Pirmdiena, 20.marts

redeem Irbe, Made

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardLatvija svin svētkus

Latvijas dzimšanas dienā - 18.novembrī - Likteņdārzā no pulksten 15 būs tradicionālā saulrieta sagaidīšanas pasākums un šogad tā laikā pulksten 16 tiks iedegti 18 ugunskuri, Latvijas simtgadi ieskandinot. Līdz 18.novembrim notiek arī atbalsta akcija Likteņdārza draugu alejai "Sasildi Latviju".
13.nov 2017 Portāls nra.lv
NATO savā sociālā tīkla "Facebook" kontā publicējis video, kurā atspoguļo Lāčplēša dienas piemiņas pasākumus Latvijā.
13.nov 2017 Portāls nra.lv
Tuvākajās diennaktīs Latvijā nav gaidāmi būtiski nokrišņi, bet nedēļas nogalē ieradīsies ciklons ar lietu un vēju, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un "Global Forecast System".
6.nov 2017 Ziņu aģentūra LETA
11. novembrī - Lāčplēša dienā, Latvijas Televīzija saviem skatītājiem piedāvās īpašu svētku programmu ar izcilām filmām, militāro parādi, kā arī reportāžām no Latvijas pilsētām, lai ikviens varētu dzīvot līdzi tam, kā svētkus svin visā valstī, dodoties lāpu gājienus, dziedot, dedzinot svecītes, un, citos veidos godinot brīvības cīnītāju piemiņu. Vakara programmā pirmizrāde - režisora Viestura Kairiša drāma "Melānijas hronika".
2.nov 2017 Portāls nra.lv
Ik gadu rudens un ziemas periodā tiek saņemti simtiem atlīdzību pieteikumu par postījumiem dzīvokļos un privātmājās neuzmanīgi dedzinātu vai bez uzraudzības atstātu sveču dēļ, tāpēc sākoties aktīvajai sveču dedzināšanas sezonai, aicina neaizmirst par drošību.
2.nov 2017 Portāls nra.lv
Lai Jelgavā nodrošinātu iedzīvotājiem iespēju apmeklēt Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai veltītos svētku pasākumus, visi pasažieri pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos 18.novembrī tiks pārvadāti bez maksas, vēsta pašvaldība.
2.nov 2017 Portāls nra.lv
Saulkrastu uzņēmēju biedrība iecerējusi pilsētā uzstādīt 18 metrus augstu karoga mastu, aģentūra LETA uzzināja Saulkrastu novada domē.
2.nov 2017 Ziņu aģentūra LETA
Novembrī ar plašu pasākumu programmu atklās renovēto VEF Kultūras pili Rīga, 31.okt., LETA. No šā gada 17.novembra līdz 20.novembrim ar plašu pasākumu programmu atklās renovēto VEF Kultūras pili, ziņo VEF Kultūras pils vadītāja Liene Kubiļus.
2.nov 2017 Ziņu aģentūra LETA
Par godu Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai Liepājā paredzēta plaša pasākumu programma, ziņo Liepājas Kultūras pārvaldes pārstāve Dita Dzene.
2.nov 2017 Portāls nra.lv
Valsts svētku svinības Daugavpilī sākas jau novembra sākumā. Gatavojoties svētkiem, notiek sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akcija, lentītes pilsētnieki var saņemt bez maksas. Tiek atklātas svētkiem veltītas izstādes, notiek koncerti, novadmācības stundas.
25.okt 2017 Līga Korsaka
Pulkvežleitnants, Jaunsardzes un informācijas centra direktors Aivis MIRBAHS intervijā Neatkarīgajai pamato valsts aizsardzības mācības kā obligāta vai obligāta izvēles priekšmeta nepieciešamību skolās, raksturo, kas darāms, lai iecere izdotos.
18.okt 2017 Viktors Avotiņš
18. novembrī Latvija svinēja 98. gadadienu kopš tā tika atzīta par neatkarīgu valsti. Mēs piedāvājam nelielu bilžu atskatu uz vakardienas svētkiem Rīgā.
19.nov 2016
Par godu Latvijas proklamēšanas gadadienai Valsts prezidenta kanceleja sadarbībā ar VSIA „Latvijas Koncerti” 2016. gada 18. novembrī rīkos ikgadējos Valsts svētku koncertus visos Latvijas novados.
8.nov 2016 Portāls nra.lv
Lāčplēša dienā, 11. novembrī, Rīgā, Zaķusalā netālu no TV torņa, pieminot vēsturiskos Brīvības cīņas notikumus, norisināsies svētku pasākumi un kaujas rekonstrukcija, kuru organizē biedrība “Latviešu karavīrs”.
8.nov 2016 Portāls nra.lv
Pavasaris ir iestājies. Pirmā saulainā diena Rīgas Zooloģiskajā dārzā.
31.okt 2016 Portāls nra.lv
Rīgā 18.novembra uguņošanu par 22 280 eiro nodrošinās SIA "International Fireworks Design", liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.
29.okt 2016 Ziņu aģentūra LETA
“Bet Jēzus, mācekļus pieaicinājis, sacīja: “Jūs zināt, ka valdnieki tautas apspiež un viņu varenie ir varmācīgi pret tām. Bet tā lai nav starp jums. Kas no jums grib būt liels, tas lai ir jūsu kalps. Un, kas jūsu vidū grib būt pirmais, tas lai ir jūsu vergs. Jo tāpat arī Cilvēka Dēls nav nācis, lai viņam kalpotu, bet lai viņš pats kalpotu un atdotu savu dzīvību kā izpirkšanas maksu par daudziem.” (Mt 20:25-28)
20.nov 2015 Portāls nra.lv
Latvijas valstiskumā katrs nākamais gads iesākas 18. novembra vakarā. Pirms 97 gadiem sirdis bija satrauktas gaidās, un prāti nodarbināti ar pasaules kara laika rūpēm. 18. novembra diena Rīgā bija auksta un smidzināja lietus. Rīga bija slikti apgādāta un dzīvoja juku laiku pusparalizēto saimniecisko dzīvi.
20.nov 2015 Portāls nra.lv
Valsts augstākās amatpersonas aicina 18.novembra pasākumus nepārvērst par protesta demonstrācijām un nosoda partijas "Nacionālā savienība "Taisnīgums"" un biedrības "Tēvijas sargi" tradicionālo 18.novembra lāpu gājienu Rīgā pārvērst par protesta akciju pret imigrācijas kvotām un prasīt robežkontroles atjaunošanu
17.nov 2015 Ziņu aģentūra LETA
Daugavas krastmalā, šodien plkst.19 sāksies Latvijas proklamēšanas 97.gadadienai veltītās militārās parādes ģenerālmēģinājums.
17.nov 2015 Ziņu aģentūra LETA