Ekspresjautājums

Atbildes uz jautājumiem, kurus amatpersonām uzdodam mēs - žurnālisti un Jūs - cienījamie lasītaji. (Ja ir kas jautājams amatpersonām, sūtiet savu jautājumu uz e-pastu: info@nra.lv)

3.nov 2022
Ar īpašu pilsētvides noformējumu un plašu svētku programmu ne vien galvaspilsētas centrā, bet arī Rīgas apkaimēs atzīmēs Latvijas valsts svētku mēnesi, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
31.okt 2022
No otrdienas, 1.novembra, rīdzinieki varēs pieteikties kompensācijai par elektrības izmantošanu apkurē, informēja pašvaldībā.
27.okt 2022
Skaidro Valsts meža dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Pavziniuka
21.okt 2022
TV24 raidījumā "Uz līnijas" atbildi sniedz Tatjana Kuļešova, AS "Rīgas Siltums" komercdirektore.
19.okt 2022
Atbild Labklājības ministrija:
17.okt 2022
Pavisam drīz klāt būs brīdis, kad ikvienam autovadītājam būs pienākums parūpēties par riepu nomaiņu savam auto, paturot prātā arī to, ka no vecajām riepām ir jāatbrīvojas korekti, uzsver SIA "Zaļā josta".
30.sep 2022
Latvijā nav noteikts vēlētāju skaits, kuriem ir jānobalso, lai vēlēšanas skaitītos notikušas. Pat tad, ja rīt par 14. Saeimu nobalsotu vien daži procenti Latvijas pilsoņu, vēlēšanas skaitīsies notikušas. Un tieši balsotāji, nevis malā stāvētāji noteiks 14. Saeimas sastāvu un Latvijā notiekošo turpmākos četrus gadus.
28.sep 2022
Šajā nedēļā vēlētāji, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs nokļūt 14.Saeimas vēlēšanu iecirknī, var pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā, aģentūru LETA informēja Centrālā vēlēšanu komisijas (CVK) pārstāve Laura Krastiņa.
28.sep 2022
Šajā nedēļā vēlētāji, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs nokļūt 14. Saeimas vēlēšanu iecirknī, var pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā.
27.sep 2022
Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības "Rīgas siltums", "Rīgas ūdens" un "Rīgas namu pārvaldnieks", atsaucoties Rīgas pašvaldības aicinājumam, no 1.septembra neaprēķinās soda naudas un kavējuma procentus klientiem par kavētu rēķinu apmaksu, kā arī nepārtrauks pakalpojumu sniegšanu.
26.sep 2022
Atbild Centrālās vēlēšanu komisijas Informācijas nodaļas vadītāja Laura Krastiņa:
24.sep 2022
Valsts ir pieņēmusi likumu, kas domāti, lai daļēji kompensētu tos izdevumus, kas cilvēkiem radīsies energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma rezultātā. Labklājības ministrija ir apkopojusi daudzos cilvēku jautājumus par šo kompensācijas mehānismu pielietojumu un būtību.
22.sep 2022
Ņemot vērā Krievijā izsludināto mobilizāciju bruņotajos spēkos, Valsts drošības dienests (VDD) aicina Krievijas valstspiederīgos, kas uzturas Latvijā, nekavējoties informēt dienestu, ja tiek saņemta pavēste par iesaukšanu Krievijas armijā.
14.sep 2022
Atbilde rodama Ekonomikas ministrijas mājas lapā:
24.aug 2022
Tuvojošā apkures sezona dara bažīgus gan siltuma uzņēmumus, gan patērētājus. Kas notiks gadījumos, kad pakalpojuma saņēmējs nespēs samaksāt par apkuri?