\\Autori

ZaZiņu aģentūra LETA

Vakar, 16:08
Otrdien Jelgavā degusi "Rīgas miesnieks" produkcijas ražotājam "HKScan Latvia" piederošā ēka, un policijai ir aizdomas, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana.
 
Vakar, 15:52
Austrija atcels jaunā koronavīrusa dēļ ieviestos ceļošanas ierobežojumus visām kaimiņvalstīm, izņemot Itālijai, trešdien paziņojusi valdība.
 
Vakar, 15:45
Itālija trešdien atvērusi savas robežas viesiem no pārējās Eiropas Savienības (ES) un atcēlusi aizliegumu ceļot pa reģioniem.
 
Vakar, 15:30
Nekādi būvdarbi Saulkrastu Baltajā kāpā nenotiek, bet Inčupe maina savu virzienu katru gadu, komentējot Valsts vides dienesta (VVD) sākto pārbaudi par it kā aizbērto upes gultni, pauda Saulkrastu novada domē.
 
Vakar, 15:17
Visi astoņi kandidāti uz ģenerālprokurora amatu ir izturējuši Satversmes aizsardzības biroja (SAB) pārbaudi par atbilstību augstākās pielaides darbam ar valsts noslēpumu saņemšanai, apstiprināja Tieslietu padomē.
 
Vakar, 15:07
Līdz ar ierobežojumu mazināšanu ceļotājiem virknei iedzīvotāju arī ļauts pārtraukt līdzšinējo pašizolāciju, aģentūru LETA informēja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Arāja.
 
Vakar, 14:59
Protesti pret rasismu ASV devuši vielu Ķīnas propagandas mašīnai, medijiem pārmetot Vašingtonai divkosību, atbalstot protestus Honkongā, bet draudot apspiest tos savā valstī.
 
Vakar, 14:53
Lai nenonāktu pie jautājuma par ārkārtējās situācijas pagarināšanu, Saeimai jaunajiem Covid-19 likumiem būtu jānosaka "lielā steidzamība", tādējādi nodrošinot iespēju tiem stāties spēkā pirms paredzētās ārkārtējās situācijas beigām.
 
Vakar, 14:51
Aizvadītā diennaktī inficēšanās gadījumi ar Covid-19 konstatēti Rīgā, Jūrmalā, Kocēnu novadā un Bauskas novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.
 
Vakar, 14:44
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kopā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) plāno veidot vienotu "virtuālās klases" platformu , kas novērstu to, ka mācību process notiek ļoti daudz dažādās platformās, preses konferencē atklāja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).
 
Vakar, 14:07
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta diviem cilvēkiem, trešdien paziņojusi Veselības ministrija.
 
Vakar, 13:51
Līdz ar Covid-19 pandēmijas ierobežojumu mīkstināšanu Latvijā būtu jāpārskata distances ievērošana restorānu ārtelpās, trešdien RTAB rīkotajā vebinārā "Re:start Rīga" sacīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Pārtikas izplatīšanas uzraudzības daļas vadītāja Tatjana Marčenkova.
 
Vakar, 13:45
Otrdien 74 gadu vecumā mirusi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vašingtonas komandas kādreizējā zvaigzne Vestlijs Anselds.
 
Vakar, 13:05
Aizsardzības ministrijas (AM) Latvijas iedzīvotājiem sagatavotajā bukletā "Kā rīkoties krīzes gadījumā" ieteikts neizplatīt informāciju par Latvijas armijas un sabiedroto spēku pārvietošanos un bez vajadzības neprovocēt neidentificētus bruņotus cilvēkus.
 
Vakar, 12:41
Rīgas Tūrisma attīstības birojs (RTAB) izstrādājis rīcības plānu ar mērķi palīdzēt Rīgas tūrismam atgūties pēc Covid-19 pandēmijas, trešdien RTAB rīkotajā vebinārā "Re:start Rīga" sacīja biroja pārstāve Anna Blaua.
 
Vakar, 12:33
Pēc aptuveni 11 gadu pārtraukuma Latvija plāno atgriezties starptautiskajā operācijā Kosovā (KFOR), līdz ar to šī varētu būt patlaban skaitliski lielākā Nacionālo bruņoto spēku starptautiskā operācija, liecina Aizsardzības ministrijas (AM) sagatavotais Saeimas lēmuma projekts.
 
Vakar, 12:21
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta desmit cilvēkiem un ar tā izraisīto slimību Covid-19 miris viens cilvēks, trešdien paziņojis Veselības departaments.
 
Vakar, 11:42
ASV jau astoto dienu nerimstas protesti, kurus izsaukusi melnādainā Džordža Floida nāve policijas aizturēšanas operācijas laikā, un otrdien Savienoto Valstu pilsētu ielās atkal izgājuši desmitiem tūkstošiem cilvēku.
 
Vakar, 11:10
Dairis Bertāns cer, ka Latvijas vīriešu basketbola izlasei būs iespēja piedalīties kādā no tuvākajiem finālturnīriem, taču, ja tāds scenārijs nepiepildās, pastāv reāla iespēja, ka savu pēdējo spēli valstsvienībā viņš jau ir nospēlējis, intervijā žurnālam "Sporta Avīze" atklāj basketbolists.
 
Vakar, 10:21
Piektdien, 5.jūnijā, hidraulisko pārbaužu laikā Daugavas labā krasta apkaimēs nebūs karstā ūdens, informēja SIA "Rīgas siltums".
 
Vakar, 9:55
Pagājušajā diennaktī, veicot kopumā 1561 Covid-19 testu, atklāti astoņi inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles  centra apkopotā informācija.
 
Vakar, 9:50
Šodien plkst.16 Medemciema krustojumā pie veikala norisināsies tiešsaistes protesta akcija, kuras laikā Medemciema iedzīvotāji protestēs pret "Latvijas valsts ceļu" (LVC) ieceri slēgt kreiso pagriezienu iebraukšanai Medemciemā no Rīgas puses, novirzot nogriešanās manevru uz Jelgavas šosejas un Rīgas apvedceļa divlīmeņu satiksmes mezglu.