\\Autori

ZaZiņu aģentūra LETA

Vakar, 22:38
Vācijas Ziemeļreinas-Vestfālenes zemē sestdienas vakarā uz ceļa izlieti un sasaluši 15 000 litri piena, paziņojusi policija.
 
Vakar, 21:45
Vācijā līdz gada beigām patvērumu būs pieprasījuši aptuveni 166 000 cilvēku, kas ir ievērojami mazāk nekā 2017.gadā, atsaucoties uz valdības sākotnējo ziņojumu, svētdien vēsta laikraksts "Bild".
 
Vakar, 21:25
Eiropas Kino balvu pasniegšanas ceremonijā sestdien Seviljā triumfējusi poļu režisora Pāvela Pavļikovska filma "Zimna wojna" ("Aukstais karš").
 
Vakar, 21:12
Aģentūra SIA "DDB Worldwide Latvia" ("DDB") uzvarējusi Ekonomikas ministrijas (EM) iepirkumā par mārketinga kampaņu ārvalstu investīciju veicināšanai Latvijā, kuras viens no mērķiem ir piesaistīt uzņēmumus, kas plāno pārcelt savu darbību no Lielbritānijas uz citām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, liecina informācija EM mājaslapā.
 
Vakar, 20:37
Nākamgad plānots palielināt reģionālo reemigrācijas koordinatoru skaitu pašvaldībās, šonedēļ konferencē "Aizbraukt vai atgriezties Latvijā - Zemgalē" Jelgavā paziņoja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieks Dainis Rijkuris.
 
Vakar, 19:48
Latvijā 2017.gadā laba ūdens kvalitāte konstatēta 93% jūras peldvietu, kas ir par 5,5 procentpunktiem vairāk nekā Lietuvā, par 40 procentpunktiem vairāk nekā Igaunijā, kā arī septiņiem procentpunktiem vairāk nekā vidēji Eiropas Savienībā (ES), liecina ES statistikas pārvaldes "Eurostat" publiskotie salīdzināmie dati.
 
Vakar, 19:13
Ārlietu Ministrija (ĀM) izsludinājusi nākamo projektu iesniegšanas kārtu finansējuma saņemšanai diasporas projektu atbalstam 2019.gadā, liecina ĀM informācija.
 
Vakar, 18:52
Jaunā Gruzijas prezidente Salome Zurabišvili savā inaugurācijas ceremonijā svētdien aicinājusi Krieviju ievērot starptautiskās tiesības, norādot, ka tikai tad būs iespējamas mierīgas un vienlīdzīgas kaimiņattiecības.
 
Vakar, 18:46
Lai nodrošinātu bērniem kvalitatīvu izglītību un pašvaldība lietderīgi izmantotu finanšu līdzekļus, Valkas novada domes deputāti nolēmuši ar nākamā gada jūniju likvidēt Ozolu sākumskolu.
 
Vakar, 18:25
Diskusijās par Eiropas nākotni secināts, ka Latvijas iedzīvotājiem pastāv bailes par ES iespējamu izjukšanu populisma dēļ, apkopojot diskusijās paustos viedokļus, secinājusi Ārlietu ministrija (ĀM).
 
Vakar, 17:26
Sprādzienā restorānā Japānas ziemeļos ievainots 41 cilvēks, paziņojusi policija.
 
Vakar, 16:34
Autobusam noskrienot no ceļa un apgāžoties, Serbijas dienvidos svētdien gājuši bojā trīs cilvēki un 32 ievainoti, paziņojusi policija.
 
Vakar, 16:19
Tālsatiksmes autobusa avārijā Šveicē netālu no Cīrihes svētdien gājis bojā viens cilvēks un 44 ievainoti, paziņojusi policija.
 
Vakar, 16:02
Nākamgad veselības aprūpes reformas īstenošanai no Eiropas Komisijas Latvijai pieļautās budžeta atkāpes paredzēti papildu 154,2 miljoni eiro, liecina Veselības ministrijas (VM) informatīvais ziņojums par veselības reformas pasākumu īstenošanu 2019.gadā.
 
Vakar, 15:22
Zemkopības ministrijas (ZM) darbiniekiem šogad prēmijas neizmaksās, savukārt ministrijas padotībā esošo iestāžu darbiniekiem normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā atkarībā no viņu paveiktā izmaksātas vai vēl maksās prēmijas līdz 75% apmērā no mēnešalgas.
 
Vakar, 15:03
Svētdienas vakarā Rietumlatvijā pieņemsies spēkā sniegputenis, savukārt pirmdien snigs valsts centrālajā un austrumu daļā, prognozē sinoptiķi.
 
Vakar, 14:28
Pēdējā Eiropas Savienības (ES) aizsardzības ministru sanāksmē vismaz divas trešdaļas aizsardzības ministru kategoriski iebilda pret ideju veidot Eiropas Savienības (ES) armiju, Saeimas Ārlietu komisijas un Eiropas lietu komisijas kopsēdē sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).
 
Vakar, 14:22
Medijos izplatītajā fotogrāfijā, kurā kukuļošanā apsūdzētais Latvijas bankas (LB) prezidents Ilmārs Rimšēvičs atpūšas Kamčatkā, ir redzamas pazīmes, kas norāda uz fotogrāfijas rediģēšanu un montāžu, apgalvoja Rimšēviča advokāts Juris Grīnvalds.
 
Vakar, 13:31
Veselības ministrija (VM) jautājumā par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināšanu zālēm ir izvairīga, norādot uz Finanšu ministrijas (FM) iebildumiem un nodokļu esošo nodokļu politiku.
 
Vakar, 13:13
Nacionālā apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) kongresa iniciatīva gatavot likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu varētu negūt pietiekamu atbalstu Saeimā, uzskata Latvijas Universitātes (LU) prorektors un LU Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas vadītājs Jānis Ikstens.
 
Vakar, 12:25
Protestos Francijā sestdien piedalījušies aptuveni 66 000 cilvēku, tostarp aptuveni 4000 Parīzē, paziņojusi policija.
 
Vakar, 11:45
Šajā nedēļas nogalē masveidā bojātas eglīšu jaunaudzes Rīgas pilsētai piederošajos Pierīgas mežos, kuros eglīšu ciršana ir aizliegta, informēja SIA "Rīgas meži" valdes loceklis Edgars Vaikulis.