Svētdiena, 11.jūnijs

redeem Ingus, Mairis, Vidvuds

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardZiņu aģentūra LETA / Autori

Teksta tiešraide - īsi un kodolīgi par svarīgāko Ukrainas karā 11. jūnijā. Ukraina jau vairāk kā gadu varonīgi aizstāv savu zemi pret agresora iebrukumu.
0:10 Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Fizisko un juridisko personu kontos šogad jūnija sākumā bija 1,863 miljoni privatizācijas sertifikātu, no kuriem 92,2% pieder fiziskām personām, liecina SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor"" ("Possessor") publiskotā informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Vakar, 23:02 Ziņu aģentūra LETA
Pašvaldības ir efektīvs viduspunkts aprites ekonomikas dalībnieku sadarbībai, secināts šonedēļ notikušajā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts vides dienesta (VVD) organizētajā konferencē "Pāreja uz aprites ekonomiku - sabiedrības iespēju palielināšana".
Vakar, 22:49 Ziņu aģentūra LETA
Katru gadu Maksātnespējas kontroles dienests (MKD) valsts budžetā ieskaita vairāk nekā 50 000 eiro, jo personas, kuras iesniedz maksātnespējas procesa pieteikumu juridiskās personas procesā, neizmanto savas tiesības atgūt maksātnespējas procesā iemaksāto depozītu pat gadījumos, ja ir pamats depozīta atmaksai, informē MKD.
Vakar, 22:21 Ziņu aģentūra LETA
Latvijā šogad maijā reģistrētas 228 004 kādam kibertelpas apdraudējumam pakļautas unikālas IP adreses, kas ir 2,9 reizes vairāk nekā 2022.gada maijā, liecina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas "Cert.lv" publicētā kibertelpas reģistrēto incidentu statistika.
Vakar, 22:00 Ziņu aģentūra LETA
Stambulas konvencijas ratifikācija būtu kā apliecinājums tam, ka Latvijā apzināmies vardarbības pret sievietēm problēmu un esam gatavi strādāt pie tās novēršanas, šodien "Vienotības" domes un "Jaunās vienotības" līderu kopsēdē Cēsīs pauda tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere (JV) un labklājības ministre Evika Siliņa (JV).
Vakar, 21:30 Ziņu aģentūra LETA
Vācijas kanclers Olafs Šolcs sestdien paziņoja, ka viņš plāno uzturēt kontaktus ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu un drīzumā ar viņu aprunāties.
Vakar, 20:45 Ziņu aģentūra LETA
Latvijā "neredzamajiem iedzīvotājiem" vairums gadījumu ir nepietiekami ienākumi, kā arī zems izglītības līmenis un finanšu pratība, liecina biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA veiktais pētījums "Atklājot Neredzamos: Ko oficiālā statistika nestāsta par iedzīvotājiem un viņu problēmām".
Vakar, 20:33 Ziņu aģentūra LETA
Nav neviena argumenta tam, ka koalīcijas paplašināšana kaut ko uzlabotu, aģentūrai LETA teica "Apvienotā saraksta" (AS) Saeimas frakcijas vadītājs Edgars Tavars.
Vakar, 19:11 Ziņu aģentūra LETA
Planētas pirmā rakete sieviešu tenisā Iga Švjonteka no Polijas sestdien kļuva par trīskārtēju Francijas atklātā čempionāta uzvarētāju.
Vakar, 19:05 Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis sestdien paziņoja, ka Ukrainā notiek pretuzbrukuma un aizsardzības darbības un ka Ukrainas armijas vadība ir noskaņota pozitīvi.
Vakar, 19:00 Ziņu aģentūra LETA
Lauksaimnieku protestu dēļ pie Polijas-Ukrainas robežas Dorohuskas robežpunktā sestdien izveidojušās garas automašīnu rindas.
Vakar, 18:53 Ziņu aģentūra LETA
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) brīdina par paaugstinātu ugunsbīstamību un aicina cilvēkus būt ārkārtīgi piesardzīgiem, saka VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.
Vakar, 18:31 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas ekonomikas transformācijai nepieciešama plašāka valdības koalīcija, šodien Cēsīs partijas "Vienotība" domes sēdē sacīja domes priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Hosams Abu Meri (JV).
Vakar, 18:07 Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar "Jaunās vienotības" (JV) ieceri par valdības paplašināšanu koalīcijas partneriem atsevišķu ministru vietu saglabāšanu nevajadzētu vērtēt kā svarīgāku par valsts attīstību, to šodien "Vienotības" domes sēdē Cēsīs pauda JV valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) un JV Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis (JV).
Vakar, 17:32 Ziņu aģentūra LETA
Pagājušajā darba nedēļā degvielas cenas auga Rīgā, Viļņā degvielas cenu izmaiņām bija atšķirīgas tendences - dīzeļdegvielas cena auga, savukārt benzīnam cena nemainījās, bet Tallinā degvielas cenas nemainījās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.
Vakar, 17:04 Ziņu aģentūra LETA
Pēc ūdens izplūšanas no Kahovkas ūdenskrātuves Dņepras upes dziļums būs seši līdz septiņi metri, ziņo valsts uzņēmums "Ukrhidroenergo".
Vakar, 16:52 Ziņu aģentūra LETA
Saeimas "Progresīvo" frakcija aicina izglītības ministri Andu Čakšu (JV) skaidrot, ko viņas vadītā ministrija ir darījusi plaģiātisma izkaušanai.
Vakar, 16:32 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Komisija (EK) vērsusies Eiropas Savienības Tiesā (EST) pret sešām Eiropas Savienības (ES) valstīm, tai skaitā arī Latviju, par to, ka tās nav novērsušas Eiropas dabai kaitīgo invazīvo svešzemju sugu ieviešanos, liecina EST informatīvā sistēma.
Vakar, 15:58 Ziņu aģentūra LETA
Pēdējo divu dienu laikā vairākos Ukrainas austrumu un dienvidu sektoros ir notikušas nozīmīgas Ukrainas operācijas, ukraiņu spēkiem dažviet gūstot būtiskus panākumus, teikts Lielbritānijas militārā izlūkdienesta jaunākajā ziņojumā.
Vakar, 15:52 Ziņu aģentūra LETA
Sadārdzinājuma dēļ Tieslietu ministrija (TM) plāno atteikties no Olaines atklātā tipa cietuma korpusa būvniecības ieceres, liecina ministrijas sagatavotais noteikumu projekts Tiesību aktu projektu (TAP) portālā.
Vakar, 15:29 Ziņu aģentūra LETA
Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA "Liepkalni" trešdien, 14.jūnijā, atvērs jaunu maiznīcu Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā, informē uzņēmuma pārstāvji.
Vakar, 15:06 Ziņu aģentūra LETA