Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardZiņu aģentūra LETA / Autori

ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens otrdien izteicās pret vienpusējiem soļiem Izraēlas un palestīniešu konfliktā, vienlaikus atzīstot, ka cerības uz palestīniešu valsts izveidi mazinās.
Vakar, 23:10 Ziņu aģentūra LETA
Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā "Par skaidras naudas deklarēšanu uz valsts robežas", kas paredz, ka norāžu gadījumā par noziedzīgu darbību var nākties deklarēt mazāk nekā 10 000 eiro vešanu pāri ārējai robežai.
Vakar, 22:51 Ziņu aģentūra LETA
Veselības ministrija (VM) ar Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociāciju (LLĢĀA) un Latvijas Ģimenes ārstu asociāciju ir panākusi vienošanos par "avārijas problēmām" primārajā veselības aprūpē un meklēs tām risinājumu, komentējot lauku ģimenes ārstu neapmierinātību ar finansiālā atbalsta trūkumu primārajai veselības aprūpei šā gada valsts budžeta plānā, aģentūrai LETA pauda veselības ministre Līga Meņģelsone (AS).
Vakar, 22:38 Ziņu aģentūra LETA
Lai arī sākotnēji tika plānots, ka Ogres Vēstures un mākslas muzejā no trešdienas būs skatāma izstāde "Rīgas mākslas porcelāns. 1925 - 1940" no Eiropas Savienības (ES) sankcijām pakļautā Krievijas miljardiera Pjotra Avena privātkolekcijas, visticamāk, izstāde nenotiks, otrdienas vakarā vēsta "TV3 Ziņas".
Vakar, 22:01 Ziņu aģentūra LETA
Konsolidētā kopbudžeta ieņēmumi pērn bija 14,3 miljardu eiro apmērā, bet izdevumi - 15,7 miljardu eiro apmērā, tādējādi veidojot 1,451 miljarda eiro deficītu, kas ir par 394,1 miljonu eiro mazāk nekā 2021.gadā, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā (FM).
Vakar, 21:55 Ziņu aģentūra LETA
Labklājības ministrija (LM) plāno piešķirt vienreizējo pabalstu 15 000 eiro apmērā šogad Rīgas Dzemdību namā piedzimušajiem trīnīšiem, liecina ministrijas saskaņošanai valdībā iesniegtais lēmuma projekts.
Vakar, 21:44 Ziņu aģentūra LETA
Trešdien, februāra pirmajā dienā, Latvijā gaidāmi nokrišņi, vietām tie būs ilgstoši, prognozē sinoptiķi.
Vakar, 21:33 Ziņu aģentūra LETA
ASV 11.maijā oficiāli izbeigs ārkārtas situācijas, kas 2020.gada janvārī tika izsludinātas Covid-19 dēļ, pirmdien paziņoja Baltā nama administrācija.
Vakar, 21:10 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Izglītības un pedagogu darbinieku arodbiedrība (LIZDA) un Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) šodien vienojušās par lielāko daļu pozīciju saistībā ar stundas likmes palielināšanu un slodžu sabalansēšanu, aģentūra LETA noskaidroja IZM.
Vakar, 21:00 Ziņu aģentūra LETA
Sabiedrības iniciatīvu portāla "Manabalss.lv" iniciatīvas biežāk apskatās cilvēki no Latvijas, Lielbritānijas un Vācijas, noskaidroja platforma.
Vakar, 20:55 Ziņu aģentūra LETA
Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) otrdien palielināja pasaules ekonomikas izaugsmes prognozi šim gadam, ņemot vērā spēcīgu patēriņu un investīcijas, kā arī koronavīrusa ierobežošanai paredzēto pasākumu atcelšanu Ķīnā.
Vakar, 20:46 Ziņu aģentūra LETA
Ministru kabinets šodien atbalstīja Kultūras ministrijas (KM) ierosinājumu veikt finansējuma pārdali 765 925 eiro apmērā, lai nodrošinātu iespēju turpināt latviešu valodas mācību kursus Ukrainas civiliedzīvotājiem, aģentūru LETA informēja KM Sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule.
Vakar, 19:51 Ziņu aģentūra LETA
Pieprasījums pēc zelta pasaulē pērnn pieaudzis par gandrīz piektdaļu un sasniedzis 4740,7 tonnas, kas ir augstākais līmenis kopš 2011.gada, liecina Pasaules zelta padomes ("World Gold Council", WGC) jaunākie dati.
Vakar, 19:17 Ziņu aģentūra LETA
Otrdien zemkopības ministrs Didzis Šmits (AS) uzdeva Zemkopības ministrijas (ZM) valsts sekretāram Raivim Kronbergam sagatavot informatīvo ziņojumu par situāciju piena nozarē, ņemot vērā straujo piena iepirkuma cenas kritumu, aģentūru LETA informē ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Kristīne Liepa.
Vakar, 18:55 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Robežu un krasta apsardzes aģentūra "Frontex" šogad atvēlēs 100 miljonus eiro nevēlamu un atraidītu patvēruma meklētāju deportēšanai, pirmdien paziņojis aģentūras direktora vietnieks Uku Serekano.
Vakar, 18:42 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pilsētas tiesa šodien nelēma nemainīt līdz šim piemēroto drošības līdzekli - apcietinājumu - uzņēmējam Mihailam Uļmanam, kurš apsūdzēts maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā, noskaidroja aģentūra LETA.
Vakar, 18:36 Ziņu aģentūra LETA
Valdība otrdien slēgtā sēdē atbalstīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) iesaistīšanu Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) jūras sakaru kabeļa pastiprinātā aizsardzībā Latvijas teritoriālajos ūdeņos.
Vakar, 18:16 Ziņu aģentūra LETA
Daugavpils Universitātes (DU) padomes locekļi Vita Balode-Andrūsa un Toms Torims uzrakstījuši iesniegumu par atkāpšanos no amata, aģentūru LETA informēja Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).
Vakar, 18:01 Ziņu aģentūra LETA
Pašlaik Ukrainā karo aptuveni 326 000 Krievijas karavīru, atsaucoties uz Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes vadītāju Kirilo Budanovu, vēsta laikraksts "The Washington Post".
Vakar, 17:44 Ziņu aģentūra LETA
Uz Norvēģiju atbēgušais Krievijas algotņu grupējuma "Vagner" bijušais nodaļas komandieris Andrejs Medvedevs lūdzis piedošanu Norvēģijas ukraiņiem, kas iebilduši pret viņa atrašanos šajā valstī.
Vakar, 17:05 Ziņu aģentūra LETA
Latvijā ir arvien vairāk jomu, kurās nenotiek aizliegtas vienošanās - valsts sadzīve kļūst arvien labāka, tomēr Korupcijas uztveres indeksa 2022.gada rādītājs norāda, ka kopumā neesam pietiekami atbrīvojušies no karteļiem, otrdien preses konferencē žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
Vakar, 16:54 Ziņu aģentūra LETA
Starptautiskā pretkorupcijas organizācija "Transparency International", otrdien publicējot ikgadējo korupcijas uztveres indeksu, norādījusi uz salīdzinoši jaunu parādību - autoritārās valstis arvien aktīvāk izmanto korupciju savu stratēģisko ārpolitisko mērķu sasniegšanai.
Vakar, 16:21 Ziņu aģentūra LETA