\\Autori

ZaZiņu aģentūra LETA

17:45
Dānijas valdība nolēmusi atcelt gandrīz visus ierobežojumus, kas noteikti cīņā ar Covid-19, un no piektdienas vairums iestāžu drīkstēs atsākt darbu.
 
17:14
Eiropas Savienības (ES) balvu literatūrā saņēmusi autore Laura Vinogradova par garstāstu "Upe", laureātu paziņošanas pasākumā pavēstīja Latvijas Rakstnieku savienības (LRS) priekšsēdētājs, literatūrzinātnieks, rakstnieks Arno Jundze.
 
16:31
Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Gints Meija atgriezies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Rīgas "Dinamo", informē Latvijas klubs.
 
15:50
Lai mazinātu Covid-19 pandēmijas sekas Indijā, valdība no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķīrusi 50 000 eiro, kas tiks iemaksāti ANO Attīstības programmas Indijas Covid-19 atbalsta programmā.
 
15:33
Trešdien daudzviet Latvijā turpināsies lietus, vietām līs stipri, bet Kurzemes rietumu daļā nav gaidāmi nokrišņi, prognozē sinoptiķi.
 
15:25
Latvijas slimnīcās aizvadītajā diennaktī ievietoti 58 Covid-19 pacienti, bet izrakstīts 91, līdz ar to kopumā stacionāros ārstējas 673 ar Covid-19 sirgstošie, kas ir par 42 mazāk nekā dienu iepriekš, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.
 
15:00
Masu informācijas līdzekļu raidījumu vadītāji un dalībnieki raidījuma laikā varēs nelietot mutes un degunu aizsegus, šodien lēma valdība.
 
15:00
Valsts kontrole revīzijā par Ekonomikas ministrijas (EM) pārskatu norāda uz, iespējams, nelietderīgi izlietotu atbalstu Covid-19 krīzē cietušiem eksportējošiem un tūrisma uzņēmumiem.
 
14:47
alsts policija rosinājusi prokuratūrai apsūdzēt vienu esošo un vienu bijušo Ekonomikas ministrijas (EM) amatpersonu par pienākumu nepildīšanu saistībā ar obligātā iepirkuma komponenti (OIK), informēja Valsts policijā.
 
14:18
Saslimstība ar Covid-19 šobrīd krītas, jo cilvēki turpina ievērot drošības pasākumus, tomēr ietekme ir arī vakcinācijai un laikapstākļu izmaiņām, valdības sēdē pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
 
14:08
Turpmāk nodarbības, tostarp sporta nodarbības, svaigā gaisā varēs rīkot līdz 20 personām vienā grupā, līdzšinējo 10 personu vietā, otrdien lēma Ministru kabinets. 
 
13:54
Tirdzniecības centros varēs darboties veikali ar atsevišķu ārēju ieeju, paredz otrdien valdībā atbalstītie Ekonomikas ministrijas (EM) piedāvātie grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".
 
13:33
Ministru kabinets nelems par iespēju skatītājiem apmeklēt pasaules čempionātu hokejā vīriešiem.
 
13:26
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 685 cilvēkiem un reģistrēti desmit nāves gadījumi ar Covid-19, otrdien paziņojis Statistikas departaments.
 
12:45
Pašlaik iezīmējusies jauna tendence - stacionāros smagā stāvoklī nonāk Covid-19 pacienti vecumā no 45 līdz 55 gadiem, otrdien valdības sēdē atzina Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs Aleksejs Višņakovs.
 
12:30
ASV pirmdien bloķēja ANO Drošības padomes paziņojuma pieņemšanu, kas aicinātu pārtraukt vardarbību starp Izraēlu un palestīniešiem.
 
12:01
Valsts nevar atļauties turpināt neierobežotu atbalstu Covid-19 krīzē cietušajiem uzņēmumiem un šobrīd ir nepieciešams vieds valsts atbalsts tieši dzīvotspējīgajiem uzņēmumiem, intervijā aģentūrai LETA atzina Fiskālās disciplīnas padomes (FDP) priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.
 
11:19
Vakcinācijai pret Covid-19 pieteikušies jau 1567 pusaudži vecumā no 16 līdz 18 gadiem, jo līdz pirmdienai to bija izdarījuši 927, bet vakar vēl 640 jaunieši, šorīt intervijā LTV raidījumam "Rīta panorāma" sacīja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Ieva Stūre.
 
10:00
Spānijas Seutas anklāvā pirmdien izdevies iekļūt vismaz 6000 migrantiem, paziņoja Spānijas amatpersonas, piebilstot, ka tas ir rekordliels skaits vienai dienai.
 
9:00
Latvijā elektroenerģijas vidējā cena pagājušajā nedēļā bija 39,89 eiro par megavatstundu (MWh), kas ir par 25% mazāk nekā nedēļu iepriekš, informēja "Latvenergo" pārstāvji.
 
8:50
Lidostā "Rīga" pie Covid-19 testu nodošanas punkta pēc atgriešanās no trešajām valstīm mēdz veidoties garas rindas un vērojama plaša cilvēku drūzmēšanās, kas saistīts ar prasību, ielidojot Latvijā, veikt atkārtotu Covid-19 testu un tā rezultātu sagaidīt lidostā.
 
8:28
Izraēlas armija pirmdien apšaudīja Libānu ar artilēriju, atbildot uz raķešu apšaudi no Libānas teritorijas, paziņoja Izraēlas armija.