\\Autori

ZaZiņu aģentūra LETA

17:11
Grieķijā gandrīz 300 ugunsdzēsēji svētdien turpina cīņu ar mežu ugunsgrēku, kurā cietuši astoņi cilvēki un nopostītas 20 ēkas, tikmēr vēl 16 cilvēki nogādāti slimnīcās ar stipra karstuma radītām veselības problēmām.
 
16:51
Pirmdien Latviju sasniegs spēcīgas lietavas, vietām nokrišņu daudzumam pārsniedzot pusi mēneša normas, aģentūru LETA informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
 
16:25
Venecuēlas sportiste Julimara Rohasa svētdien Tokijas olimpiskajās spēlēs vieglatlētikas sacensībās ar jaunu pasaules rekordu 15,67 metri uzvarēja trīssoļlēkšanā.
 
16:17
Latvijas slimnīcās aizvadītajā diennaktī ievietoti pieci Covid-19 pacienti, bet divi no tām izrakstīti, un kopējais stacionēto pacientu skaits ir palielinājies no 42 līdz 44, liecina Nacionālā veselības dienesta sniegtā aktuālā informācija.
 
16:06
Sociālajos tīklos svētdien izplatījusies satraucoša ziņa, ka no olimpiskajām spēlēm Tokijā tiek mēģināts ar varu nogādāt uz Minsku Baltkrievijas olimpiskās izlases dalībnieci, vieglatlēti Kristinu Cimanousku, kas kritizējusi Baltkrievijas sporta funkcionārus.
 
15:50
Valsts drošības dienests (VDD) izmeklētajā kriminālprocesā par iespējamu balsu pirkšanu Jēkabpils novadā iesaistītas divas personas.
 
15:37
Lietuvā diennakts laikā aizturēti vēl 144 nelegālie migranti, kas nelikumīgi šķērsojuši valsts robežu ar Baltkrieviju, lielākā daļa no viņiem sacījuši, ka ir Irākas pilsoņi, svētdien paziņojis Valsts robežsardzes dienests (VSAT).
 
15:02
Marihuānas lietošanas legalizāciju Latvijā atbalsta aptuveni katrs desmitais iedzīvotājs, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
14:41
Cīņā pret Covid-19 noteikto ierobežojumu atvieglošana, kad vairums cilvēku ir vakcinēti, palielina risku rasties koronavīrusa paveidiem, kas ir noturīgi pret vakcīnām, liecina piektdien publiskots pētījums.
 
14:29
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 184 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, svētdien paziņojis Statistikas departaments.
 
14:08
Tuvojoties 1.augustam, kad beigusies iespēja cilvēkiem, kuriem nav simptomu, bez maksas veikt Covid-19 testus, pieaudzis pārbaužu skaits, novēroja aģentūra LETA.
 
13:50
No šodienas Rēzeknē par siltumenerģiju būs jāmaksā 30,07 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), kas ir par 26% mazāk nekā līdz šim un kas būs zemākais regulētais siltumenerģijas tarifs valstī, aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).
 
13:36
Trešā seta galotnē spēles liktenis tikpat kā bija izšķirts, bet iekšēji bijusi pārliecība, ka tomēr izdosies sasniegt Tokijas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu, pēc panākuma sarunā ar žurnālistiem no Latvijas teica pludmales volejboliste Tīna Graudiņa.
 
13:29
Tiesībsarga birojā ierosinās pārbaudes lietu par iespējamu nepamatotas atšķirīgas attieksmes aizlieguma pārkāpumu Valsts kontroles komunikācijas daļas vadītājas Līgas Krapānes lietā.
 
13:00
Rīgas oficiālajās peldvietās siltākais ūdens patlaban ir Bābelīša ezerā un Lucavsalas peldvietā, aģentūru LETA informēja galvaspilsētas pašvaldībā.
 
12:00
No šodienas Valsts policijas (VP) priekšnieka vietnieks, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks būs līdzšinējais Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Andris Zellis.
 
11:35
Pirms debijas Tokijas olimpiskajās spēlēs iekšēji bija labas sajūtas un pārliecība, ka fināls ir sasniedzams, bet sacensību laikā neizdevās sajust ritmu rokās un kājās, sarunā ar žurnālistiem no Latvijas teica vesera metēja Laura Igaune.
 
11:24
Diviem Gruzijas džudo cīkstoņiem, kuri Tokijas olimpiskajās spēlēs ieguvuši sudraba medaļas, par pandēmijas dēļ noteikto ierobežojumu pārkāpumu anulēta olimpiskā akreditācija, sestdien paziņoja Gruzijas Nacionālā olimpiskā komiteja.
 
11:07
Vakcinācija pret Covid-19 šodien notiks Vecāķu pludmales tuvumā, aģentūru LETA informēja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā.
 
10:22
No šodienas "Atta Centre" pārtrauc savu darbību kā vakcinācijas centrs un atgriezīsies pie kongresu kompleksa formāta, aģentūrai LETA pavēstīja "Atta Centre" pārstāvji.
 
9:35
Latvijas vesera metēja Laura Igaune svētdien nekvalificējās Tokijas olimpisko spēļu finālam, kvalifikācijas sacensībās ieņemot 20.vietu.
 
9:19
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka svētdien sasniedza Tokijas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu.