Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Latvijā

Uz kādu adresi jāsūta vēstule Ziemassvētku vecītim?

© Pixabay.com

Tuvojoties gada nogales svētkiem, VAS "Latvijas pasts" aicina bērnus laikus nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā vai Santa Klausam Somijā, norādīja "Latvijas pasta" pārstāvji.

Latvijas Ziemassvētku vecīša birojs atrodas Dienvidkurzemes novada Vērgales pagasta Ziemupē, savukārt Santa Klauss dzīvo Somijā. Lai vēstule sasniegtu adresātu, bērnu vecākiem jāpārliecinās, ka uz vēstules norādīta precīza saņēmēja un sūtītāja adrese, kā arī uzlīmēta atbilstošas nominālvērtības pastmarka.

Vēstules Ziemassvētku vecītim jāsūta uz Ziemupes pastu Rūķupē, Ziemupes pastā Vērgales pagastā, Dienvidkurzemes novadā, Latvijā, LV-3463.

Savukārt Santa Klausa adrese ir Tahtikuja 1, 96930, Rovaniemi, Finland.

Vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību 1,20 eiro, bet Santa Klausam Somijā - ar nominālvērtību 1,82 eiro.

Vēstuļu nosūtīšanai iespējams izmantot arī īpašās"Latvijas pasta" Ziemassvētku sērijas pastmarkas, kuras iegādāties var ne tikai pasta nodaļās, bet arī uzņēmuma e-veikalā "veikals.pasts.lv". Šāgada Ziemassvētku pastmarkas ir īpašas ar tajās iestrādāto kvadrātkodu, kas ļauj tiešsaistē iegūt noderīgu informāciju, piemēram, par pastmarku tarifu grupām un valstīm, uz kurām tās iespējams izmantot sūtījumu noformēšanai.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3000 darbinieku.