā dziedātāja jāja ar kamieli, nira jūras dzelmē un vienkārši laiski gulšņāja saulītē. Kūrortā par nemierniekiem nav jāuztraucas, taču par ko citu gan – vietējie tirgoņi ir īsta sodība.
28.jan 2015 Jānis Ogle
Skatītāju vērtējumam nodots pirmais šova «Supernova 2015» raidījums, kurš ļāva ielūkoties izpildītāju atlases restartētajā Eirovīzijas projekta aizkulisēs – šosvētdien būs skatāms otrs raidījums. Aizkulišu priekškara pavēršana gan ir visai nosacīta: sociālajos tīklos skatītāji pagānījās par garlaicību un kārtējo bezgaumīgo talantu meklēšanas šovu, taču daudz asākus iebildumus ceļ ar mūziku saistītie, kuri šova žūrijai pārmet savējo virzīšanu un konkurentu gremdēšanu.
26.jan 2015 Jānis Ogle
Dziedātāja Jenny May jeb īstajā vārdā Maija Stuģe allaž lepojusies ar savām saimnieciskajām spējām, rosoties pa virtuvi. Tādēļ »VZ« uz pirmo kulinārijas cīniņu, kas norisinājās Siguldā, Hotel Spa «Ezeri» restorānā, aicināja dziedātāju un profesionālu pavāri Rudīti Dāboliņu, lai pagatavotu itāļu ēdienu – Boloņas mērci ar spageti. Kā jau šovos ierasts, neiztikām arī bez ekspertiem. Ēdienu baudīja un savu verdiktu izteica populārais iluzionistu pāris – Dace un Enriko Pecolli.
19.jan 2015 Jānis Ogle
Pašmāju veiksmīgākā šķēpmetēja Madara Palameika, ierodoties uz «Gada sporta balvas» pasniegšanas ceremoniju, pārsteidza ar hennas tetovējumu uz rokas: vairāku stundu garumā māksliniece uz viņas rokas veidojusi gan veiksmes, gan naudas simbolus.
14.jan 2015 Jānis Ogle
Pērnā gada nogalē populārā konditore un šokolādes meistare Lapsa jeb Liene Tomsone pēc divu gadu kopdzīves ar uzņēmēju, firmas «Antonija» līdzīpašnieku Oskaru Zemīti iestūrējusi laulības ostā.
13.jan 2015 Jānis Ogle
Pirms diviem gadiem Mančestrā 23 gadu vecumā, izkrītot no balkona luksusa īres dzīvokļu namā «Light Boutique Aparthotel», gāja bojā motosportista un uzņēmēja Jāņa Vintera vecākā meita Laura Pahomova. Šobrīd Lielbritānijā pabeigta izmeklēšana un izsludināts spriedums par meitenes nāvi. Taču traģiskie fakti par šo pašnāvību ir šokējuši britu medijus, un par meitenes mīklaino nāvi tapušas vairākas publikācijas, telekanāls BBC pat izveidojis dokumentālu video stāstu.
2.jan 2015 Jānis Ogle
Ziemassvētku vecīšu mums ir gana daudz, un šķiet, ka sirmā bārdaiņa tēlā spēj iejusties jebkurš. Taču Sniegbaltītes mums ir īsts deficīts.
23.dec 2014 Jānis Ogle
Lelles saistās ar bērnību un rotaļāšanos, taču ne visas: šīs deviņas lelles tiek uzskatītas par pasaulē visnolādētākajām un tām labāk netuvoties, jo rotaļāšanās to izpratnē saistās ar pamatīgu pārbīli. Labākajā gadījumā.
11.dec 2014 Jānis Ogle
Amora bultas skarti un mīlas jūtu iekvēlināti cilvēki spēj darīt neprātīgas lietas. Un ja vēl ir nauda un zināšanas, kur meklēt pūšļotāju, tad pat paša dvēsele vairs nav tik svarīga kā miesaskāre. Diemžēl līgums ar ragaino vienmēr būs izdevīgs tikai pašam velnam, bet nelaimīgā nelgas gars pēc tam būs spiests blandīties pa zemes virsu līdz pat pasaules galam. Vismaz tā ir teikts leģendās.
5.dec 2014 Jānis Ogle
Latvija ne velti tiek dēvēta par zilo ezeru zemi, un šķiet, ka katram ir savs īpašais stāsts – kāds pa gaisu lidinājies, kādu milzis pieraudājis. Taču ir vairākas ūdenstilpes, kas apvītas ar mistiskām un baisām leģendām. Cilvēki pat uzskata, ka šīs vietas ir nolādētas un tajās ar dzīvībām spēlējas pats nelabais. »VZ+« savām acīm aplūkoja trīs cilvēkus visbiedējošākos ezerus.
4.dec 2014 Jānis Ogle
photo_camera
Saeimas vēlēšanu rezultāti ir ieviesuši korekcijas gan parlamenta, gan valdības sastāvā, taču virkne atbildīgu amatu atkal ir uzticēti politiķēm – dāmām. Kā viņām veicas ar politiskajiem procesiem un savu pienākumu pildīšanu, lai vērtē attiecīgo nozaru eksperti, bet »VZ« kopā ar stila speciālistiem paanalizēja, kā valsts vadošajām politiķēm izdodas saglabāt savu sievišķību.
3.dec 2014 Jānis Ogle
Portāls «focus.lv» nācis klajā ar «2014. gada Latvijas vadošo geju septiņnieku». Tiesa, no izveidotajā topā minētajiem interesi par sava dzimuma partneriem atklāti atzinuši tikai divi.
27.nov 2014 Jānis Ogle
Termometra stabiņam lēnām slīdot zem nulles grādu atzīmes, aktualizējas ziemas sporta veidi. Pēc pāris nedēļām aktīvā sacensību sezona sāksies skeletonistei Leldei Priedulēnai (21), taču pagaidām meitene ar pilnu sparu nododas treniņiem. Pat fiziski grūtajos treniņos Lelde nezaudē savu sievišķīgumu – novelkot ķiveri, viņai ausīs redzami spoži auskariņi.
26.nov 2014 Jānis Ogle
Daugavu, latvju tautas likteņupi, apvij dažādas teikas un nostāsti. Arī mūsdienās dažādi mīti par un ap Daugavu neiet mazumā, tikai iegūst modernas versijas. Gan senatnē, gan arī šajās dienās cilvēkus biedē nezināmas būtnes, kas it kā mitinās šīs upes ūdeņos.
26.nov 2014 Jānis Ogle
Lietuviešu režisors Emilis Velīvis šonedēļ devies uz Francijas galvaspilsētu Parīzi, lai oficiālās sarunās vienotos ar leģendāro cīņu meistaru un asa sižeta filmu zvaigzni Žanu Klodu van Dammi par abu iespējamo sadarbību.
25.nov 2014 Jānis Ogle
Patriotu nedēļa sākās ar 11. novembra dievkalpojumu Rīgas Domā, kuru apmeklēja teju visa esošā un bijusī valsts politiskā elite. Šajā pasākumā diemžēl visai spilgti bija vērojamas eksprezidenta Valda Zatlera veselības problēmas.
19.nov 2014 Jānis Ogle
photo_camera
Kas gan būtu modes nedēļas pasākums bez dāmām ar dārgiem stila aksesuāriem!
13.nov 2014 Jānis Ogle
Uz Latvijas kinoekrāniem skatāms lietuviešu nacionālais supergrāvējs «Redicted». Filmā piedalās arī austrāliešu izcelsmes asa sižeta Holivudas filmu zvaigzne Džils Darnels. Šonedēļ aktieris viesojās Rīgā un »VZ« sniedza ekskluzīvu interviju.
7.nov 2014 Jānis Ogle
Šobrīd visos lielākajos pašmāju pilsētu kinoteātros tiek demonstrēta jaunā spēlfilma «Modris», kurā vientuļās mātes lomā redzama Rēzija Kalniņa. Uz pirmizrādes pasākumu aktrise neieradās, jo šobrīd ir aizņemta darbos ārpus Latvijas.
5.nov 2014 Jānis Ogle
Dziedātājs Lauris Reiniks jau no augusta atrodas Losandželosā, kur studē divās aktiermākslas skolās. Taču paralēli studijām viņš atrod laiku arī atpūtai.
5.nov 2014 Jānis Ogle