11. Saeima

22.jūl
Par 13.Saeimas atsaukšanas referenduma ierosināšanu portālā "Latvija.lv" ir savākti 5857 paraksti jeb 3,8% no nepieciešamā parakstu skaita.
 
13.dec 2019
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien reģistrēja vēl vienu iniciatīvas grupu - politisko partiju apvienību "Jaunā saskaņa" - parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par 13.Saeimas atsaukšanu.
 
7.dec 2019
Valdošās koalīcijas rīcībā vēlēšanu jautājumā saskatāmi draudi demokrātijai Latvijā, izriet no politologa Jura Rozenvalda sacītā.
 
29.nov 2019
Kopš 15.novembra, kad sākās parakstu vākšana par referenduma ierosināšanu 13.Saeimas atsaukšanai, par šo iniciatīvu portālā "Latvija.lv" elektroniski parakstījušies vismaz 40 000 cilvēki.
 
23.nov 2019
Ja tiktu savākti nepieciešamie paraksti Saeimas atsaukšanas referenduma rīkošanai, provizoriski tautas nobalsošanas izmaksas varētu būt aptuveni trīs miljoni eiro, informēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) pārstāve Laura Zaharova.
 
21.nov 2019
Bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga uzskata, ka 13.Saeimas atlaišanai nav pamata.
 
20.nov 2019
Sabiedrības aktivitāte, parakstot iniciatīvu par Saeimas atlaišanu, koalīcijas partijās radījusi zināmu spriedzi – ar bažām tiek gaidīts, ka šajā procesā varētu iesaistīties parlamenta opozīcijas partijas – Zaļo un zemnieku savienība un Saskaņa.
 
19.nov 2019
Partijas "Saskaņa" Saeimas frakcijai ideja par Saeimas atsaukšanas referendumu šķiet "simpātiska", taču par tās atbalstu partija lems tikai decembrī.
 
19.nov 2019
Liela iedzīvotāju aktivitāte, atsaucoties iniciatīvai parakstīties par 13.Saeimas atsaukšanas ierosināšanu, liecina, ka valstī kaut kas nav labi, sacīja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdētājs Gints Kaminskis.
 
14.nov 2019
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien nolēma reģistrēt divas iniciatīvas grupas parakstu vākšanai par 13.Saeimas atsaukšanas referenduma rosināšanu, informēja CVK pārstāve Laura Zaharova.
 
8.nov 2019
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) saņēmusi divus iesniegumus par parakstu vākšanu Saeimas atsaukšanai - no Centra partijas un atkārtotu iesniegumu no biedrības "Varu Latvijas tautai", informēja CVK pārstāve Laura Zaharova.
 
4.nov 2019
Ņemot vērā Satversmē noteikto termiņu, ka Saeimas atsaukšanas procesu var sākt ne ātrāk kā gadu pēc parlamenta sanākšanas, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) ir atteikusi reģistrēt biedrības "Varu Latvijas tautai" iesniegumu par Saeimas atsaukšanas rosināšanu.
 
2.dec 2016
Pirms nedeļas Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) reģistrēja parakstu vākšanai biedrības "Varu Latvijas tautai" atkārtoti iesniegto tautas nobalsošanas ierosinājumu par Saeimas atsaukšanu. Portālā "www.latvija.lv" parakstījušies 2456 cilvēki.
 
23.aug 2013
12. Saeimas vēlēšanas notiks vēl tikai pēc gada, tomēr trīs lielākās reģionālās partijas jau ir paziņojušas, ka apvienos spēkus cīņā par parlamenta mandātiem. Eksperti uzskata – pāragrā rosība ir signāls tam, ka sākušās medības pēc labākajiem lielo partiju cilvēkiem.
 
22.aug 2013
Trīs lielāko reģionālo partiju - "Reģionu alianses", Latgales partijas un Vidzemes partijas līderi trešdien konceptuāli vienojušies par reģionālo partiju apvienības "Reģionu apvienība" veidošanu un kopīgu startu Saeimas vēlēšanās, aģentūru LETA informēja partiju pārstāvji.
 
8.jūl 2013
Nespējot pārkāpt savām ambīcijām pašvaldību vēlēšanās Rīgā, Vienotība deva papildu trumpi Saskaņas centra vēlēšanu uzvaras kaldināšanā. Partija, šķiet, ir apguvusi mācību un, uzaicinot uz sarunām reģionālās partijas, ar tām lēnām mēģina veidot aliansi.
 
20.mai 2013
Cilvēki, kuri pirms diviem gadiem aģitēja tautu piedalīties oligarhu kapusvētkos, tagad par šo tematu runā nelabprāt – izvairās, atrunājas, kautrējas. Ekonomists Jānis Ošlejs, šovmenis Viesturs Dūle, pianists Vestards Šimkus.
 
18.dec 2012
Izbeidzot kriminālprocesu pret personu, kura apsūdzēta par balsu pirkšanu Viļānu novada domes vēlēšanās, Augstākā tiesa negaidīti atklājusi gan nopietnas problēmas likumdošanā, gan prokuroru darba paviršību.
 
25.okt 2012
Oktobrī Latvijas iedzīvotāju vidū populārākā partija joprojām ir "Saskaņas centrs" (SC) un tās reitings salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi samazinājies vien par nepilnu procentpunktu, liecina "Latvijas Faktu" aptauja.
 
14.okt 2012
No 18.oktobra tiks sākts vākt parakstus, lai rosinātu referendumu par Saeimas atsaukšanu, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Neatkarīgo arodbiedrību konfederācijas (LNAK) priekšsēdētājs Jānis Kuzins.