Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardEkspresjautājums

Atbildes uz jautājumiem, kurus amatpersonām uzdodam mēs - žurnālisti un Jūs - cienījamie lasītaji. (Ja ir kas jautājams amatpersonām, sūtiet savu jautājumu uz e-pastu: info@nra.lv)

Ar īpašu pilsētvides noformējumu un plašu svētku programmu ne vien galvaspilsētas centrā, bet arī Rīgas apkaimēs atzīmēs Latvijas valsts svētku mēnesi, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
3.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
No otrdienas, 1.novembra, rīdzinieki varēs pieteikties kompensācijai par elektrības izmantošanu apkurē, informēja pašvaldībā.
31.okt 2022 Portāls nra.lv
Skaidro Valsts meža dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Pavziniuka
27.okt 2022 Portāls nra.lv
Skaidro Nacionālais veselības dienests:
24.okt 2022 Portāls nra.lv
TV24 raidījumā "Uz līnijas" atbildi sniedz Tatjana Kuļešova, AS "Rīgas Siltums" komercdirektore.
21.okt 2022 Portāls nra.lv
Atbild Labklājības ministrija:
19.okt 2022 Portāls nra.lv
Pavisam drīz klāt būs brīdis, kad ikvienam autovadītājam būs pienākums parūpēties par riepu nomaiņu savam auto, paturot prātā arī to, ka no vecajām riepām ir jāatbrīvojas korekti, uzsver SIA "Zaļā josta".
17.okt 2022 Portāls nra.lv
Latvijā nav noteikts vēlētāju skaits, kuriem ir jānobalso, lai vēlēšanas skaitītos notikušas. Pat tad, ja rīt par 14. Saeimu nobalsotu vien daži procenti Latvijas pilsoņu, vēlēšanas skaitīsies notikušas. Un tieši balsotāji, nevis malā stāvētāji noteiks 14. Saeimas sastāvu un Latvijā notiekošo turpmākos četrus gadus.
30.sep 2022 Ilze Šteinfelde
Šajā nedēļā vēlētāji, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs nokļūt 14.Saeimas vēlēšanu iecirknī, var pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā, aģentūru LETA informēja Centrālā vēlēšanu komisijas (CVK) pārstāve Laura Krastiņa.
28.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šajā nedēļā vēlētāji, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs nokļūt 14. Saeimas vēlēšanu iecirknī, var pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā.
28.sep 2022 Portāls nra.lv
Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības "Rīgas siltums", "Rīgas ūdens" un "Rīgas namu pārvaldnieks", atsaucoties Rīgas pašvaldības aicinājumam, no 1.septembra neaprēķinās soda naudas un kavējuma procentus klientiem par kavētu rēķinu apmaksu, kā arī nepārtrauks pakalpojumu sniegšanu.
27.sep 2022 Portāls nra.lv
Atbild Centrālās vēlēšanu komisijas Informācijas nodaļas vadītāja Laura Krastiņa:
26.sep 2022 Portāls nra.lv
Valsts ir pieņēmusi likumu, kas domāti, lai daļēji kompensētu tos izdevumus, kas cilvēkiem radīsies energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma rezultātā. Labklājības ministrija ir apkopojusi daudzos cilvēku jautājumus par šo kompensācijas mehānismu pielietojumu un būtību.
24.sep 2022 Portāls nra.lv
Ņemot vērā Krievijā izsludināto mobilizāciju bruņotajos spēkos, Valsts drošības dienests (VDD) aicina Krievijas valstspiederīgos, kas uzturas Latvijā, nekavējoties informēt dienestu, ja tiek saņemta pavēste par iesaukšanu Krievijas armijā.
22.sep 2022 Portāls nra.lv
Atbild: “Rīgas gaismas” vārdā Rīgas domes Komunikācijas pārvalde
16.sep 2022 Arnis Kluinis
Atbilde rodama Ekonomikas ministrijas mājas lapā:
14.sep 2022 Portāls nra.lv
Atbilde rodama Ekonomikas ministrijas mājas lapā:
6.sep 2022 Portāls nra.lv
Atbild "Latvenergo" Komunikācijas direktors Andris Siksnis.
30.aug 2022 Portāls nra.lv
Tuvojošā apkures sezona dara bažīgus gan siltuma uzņēmumus, gan patērētājus. Kas notiks gadījumos, kad pakalpojuma saņēmējs nespēs samaksāt par apkuri?
24.aug 2022 Portāls nra.lv