Sestdiena, 3.decembris

redeem Evija, Jogita, Raita

arrow_downwardUkraina

Kopš kara sākuma Ukrainā, Rīgas dzemdību namā piedzimis 61 ukraiņu bērns.
3.nov Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas prezidenta sieva Olena Zelenska vietnē "Twitter" uzrunājusi Eiropu.
2.nov tautaruna.lv
videocam
Nežēlīgajā Krievijas izraisītajā karā pret Ukrainu savu tēvzemi aizstāv ne tikai profesionāli militāristi, bet arī citu jomu pārstāvji. Visi, kā viens, viņi iestājas par savu dzimteni un ir gatavi par to cīnīties.
30.okt tautaruna.lv
Tikai pilnīga Ukrainas uzvara un pilnīga Krievijas sakāve garantēs ilgstošu mieru Eiropā, otrdien Zagrebā uzrunājot klātesošos pirmajā starptautiskajā Krimas platformas parlamentārajā samitā, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA).
26.okt Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbosies ar Ukrainas uzņēmējiem un organizācijām ekonomisko attiecību veicināšanā, aģentūru LETA informēja LTRK pārstāvji.
26.okt Ziņu aģentūra LETA
Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA), Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā piedaloties pirmajā starptautiskajā Krimas platformas parlamentārajā samitā, saņēmusi Ukrainas valsts apbalvojumu – Kņaza Jaroslava Gudrā otrās pakāpes ordeni, aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienestā.
26.okt Ziņu aģentūra LETA
Medicīnas māsa Jūlija no Ukrainas Rīgas 1.slimnīcā sāka strādāt 27.maijā. Pagājuši tikai 4 mēneši, kopš Jūlija ir mūsu darba kolēģis, bet jau 6.oktobrī viņa veiksmīgi nokārtoja Latvijas valsts valodas prasmju pārbaudi, kas nepieciešama profesionālo pienākumu veikšanai. Jūlija turpina mācīties, bet nupat saņēma sertifikātu par nokārtoto A1 līmeni, ziņo slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Medne.
25.okt Portāls nra.lv
Nākamgad Ukrainas bēgļu atbalsta pasākuma plāna realizēšanai varētu būt nepieciešami 214,9 miljoni eiro.
23.okt Ziņu aģentūra LETA
Trešdien, 19. oktobrī, Rīgas dome lēma ziedot 200 000 eiro vispārējam atbalstam Ukrainas sabiedrībai.
19.okt Portāls nra.lv
Pret Ukrainas bēgļiem fiksēto agresijas gadījumu skaits Latvijā nav liels, tomēr tie plaši izskan sabiedrībā, secina Valsts policija un amatpersonas. Soctīkli ir laba platformā, kur parādīt šos "varoņus"....
17.okt tautaruna.lv
Šonedēļ Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (PP) kopā ar Florences, Kijivas, Gdaņskas un Lionas mēriem Briselē tikās ar Eiropas Komisijas prezidenti Urzulu fon der Leienu, lai pārrunātu Eiropas pilsētu un Eiropas Savienības (ES) sadarbību Ukrainas atjaunošanā, kā arī pašreizējās enerģijas krīzes laikā, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
14.okt Portāls nra.lv
Jaunā Rīgas teātra (JRT) režisors Alvis Hermanis sociālajā tīklā facebook publicējis ierakstu, kurā velta cildinājuma vārdus Ukrainai.
13.okt tautaruna.lv
Piektdien, 14. oktobrī, plkst. 15.00 iepretim Krievijas vēstniecībai Rīgā notiks Polijas-Ukrainas arhīvu projekta izstādes “Mammu, es negribu karu!” atklāšanas pasākums.
11.okt Portāls nra.lv
Iepretim Krievijas vēstniecībai pirmdienas vakarā pulcējušies aptuveni 50 cilvēki, novēroja aģentūra LETA.
10.okt Ziņu aģentūra LETA
Rīgas atbalsta centrā organizētajās darba biržās Ukrainas iedzīvotājiem piedalījušies desmitiem uzņēmumu, kuros darbu uzsākuši vairāk kā 400 ukraiņu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes pārstāve Edīte Matuseviča.
6.okt Ziņu aģentūra LETA
4.oktobrī Valsts prezidents Egils Levits Varšavā, tiekoties ar Polijas prezidentu Andžeju Dudu, apsprieda kopīgo nostāju attiecībā uz nepieciešamo atbalstu Ukrainai.
4.okt Ziņu aģentūra LETA
Tjumeņas (Krievija) ezotērikas priekšmetu veikalā parādījies produkts, kas ir aktuāls daudziem krievu vīriešiem. Izmisušajiem vīriešiem, kuri nevēlas mirt karā ar Ukrainu, tiek piedāvāts iegādāties neparastas sveces ar nosaukumu "Aizmirsti mani, militārā dienesta birojs", raksta Bloknot.
2.okt tautaruna.lv
Lielbritānija piektdien paziņoja par jaunām sankcijām Krievijai, reaģējot uz četru Ukrainas apgabalu aneksiju.
30.sep Ziņu aģentūra LETA
Krievijas vēstniekam Latvijā Mihailam Vaņinam Ārlietu ministrija iesniegusi protesta notu saistībā ar Krievijas īstenoto okupēto Ukrainas teritoriju prettiesisko aneksiju.
30.sep Ziņu aģentūra LETA
Kāds no nule kā mobilizētajiem Krievijas armijas kareivjiem nofilmējis un ievietojis Tviter kontā video, kurā redzams, ka vairāki vīrieši cenšas glābt pēkšņi pakritušu līdzgaitnieku.
27.sep tautaruna.lv

Izvēlies labāko abonēšanas
piedāvājumu tieši tavām vēlmēm