Patriotu mēnesis

21.nov 2018
Gribu uzslavēt šā gada astoņpadsmito novembri. Proti – no sirds pateikt lielu paldies valsts simtgades dienas pasākumu organizētājiem un dalībniekiem, kā arī kolēģiem no televīzijām un radio. Manuprāt, viņi visi bija savu uzdevumu augstumos. Paldies!!! Cepuri nost! Sevišķi mani aizkustināja tas, ka pie Brīvības pieminekļa tika, tā sacīt, pulcēta visa Latvija – dažādi ļaudis no dažādām vietām. Ģimenes cilvēki, strādnieki, laucinieki, intelektuāļi, kultūras ļaudis...
 
18.nov 2018
Latvija 100.dzimšanas dienā saņem daudz sveicienu no ārvalstīm, informē Ārlietu ministrija.
 
18.nov 2018
Dienā, kad Latvijā svinam mūsu valsts 100.dzimšanas dienu, sociālajos tīklos atrodama arī virkne sveicienu no sabiedrībā zināmiem ļaudīm.
 
18.nov 2018
Latvijai ir jāsargā demokrātija, kas ir vērtība, kas ielikta mūsu valsts pamatos, uzrunā Saeimas svinīgajā sēdē, kas veltīta Latvijas proklamēšanas 100.gadadienai, sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).
 
18.nov 2018
Latvijas iedzīvotājiem nepieciešams ne tikai sapņot par labāku nākotni, bet pašiem vairāk uzņemties atbildību un novērtēt sasniegto, nevis visā saskatīt slikto, Latvijas proklamēšanas 100.gadadienai veltītajā ekumeniskajā dievkalpojumā Rīgas domā aicināja luterāņu arhibīskaps Jānis Vanags.
 
18.nov 2018
18.novembrī, plkst.14:00 Rīgā, 11.novembra krastmalā Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai veltītajā Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārajā parādē pirmo reizi piedalīsies ASV 10.Armijas Pretgaisa un pretraķešu pavēlniecība ar raķešu sistēmu “Patriot”.
 
11.nov 2018
Latvijas Republikas proklamēšanas simtajā gadadienā laikapstākļus noteiks anticiklona austrumu mala, tādēļ nav gaidāmi ne lieli nokrišņi, ne īpaši stiprs vējš, ne krasas temperatūras svārstības, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
 
11.nov 2018
11.novembrī, Lāčplēša dienā, atzīmējot Latvijas armijas uzvaru pār Bermonta karaspēku, Rīgā, Brīvības pieminekļa laukumā, plkst.13:00 sāksies militārā parāde, kurā piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu - Valsts robežsardzes, Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vienības.
 
9.nov 2018
Latvijas Kara muzejā un laukumā pie Pulvertorņa šodien no plkst.11 būs skatāma Latvijas un sabiedroto militārās tehnikas un ekipējuma izstāde.
 
9.nov 2018
Kamēr Latvijā svinēs Lāčplēša dienu, Valsts prezidents Raimonds Vējonis 10.novembrī un 11.novembrī atradīsies Francijā, kur piedalīsies Pirmā pasaules kara beigu 100.gadadienas piemiņai veltītajos pasākumos. Tas nozīmē, ka Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece(VL-TB/LNNK) aizvietos Valsts prezidentu Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārajā parādē 11. novembrī pie Brīvības pieminekļa, informē "Latvijas Vēstnesis".
 
5.nov 2018
Pie Latvijas Kara muzeja šodien plkst.12 tiks iededza Brīvības cīnītājiem veltītu piemiņas ugunskuru, kas degs līdz pat Lāčplēša dienas vakaram
 
5.okt 2018
Šogad valsts svētku militārā parāde 11.novembra krastmalā būs daudz grandiozāka, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" solīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš.