Sestdiena, 13.aprīlis

redeem Egils, Egīls, Nauris

arrow_downward11. Saeima

Seši parlamentā nepārstāvētie politiskie spēki saskata pieļautas nepilnības parakstu vākšanā par Saeimas atlaišanas ierosināšanu.
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Es neparakstīšos par Saeimas atlaišanu divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, ja Saeima pēc mēneša tiktu atlaista un sarīkotas jaunas Saeimas vēlēšanas, mēs ievēlētu visus tieši tos pašus politiķus un partijas.
15.nov 2023 Jurģis Liepnieks
"Šodien publicēti astoņi CVK lēmumi. Visas reģistrētās iniciatīvas – ar mērķi organizēt parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par 14. Saeimas atsaukšanu," mikroblogošanas vietne "X" raksta "Latvijas Vēstnesis".
13.nov 2023 Portāls nra.lv
Par 13.Saeimas atsaukšanas referenduma ierosināšanu portālā "Latvija.lv" ir savākti 5857 paraksti jeb 3,8% no nepieciešamā parakstu skaita.
22.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien reģistrēja vēl vienu iniciatīvas grupu - politisko partiju apvienību "Jaunā saskaņa" - parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par 13.Saeimas atsaukšanu.
13.dec 2019 Ziņu aģentūra LETA
Valdošās koalīcijas rīcībā vēlēšanu jautājumā saskatāmi draudi demokrātijai Latvijā, izriet no politologa Jura Rozenvalda sacītā.
7.dec 2019 Ziņu aģentūra LETA
Kopš 15.novembra, kad sākās parakstu vākšana par referenduma ierosināšanu 13.Saeimas atsaukšanai, par šo iniciatīvu portālā "Latvija.lv" elektroniski parakstījušies vismaz 40 000 cilvēki.
29.nov 2019 Ziņu aģentūra LETA
Ja tiktu savākti nepieciešamie paraksti Saeimas atsaukšanas referenduma rīkošanai, provizoriski tautas nobalsošanas izmaksas varētu būt aptuveni trīs miljoni eiro, informēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) pārstāve Laura Zaharova.
23.nov 2019 Ziņu aģentūra LETA
Bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga uzskata, ka 13.Saeimas atlaišanai nav pamata.
21.nov 2019 Ziņu aģentūra LETA
Sabiedrības aktivitāte, parakstot iniciatīvu par Saeimas atlaišanu, koalīcijas partijās radījusi zināmu spriedzi – ar bažām tiek gaidīts, ka šajā procesā varētu iesaistīties parlamenta opozīcijas partijas – Zaļo un zemnieku savienība un Saskaņa.
20.nov 2019 Jānis Lasmanis
Partijas "Saskaņa" Saeimas frakcijai ideja par Saeimas atsaukšanas referendumu šķiet "simpātiska", taču par tās atbalstu partija lems tikai decembrī.
19.nov 2019 Ziņu aģentūra LETA
Liela iedzīvotāju aktivitāte, atsaucoties iniciatīvai parakstīties par 13.Saeimas atsaukšanas ierosināšanu, liecina, ka valstī kaut kas nav labi, sacīja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdētājs Gints Kaminskis.
19.nov 2019 Ziņu aģentūra LETA
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien nolēma reģistrēt divas iniciatīvas grupas parakstu vākšanai par 13.Saeimas atsaukšanas referenduma rosināšanu, informēja CVK pārstāve Laura Zaharova.
14.nov 2019 Ziņu aģentūra LETA
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) saņēmusi divus iesniegumus par parakstu vākšanu Saeimas atsaukšanai - no Centra partijas un atkārtotu iesniegumu no biedrības "Varu Latvijas tautai", informēja CVK pārstāve Laura Zaharova.
8.nov 2019 Ziņu aģentūra LETA
Ņemot vērā Satversmē noteikto termiņu, ka Saeimas atsaukšanas procesu var sākt ne ātrāk kā gadu pēc parlamenta sanākšanas, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) ir atteikusi reģistrēt biedrības "Varu Latvijas tautai" iesniegumu par Saeimas atsaukšanas rosināšanu.
4.nov 2019 Ziņu aģentūra LETA
Pirms nedeļas Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) reģistrēja parakstu vākšanai biedrības "Varu Latvijas tautai" atkārtoti iesniegto tautas nobalsošanas ierosinājumu par Saeimas atsaukšanu. Portālā "www.latvija.lv" parakstījušies 2456 cilvēki.
2.dec 2016 Portāls nra.lv, LETA
12. Saeimas vēlēšanas notiks vēl tikai pēc gada, tomēr trīs lielākās reģionālās partijas jau ir paziņojušas, ka apvienos spēkus cīņā par parlamenta mandātiem. Eksperti uzskata – pāragrā rosība ir signāls tam, ka sākušās medības pēc labākajiem lielo partiju cilvēkiem.
23.aug 2013 Ilze Zālīte
Trīs lielāko reģionālo partiju - "Reģionu alianses", Latgales partijas un Vidzemes partijas līderi trešdien konceptuāli vienojušies par reģionālo partiju apvienības "Reģionu apvienība" veidošanu un kopīgu startu Saeimas vēlēšanās, aģentūru LETA informēja partiju pārstāvji.
22.aug 2013 Ziņu aģentūra LETA
Nespējot pārkāpt savām ambīcijām pašvaldību vēlēšanās Rīgā, Vienotība deva papildu trumpi Saskaņas centra vēlēšanu uzvaras kaldināšanā. Partija, šķiet, ir apguvusi mācību un, uzaicinot uz sarunām reģionālās partijas, ar tām lēnām mēģina veidot aliansi.
8.jūl 2013 Jānis Lasmanis
Cilvēki, kuri pirms diviem gadiem aģitēja tautu piedalīties oligarhu kapusvētkos, tagad par šo tematu runā nelabprāt – izvairās, atrunājas, kautrējas. Ekonomists Jānis Ošlejs, šovmenis Viesturs Dūle, pianists Vestards Šimkus.
20.mai 2013 Imants Vīksne