Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardEkspresjautājums

Atbildes uz jautājumiem, kurus amatpersonām uzdodam mēs - žurnālisti un Jūs - cienījamie lasītaji. (Ja ir kas jautājams amatpersonām, sūtiet savu jautājumu uz e-pastu: info@nra.lv)

Skaidro Vides aizsardzības un reģionālās attīstības nodaļas sabiedrisko attiecību nodaļa:
3.mar Portāls nra.lv
Iedzīvotāji varēs pieteikties naudas atmaksai par neizmantotajām likvidējamā SIA "Eiropica" pārvaldītā "Can Can" picērijas dāvanu kartēm, informē kompānija.
23.feb Ziņu aģentūra LETA
Cilvēkiem, par kuriem gada laikā iedzīvotāju ienākuma nodoklis nav samaksāts pilnā apmērā, gada ienākumu deklarācija jāsniedz obligāti. Arī šajā gadījumā iedzīvotāji var atgūt pārmaksāto nodokli par attaisnotajiem izdevumiem.
12.feb Portāls nra.lv
Ikviens cilvēks, par kura ienākumiem tiek maksāts iedzīvotāju ienākuma nodoklis, var brīvprātīgi iesniegt gada ienākumu deklarāciju, lai atgūtu no valsts pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par saviem un savu ģimenes locekļu attaisnotajiem izdevumiem (20% no šo izdevumu kopsummas).
8.feb Portāls nra.lv
Automašīnas, kuras konfiscētas dzērājšoferiem, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) izsolēs var iegādāties jebkurš, vēsta lsm.lv
28.jan Portāls nra.lv
Ņemot vērā komunālo izdevumu straujo pieaugumu, Rīgas pašvaldība atgādina, ka ikvienam galvaspilsētā deklarētajam iedzīvotājam ir tiesības pretendēt uz mājokļa pabalstu īres, apsaimniekošanas un citu komunālo maksājumu segšanai, ja pēc šiem izdevumiem paliek mazāk nekā 327 eiro pirmajam vai vienīgajam cilvēkam ģimenē un 228 eiro katram nākamajam cilvēkam ģimenē.
18.jan Portāls nra.lv
Skaidro "Rīgas satiksme"
1.jan Portāls nra.lv
Lai veicinātu sabiedrības informētību par tuvējās apkārtnes aptiekām, īpaši pirmssvētku laikā, un par zāļu pieejamību, Zāļu valsts aģentūra (Aģentūra) atgādina, ka tās tīmekļvietnē ir pieejama Aptieku karte un Zāļu reģistrs.
24.dec 2022 Portāls nra.lv
Pirms gaidāmajām Ziemassvētku brīvdienām Nacionālais veselības dienests (NVD) atgādina par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām ārstniecības iestādēs un gadījumā, ja ir nepieciešams saņemt medicīnisku padomu pa tālruni.
23.dec 2022 Portāls nra.lv
AS "Latvijas valsts meži" (LVM) apsaimniekotajās teritorijās arī šogad katra ģimene, gatavojoties svētkiem, var nocirst vienu Ziemassvētku eglīti, liecina LVM publiskotā informācija.
21.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ziemassvētki nav iedomājami bez izrotātas Ziemassvētku eglītes. Savā ziņā mēs esam izredzēti, jo Latvijā ir tā privilēģija, ka svētku eglīti drīkst savām vajadzībām nocirst valstij piederošajos mežos.
5.dec 2022 Portāls nra.lv
Saeima galīgajā lasījumā pieņēmusi grozījumus Valsts pārvaldes iekārtas likumā, apstiprinot topošās koalīcijas priekšlikumu par ministru biedru ieviešanu. Ar ko viņš nodarbosies?
1.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Tuvojoties gada nogales svētkiem, VAS "Latvijas pasts" aicina bērnus laikus nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā vai Santa Klausam Somijā, norādīja "Latvijas pasta" pārstāvji.
29.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Atbild Rīgas dome.
20.nov 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Skaidro Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija:
16.nov 2022 Portāls nra.lv
Tūrisma nodeva jāiekasē arī no apartamentu un citu īstermiņa izmitināšanas vietu īpašniekiem, komentējot ceturtdien, 3.novembrī, Rīgas domes pieņemto lēmumu par tūrisma nodevas iekasēšanu no 2023.gada 1.janvāra, saka Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) izpilddirektore Santa Graikste.
7.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Skaidro SIA "ZZ Dats" direktors un www.ePakalpojumi.lv izstrādātājs Edžus Žeiris.
4.nov 2022 Portāls nra.lv
Ar īpašu pilsētvides noformējumu un plašu svētku programmu ne vien galvaspilsētas centrā, bet arī Rīgas apkaimēs atzīmēs Latvijas valsts svētku mēnesi, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
3.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
No otrdienas, 1.novembra, rīdzinieki varēs pieteikties kompensācijai par elektrības izmantošanu apkurē, informēja pašvaldībā.
31.okt 2022 Portāls nra.lv
Skaidro Valsts meža dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Pavziniuka
27.okt 2022 Portāls nra.lv