Haoss Eiropas aviosatiksmē

9.dec 2017
Nesezonā apmeklēt Islandi nebūt nav pārsteidzīgs lēmums. Kaut vai tālab, lai pārliecinātos, vai ir taisnība, ka islandiešu valodā sniegu un ar to saistītas parādības apzīmē ar 100, bet vēju – ar 150 vārdiem.
 
23.nov 2017
Islandes civilās aizsardzības departaments publicējis evakuācijas plānu tā iemesla dēļ, ka ir aktivizējies Ēraifajēkitla vulkāns, raksta "Iceland Monitor".
 
26.okt 2017
Trīsdimensionālā gājēju pāreja Islandē noteikti sākumā pārbiedē ikvienu šoferi, kas to ierauga, jo tās telpiskums ir neticams.
 
29.sep 2017
21.septembrī Islandē noslepkavota 44 gadus vecā latviete Sanita Brauna. Šobrīd noskaidrots iespējamais iemesls, kāpēc patvēruma meklētājs no Jemenas uzbrucis Latvijas pilsonei.
 
28.sep 2017
Islandes mediji ziņo, ka pagājušajā nedēļā, 21. septembrī, Reikjavīkā noslepkavota 44 gadus vecā latviete Sanita Brauna.
 
13.jūl 2017
Ja tevi interesē kas vairāk par labierīcībām un vietu, kur gulēt, tu vari arī gulēt caurspīdīgā bumbā.
 
25.apr 2017
Islandes fermeri savā ganāmpulkā atraduši vienradzi jeb Islandes aitu, kurai ragi kāda defekta dēļ ir saauguši kopā. Dzīvniekam ir iedots vārds Einhurnigurs (vienradzis) un tas jau ir iekarojis lielu pasaules uzmanību sava neparastā izskata dēļ, vēsta portāls "Iclande Monitor".
 
23.jan 2017
"Šo daudzo gadu laikā, ko dzīvoju Islandē, jau bija aizmirsies, kā ir, ka jābaidās. Jābaidās par savu bērnu, tuvinieku un visbeidzot pašas drošumu. Pagājušās nedēļas nogalē vecā labā Islandīte sašupojās. Aizturot elpu, visi cerēja, ka bez vēsts pazudušo Birnu atradīs. Ar katru brīdi gan šīs cerības ruka un, laikam jau tikai visticīgākie cilvēki vēl līdz pēdējam brīdim ticēja un cerēja, ka jaunā sieviete pārradīsies dzīva, sveika un neskarta," tā aizvadītās nedēļas nogalē sociālajos tīklos skumju stāstu par Islandes galvaspilsētā Reikjavikā pazudušo Birnu iesāka kāda latviete, kura jau daudzus gadus dzīvo Islandē.
 
11.jan 2017
Vairāk nekā divus mēnešus ilgušais politiskās nenoteiktības periods Islandē vismaz pagaidām ir beidzies – Neatkarības partijai, kas 29. oktobra vēlēšanās ieguva lielāko balsu skaitu, ar otro mēģinājumu ir izdevies izveidot valdošo koalīciju, kurai gan būs tikai viena mandāta pārsvars parlamentā. Viens no šīs koalīcijas solījumiem ir sarīkot referendumu par Islandes pievienošanos Eiropas Savienībai.
 
30.dec 2016
Islande tiek uzskatīta par vienu no visapbrīnojamākajām vietām uz zemes neparastās dabas dēļ. Šajā galerijā ir apkopotas vairāku fotogrāfu vislabākās fotogrāfijas, kas tapušas tieši Islandē.
 
27.sep 2016
Islande paziņojusi, ka Krievijas armijas lidmšīnas ir bīstami tuvu pielidojušas pasažieru lidmašīnai, kura bija ceļā no Reikjavīkas, vēsta The Guardian.
 
5.jūl 2016
Lai gan Islandes futbolisti svētdien ar 5:2 piekāpās Francijas izlasei, pēc aizvadīta "Euro 2016" futbola turnīra viņi mājās kā nacionālie varoņi.
 
7.apr 2016
Islandes valdošā koalīcija vakar izmisīgi mēģināja atrast risinājumu, lai nenāktos izsludināt ārkārtas vēlēšanas pēc tam, kad no amata bija spiests atkāpties premjers Sigmundurs Gunlaugsons, kurš medijos jau iedēvēts par Panamas dokumentu noplūdes pirmo upuri.
 
5.apr 2016
Islandes premjers Sigmundurs Davids Gunnlaugsons iesniedzis atlūgumu pēc tam, kad viņa vārds parādījās publiskotajos "Panamas dokumentos", vēsta BBC.
 
12.mar 2015
Islande ceturtdien paziņojusi, ka atsauc pieteikumu dalībai Eiropas Savienībā (ES). Islandes ārlietu ministrs Gunnārs Bragi Sveinsons paziņoja, ka valdība jau informējusi pa šo lēmumu ES Padomes prezidējošo valsti Latviju un Eiropas Komisiju (EK).
 
2.dec 2014
Ideja par Islandes apceļošanu trīs latviešu puišiem nāca kā likumsakarīga izvēle. Darbu, cilvēku un tehnoloģiju nogurdināti, trīs draugi nolēma pāris nedēļas apceļot Islandi, nesot sev līdzi vien to, kas mugursomā. Savu ceļojumu puiši ne vien izdzīvoja, bet arī iemūžināja, vēlāk izveidojot virtuālo interneta tūri, kas jau pāris dienu laikā pēc palaišanas plašākai publikai, guvusi milzu popularitāti interneta lietotāju vidū visā pasaulē.
 
5.sep 2014
Sociālajos tīklos ir atrodams pirms 12 stundām uzņemts fotoattēls, kurā redzams draudīgais Islandes vulkāns, kas draud paralizēt visu Eiropas gaisa satiksmi.
 
31.aug 2014
Bardarbungas vulkāna aktivitātes dēļ Islande svētdien paaugstinājusi aviācijas trauksmes līmeni līdz augstākajai, sarkanajai pakāpei, kas nozīmē lidošanas aizliegumu vulkāna tuvumā.
 
25.aug 2014
Islandē notikusi 5 magnitūdu spēcīga zemestrīce, vēsta Itar -Tass.