Sestdiena, 30.septembris

redeem Elma, Elna, Menarda

arrow_downwardPekinas olimpiskās spēles

Latvijas ratiņkērlinga izlase svētdien izcīnīja uzvaru Pekinas paralimpisko spēļu trešajā spēlē.
6.mar 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas ratiņkērlinga izlase Pekinas paralimpiskās spēles šodien turpinās ar cīņu pret Kanādu un Slovākiju.
6.mar 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas ratiņkērlinga izlase Pekinas paralimpiskās spēles sestdien uzsāka ar uzvaru pār Dienvidkoreju.
5.mar 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Vakar, 4.martā Ķīnas galvaspilsētā Pekinā tika atklātas 13. ziemas paralimpiskās spēles. Stadiona gaismās izgāja arī Latvijas komanda, kura šajās paralimpiskajās spēlēs no 5. līdz 12.martam sacentīsies ratiņkērlinga turnīrā. Šodien, 5.martā plkst. 13.35 savā debijas spēlē mūsu izlase tiksies ar Dienvidkoreju.
5.mar 2022 Portāls nra.lv
Poļina Rožkova un Ojārs Briedis būs Latvijas komandas karognesēji paralimpiskajās spēlēs Pekinā.
21.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šodien Pekinā tika svinīgi noslēgtas XXIV Ziemas olimpiskās spēles.
20.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Baibai Bendikai svētdien Pekinas olimpisko spēļu 30 kilometru slēpošanā brīvajā stilā labi izdevies sadalīt spēkus, kamēr Patrīcija Eiduka riskējusi, sarunā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) atklāja sportistes.
20.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Medaļu ieskaitē Pekinas olimpiskajās spēlēs triumfēja Norvēģija, kamēr Latvija ar vienu bronzu godalgu ierindojās dalītā 27.vietā.
20.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas karogu svētdien gaidāmajā Pekinas olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā nesīs bobsleja stūmējs Matīss Miknis.
20.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pilots Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Edgaru Nemmi svētdien Pekinas olimpiskajās spēlēs izcīnīja piekto vietu bobslejā četriniekiem, kamēr par olimpisko čempionu kļuva vācietis Frančesko Frīdrihs.
20.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien Pekinas olimpiskās spēles noslēdza ar 32.vietā vietu 30 kilometru distancē ar kopēju startu brīvajā stilā, kamēr Baiba Bendika finišēja par vienu pozīciju augstāk, bet par olimpisko čempioni kļuva norvēģiete Terēze Juhauga.
20.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Somijas hokejisti svētdien Pekinas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi izcīnīja olimpisko čempionu titulu.
20.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pekinas olimpisko spēļu 17.dienā Latvijas bobslejisti aizvadīs noslēdzošos divus braucienus, distanču slēpošanā 30 kilometru distancē brīvajā stilā dosies Patrīcija Eiduka un Baiba Bendika, bet uzvarētāji kļūs zināmi arī hokejā vīriešiem .
20.feb 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Pekinas olimpisko spēļu bronzas medaļu hokejā sestdien izcīnīja Slovākijas izlase.
19.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs vēlētos nodot savu pieredzes bagāžu citiem sportistiem, pēc savām karjeras pēdējām sacensībām.
19.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pekinas ziemas olimpisko spēļu distanču slēpošanā ar masu startu Raimo Vīgants sestdien finišēja 44.vietā, Roberts Slotiņš ierindojās 54.pozīcijā, bet dubultuzvaru izcīnīja Krievijas olimpiskās komitejas (ROC) sportisti.
19.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs sestdien Pekinas olimpiskajās spēlēs sacensībās ar kopēju startu ieņēma devīto vietu pusfinālā un nekvalificējās finālsacensībām.
19.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pilots Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Edgaru Nemmi sestdien pēc Pekinas olimpisko spēļu pirmajiem diviem braucieniem bobslejā četriniekiem ieņem piekto vietu.
19.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Bobslejisti cīņu par medaļām sāks agrā rīta stundā (pēc Latvijas laika). Spriežot pēc treniņbraucienu rezultātiem, mūsu sportistiem ir labas izredzes.
19.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA, Portāls NRA
No Pekinas olimpiskajām spēlēm atgriežas Latvijas olimpieši -slēpotāji: KITIJA AUZIŅA, ESTERE VOLFA, SAMANTA KRAMPE, MIKS EDGARS ZVEJNIEKS, DAINIS VUŠKĀNS.
18.feb 2022