\\Autori

ZaZiņu aģentūra LETA

15:00
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1643 cilvēkiem un reģistrēti desmit Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, sestdien paziņojis Veselības departaments.
 
14:50
Gandrīz katrs piektais jeb 19% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka, sajūtot saaukstēšanās simptomus, veic Covid-19 testu pēc savas iniciatīvas, liecina aptieku tīkla "Euroaptieka" veiktā aptauja.
 
14:00
Kumulatīvajam Covid-19 saslimstības rādītājam pieaugot līdz 1605,9, Latvijā sasniegts augstākais Covid-19 saslimstības rādītājs Baltijā visā pandēmijas periodā.
 
13:50
Krievijas un Ķīnas karakuģi no 17. līdz 23.oktobrim veikuši pirmo kopīgo patrulēšanu Klusā okeāna rietumdaļā, sestdien paziņojusi Krievijas Aizsardzības ministrija.
 
13:45
Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 2932 jauni Covid-19 gadījumi un saņemti ziņojumi par 26 Covid-19 pacientu nāvi, līdz ar to līdz šim Latvijā dzīvību zaudējuši jau 3018 Covid-19 inficēti cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
13:35
Ārstniecības iestādēs pagājušajā diennaktī ievietoti 206 Covid-19 pacienti, kas līdz šim ir lielākais Covid-19 stacionēto skaits diennaktī, bet 161 no tām izrakstīti, līdz ar to kopumā stacionēto Covid-19 pacientu skaits palielinājies no 1257 līdz 1277 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.
 
13:20
Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ar 17 gūtajiem punktiem piektdien palīdzēja Vašingtonas "Wizards" izcīnīt otro uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.
 
12:50
Šonakt viens no iepriekš izšķirtajiem lāčiem, kas bija atsācis viensētas apmeklējumus Valkas novadā, tika veiksmīgi noķerts un izlaists mežu masīvos Alūksnes novadā, tādējādi dodot tam vēl vienu iespēju mainīt savu sugai netipisko uzvedību un mācīties izdzīvot savvaļā bez cilvēku viensētu apmeklējuma, informēja Dabas aizsardzības pārvaldē.
 
12:20
Ja brīvprātīga vakcinācijas politika nav pietiekama, lai sasniegtu un saglabātu pūļa imunitāti, ir pamats ieviest obligātu vakcinācijas politiku, uzskata tiesībsargs Juris Jansons.
 
12:15
Otrajā mājsēdes dienā kopumā deviņu stundu laikā pārbaudītas 6138 personas, no tām 5026 personām bijuši aizpildīti apliecinājumi, informēja Valsts policijā.
 
11:55
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 3050 cilvēkiem un reģistrēti 15 Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, sestdien paziņojis Statistikas departaments.
 
11:20
Austrija piedraudējusi, ka gadījumā, ja situācija slimnīcu intensīvās terapijas nodaļās pasliktināsies, nevakcinētajiem varētu noteikt stingrus karantīnas ierobežojumus jeb tā dēvēto mājsēdi.
 
11:00
Vakcinācijas pret Covid-19 tempam saglabājoties ievērojami augstākam nekā vasarā, arī lokdauna pirmajās dienās interese par potes saņemšanu nav kritusies, kopumā šīs nedēļas piecās darba dienās sapotējot vismaz 65 109 cilvēkus, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.
 
10:50
Patlaban Krievijas radītie draudi Baltijai ir visaptveroši un Krievija izmantos jebkuru vājuma pazīmi un iespējas, atzina aizsardzības ministrs Artis Pabriks.
 
10:30
Saistībā ar lietus kanalizācijas izbūves darbiem no šodienas līdz pirmdienai tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Čiekurkalna 2.līnijas posmā, informēja Rīgas domē.
 
10:20
Militārais "lokdauns" būtu sliktākais iespējamais notikumu attīstības scenārijs, kurš šobrīd raksturots tikai teorētiski, atbildot uz izskanējušo informāciju par militāro "lokdaunu" kā nākamo soli, ja pašreizējie ierobežojumi nenestu vēlamo efektu, norādīja Veselības ministrijā (VM).
 
10:00
Pēc gadījuma, kad nepieskaitāms autovadītājs mēneša laikā pieļāvis 51 pārkāpumu, prokuratūra rosinājusi atbildīgajām ministrijām novērst nepilnības tiesiskajā regulējumā par transportlīdzekļu vadītāju veselības pārbaudēm.
 
9:40
Šodien izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 notiks septiņās Latvijas vietās, informēja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā.
 
9:20
Sestdien Latvijas lielākajā daļā brīžiem līs, dažviet iespējama arī neliela krusa un slapjš sniegs, prognozē sinoptiķi.
 
9:05
Šobrīd visvairāk ar Covid-19 sasirgušo Latvijā ir vecumā no 10 līdz 19 gadiem, liecina apkopotie dati pēc Slimību profilakses un kontroles centra sniegtās informācijas.
 
Vakar, 22:45
Gruzijas veselības ministre ceturtdien noraidījusi ārstu ieteikumus hospitalizēt ieslodzīto Gruzijas eksprezidentu Mihailu Saakašvili, kurš jau trīs nedēļas ievēro badastreiku.
 
Vakar, 22:14
Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 1.novembrī plkst.14 turpinās skatīt krimināllietu, kurā kāda sieviete apsūdzēta par sava bērna ilgstošu indēšanu ar medikamentiem.