Trešdiena, 6.decembris

redeem Niklāvs, Nikolajs, Niks

arrow_downwardZiņu aģentūra LETA / Autori

No uzņēmēju puses šobrīd ir pietiekami liels spiediens par nepieciešamību būtiski samazināt darbaspēka nodokļus, lai tie izlīdzinātos ar pārējām Baltijas valstīm, bet tas ir pietiekami kapitālietilpīgi un prasa 500-600 miljonu eiro izmaiņas nodokļu sistēmā, intervijā aģentūrai LETA sacīja finanšu ministrs Arvils Ašeradens (JV).
13:35 Ziņu aģentūra LETA
Latvija turpinās uzsvērt, ka jāturpina sniegt atbalsts Ukrainai, citādi nākotnē būs jārēķinās ar vēl lielākām problēmām, trešdien preses konferencē žurnālistiem uzsvēra Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, kurš Rīgas pilī tikās ar Ministru prezidenti Eviku Siliņu (JV).
13:30 Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas karavīri labi strādā frontē, jo ir pārvarējuši divas krievu aizsardzības līnijas un šobrīd atrodas pie trešās, intervijā amerikāņu telekanālam "Fox News" sacīja Ukrainas aizsardzības ministrs Rustems Umerovs.
13:26 Ziņu aģentūra LETA
Nepālā policija aizturējusi desmit cilvēkus, kas sūtījuši jauniešus uz Krieviju vervēšanai Krievijas armijā, lai karotu pret Ukrainu.
12:57 Ziņu aģentūra LETA
Saeimas Juridiskā komisijā deputāti šodien atbalstīja lēmuma projektu par Edagara Korčagina iecelšanu par valsts kontrolieri.
12:53 Ziņu aģentūra LETA
2023.gads būs karstākais gads, kāds jebkad reģistrēts, pēc tam, kad novembris kļuva par sesto mēnesi pēc kārtas, kurā pārspēti temperatūras rekordi, trešdien paziņoja Eiropas Savienības (ES) Klimata pārmaiņu dienests "Copernicus" (C3S), kas veic klimata novērošanu.
12:40 Ziņu aģentūra LETA
Venecuēlas prezidents Nikolass Maduro, ņemot vērā rezultātus strīdīgajā referendumā par robežu ar kaimiņvalsti Gajānu, pasludināja šīs valsts rietumdaļu - Esekibo - par Venecuēlas 24.štatu.
12:25 Ziņu aģentūra LETA
Rēzeknē, Komunālajā ielā jau kopš 30.novembra vakara glābēji turpina dzēst degošu šķeldas kaudzi, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
11:53 Ziņu aģentūra LETA
Pierīgas prokuratūra nosūtījusi tiesai krimināllietu pret pērn Gaujā noslīkušās meitenes māti un patēvu, informē prokuratūra.
11:20 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) TV3 raidījumā "900 sekundes" pauda cerību, ka nākamā gada budžetu varētu izskatīt divu dienu laikā.
11:16 Ziņu aģentūra LETA
Peru Konstitucionālā tiesa otrdien lika atbrīvot bijušo valsts prezidentu Alberto Fuhimori, kurš izcieš 25 gadu cietumsodu par korupciju un noziegumiem pret cilvēci, kas izdarīti viņa varas laikā.
11:05 Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas prezidenta kancelejas vadītājs Andrijs Jermaks brīdinājis, ka bez jaunām ASV militārās palīdzības piegādēm viņa valsts ļoti riskē zaudēt karu pret Krieviju.
10:53 Ziņu aģentūra LETA
Izraēlas armija gaisa un sauszemes operācijās Gazas joslā ir nogalinājusi apmēram pusi no visiem grupējuma "Hamās" bataljonu komandieriem, otrdienas vakarā preses konferencē paziņoja Izraēlas premjerministrs Benjamins Netanjahu.
10:43 Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā simtiem iestāžu trešdien saņēma spridzināšanas draudus.
10:06 Ziņu aģentūra LETA
Izraēlas bruņotajiem spēkiem apšaudot Libānas armijas posteni pie abu valstu robežas, otrdien tika nogalināts viens Libānas karavīrs, paziņoja Libānas armija.
10:00 Ziņu aģentūra LETA
Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Starptautiskās skolēnu novērtēšanas programmas "PISA 2022" jaunākā pētījuma dati parāda, ka Latvijas skolēniem neiet slikti, bet tie nespēj izrauties no viduvējības slazda, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" sacīja Latvijas Universitātes padomes locekle, bijusī izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.
9:32 Ziņu aģentūra LETA
Latvijā šodien un ceturtdien, 7.decembrī, viesosies Ukrainas kultūras un informācijas politikas ministra vietnieks Eiropas integrācijas jautājumos Tarass Ševčenko un 20 Ukrainas kultūras nozares pārstāvju delegācija, kuras dalībnieku vidū būs žurnālisti, viedokļu līderi, valsts pārvaldes un nevalstiskā sektora pārstāvji, informē biedrības "Latvijas Platforma attīstības sadarbībai" (LAPAS) pārstāve Sandra Rubene.
9:00 Ziņu aģentūra LETA
Trešdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas dažviet skaidrojas, un vietām valstī mazliet snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.
8:30 Ziņu aģentūra LETA
"Signet Bank" plāno iegūt izšķirošu ietekmi pār "LPB Bank", liecina Konkurences padomes publiskotā informācija.
7:54 Ziņu aģentūra LETA
Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 6. decembrī. Ukraina jau vairāk nekā pusotru gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
0:10 Ziņu aģentūra LETA, NRA.LV
Steidzami jāmeklē vienoti risinājumi migrantu pieplūduma novēršanā un apkarošanā visā Eiropas Savienībā (ES), otrdien Briselē, Tieslietu un iekšlietu ministru padomē, diskusijā par ES austrumu robežkontroli teica iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV).
Vakar, 23:29 Ziņu aģentūra LETA
Valdība otrdiena apstiprināja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus, kas paredz, ka kompensāciju par 2023.gada pavasara salā un salnās cietušajiem augļu un ogu dārziem saņems arī tie lauksaimnieki, kuru platības ir mazākas par vienu hektāru.
Vakar, 23:16 Ziņu aģentūra LETA