Kara muzejā un pie Pulvertorņa notiek militārās tehnikas un ekipējuma izstāde

© f64

Latvijas Kara muzejā un laukumā pie Pulvertorņa šodien no plkst.11 būs skatāma Latvijas un sabiedroto militārās tehnikas un ekipējuma izstāde.

Tāpat apmeklētāji varēs uzzināt par dienesta iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Tuvojoties Lāčplēša dienai, Aizsardzības ministrija rīko vairākus pasākumus. 11.novembrī, Lāčplēša dienā, atzīmējot Latvijas armijas uzvaru pār Bermonta karaspēku, Rīgā, Brīvības pieminekļa laukumā, plkst.13 sāksies militārā parāde.

Lāčplēša dienu Latvijā atzīmē par godu neatkarīgās Latvijas armijas uzvarai pār Rietumu brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11.novembrī.

Latvijā

Līdz ar katru jaunu Saeimu vēlētājiem ir cerības par atbildīgu politiku, bet bieži vien Saeimas darba laikā šīs cerības pakāpeniski zūd, un tā tas notiek arī šajā parlamentā, uzrunājot deputātus Saeimas pavasara sesijas noslēdzošajā sēdē, norādīja Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Kopumā līdz šim viņš Saeimas prezidijam ir iesniedzis 17 likumdošanas iniciatīvas. Sociologs Aigars Freimanis uzskata, ka Saeimas deputāti prezidentu uztver kā konkurentu.

Svarīgākais