Otrdiena, 23.aprīlis

redeem Georgs, Jurģis, Juris

arrow_downwardEs mīlu Latviju

Par godu Latvijas valsts svētkiem 11. un 18. novembrī daudzviet tiek organizēti svecīšu ceļi un cilvēki dodas tās nolikt piemiņas vietās. Šī ir lieliska iespēja, lai pašu spēkiem radītu skaistu sveču dekoru,ko novietot mājās uz svētku galda vai palodzes, papildinot sveču mēnesi.
11.nov 2019 Baiba Puriņa
Valsts svētki ir lielisks laiks, lai drūmajā laikā paspilgtinātu savu tēlu ar mūsu spilgtajām sarkanbaltsarkanajām krāsām vai latvju zīmēm. Turklāt daudzus no šiem aksesuāriem iespējams radīt pašu rokām.
11.nov 2019 Baiba Puriņa
Mārtiņdiena ir seni latviešu svētki, kas iezīmē apkūlības un ziemas sagaidīšanu. 10. novembris pēc saules kalendāra ir vidus starp rudens saulgriežiem (Miķeļiem) un ziemas saulgriežiem (Ziemassvētkiem). Ielūkosimies senču pūra lādē, lai ar ticējumu palīdzību zinātu, kā šie svētki godam svinami.
10.nov 2019 Baiba Puriņa
Šobrīd veikali piedāvā arvien plašāku klāstu ar dažādām patriotiskām piespraudēm un citiem aksesuāriem. Lifehacks nolēma pārbaudīt, cik vienkārši šādu piepsraudi ir izgatavot pašam. Turklāt izmēģinājām divus variantus.
9.nov 2019 Baiba Puriņa
Mārtiņdiena iezīmē rudens beigas un ziemas sākšanos. Šis ir laiks, kad jāpabeidz visi ražas darbi un jāgatavojas ziemai. Paražas vēsta, ka galdā šajā dienā liekams Mārtiņa gailis. Izmēģini šo pildītās vistas recepti savam Mārtiņdienas mielastam.
8.nov 2019 LifeHacks.lv
Lai gan sapņu ķērāji nepiederas Latvijas kultūrai, tie kļuvuši par iecienītu dekoru arī mūsmājās. Novērots, ka arī valsts svētkos tiek piedāvāti šādi dekori latviskās noskaņās, taču tādu pavisam vienkārši iespējams radīt arī pašam. Tas ir lielisks veids, kā, piemēram, kopā ar bērniem aizpildīt novembra tumšo un drēgno vakaru, iegūstot skaistu dekoru Latvijas svētkiem.
7.nov 2019 Baiba Puriņa
Tuvojas valsts svētki un tas ir īstais laiks celt galdā sarkanbaltsarkano velveta kūku. Piedāvajam divas atšķirīgas receptes, ar kurām pārsteigt mājiniekus un viesus valsts svētku laikā.
6.nov 2019 LifeHacks.lv
Viena no versijām vēsta, ka šīs tortes recepti izdomājis Napoleons pats un tas noticis, Žozefīnes greizsirdības dēļ. Reiz viņa pamanījusi, ka Napoleons kaut ko čukst ausī svešai dāmai un, protams, viņai tas nav paticis. Lai izbēgtu ķildas, imperators samelojis, ka stāstījis dāmai tortes recepti. Žozefīne nolēmusi pārbaudīt, cik teiktajā taisnības, un likusi izcept kūku pēc šīs receptes. Visiem par lielu pārsteigumu, tai skaitā pašam Napoleonam, torte izdevusies.
3.nov 2019 Ilze Šteinfelde
Alu var dzert ne tikai tā ierastajā veidā. Lai gan silts alus nerada tās labākās asociācijas, izmēģini šo neparasto bet interesanto recepti siltajam alus dzērienam.
28.okt 2019 LifeHacks.lv
Lifehacks.lv nolēma izmēģināt, kā tad īsti garšo apelsīna mizā cepta ola. Šis neparastais deserts ir ne tikai ļoti viegli pagatavojams, bet arī vizuāli izskatās pievilcīgi. Tas noteikti labi izskatītos uz kāda svētku galda.
26.okt 2019 Baiba Puriņa
3 gardas idejas lieliskām brokastīm vai brančam!
20.okt 2019 Rimi Gardēži
Svētku laiks katram no mums ir īpašs, mēs svinam svētkus ārpus mājās vai arī satiekamies ģimenes lokā pie lieliski klāta svētku galda. Taču bieži vien svētku sajūtu var sabojāt nepatīkamas vēdergraizes vai galvassāpēs. Kā izvairīties no nepatīkamajām sajūtām, lai pilnvērtīgi izbaudītu svētkus, ar noderīgiem ieteikumiem dalās farmaceite Zanda Ozoliņa.
17.nov 2018 LifeHacks.lv
IKEA Latvija interjera dizaineres Rita Rimke un Baiba Freija sadarbībā ar pasākumu organizatori Gundegu Skudriņu ir radījušas piecus Latvijas simtgadei veltītus galdu klājumus, no kā smelties iedvesmu svētku sajūtas radīšanai mājās. Lūk, viņu padomi, kā ikviens var viegli un skaisti noformēt savu svētku galdu.
16.nov 2018 LifeHacks.lv
Pienākot svētku laikam, tumšāki kļūst arī vakari, taču valsts svētku laikā katram no mums gribas uzņemt skaistu bildi ar salūtu vai pilsētas dekorācijām. Varētu šķist, ka tumsa nav izcilu selfiju vai dabas ainavu draugs, taču uztraukumam nav pamata – pieliekot kripatiņu pacietības, tikt pie kvalitatīviem attēliem sliktā apgaismojumā ir pavisam reāli. Huawei eksperti ir apkopojuši četrus padomus, lai iegūtu krāšņas bildes arī zemā apgaismojumā.
16.nov 2018 LifeHacks.lv
Svinot Latvijas Republikas simto dzimšanas dienu, bagātīgo svētku galdu noteikti ir vērts papildināt ar interesantiem ēdieniem patriotiskās krāsās. Skaisti noformētas uzkodas vai īpaši svētkiem gatavots deserts priecēs acis un garšos gan lieliem, gan maziem svētku svinētājiem, tāpēc pavāre un uztura speciāliste Jevgēnija Jansone Simtgades svinību galdam piedāvā divas receptes ēdieniem sarkanbaltsarkanās krāsās!
15.nov 2018 LifeHacks.lv
Tuvojoties Latvijas dzimšanas dienai, skatāmies uz gardumiem veikalu plauktos. Taču tik pat garšīgus desertus var pagatavot arī mājās. Pie tam šis gardums - zemeņu un jogurta kārtojums - būs daudz veselīgāks, jo tam nav pievienots cukurs.
12.nov 2018 Viktorija Gabrjuna
Jau pavisam drīz svinēsim Latvijas 100.dzimšanas dienu, tāpēc par godu tik grandioziem svētkiem noteikti jāklāj arī svētku galds. Un kas gan būtu svinības bez gardas kūkas? Šoreiz piedāvājam piecu vienkāršu un ļoti gardu kūku receptes.
12.nov 2018 Rita Lazda
Gadā, kad svinam mūsu valsts 100.dzimšanas dienu, pamatīgi pacentušies arī kino ļaudis. Apkopojām sarakstu ar simtgades filmām, kuras noteikti tev iesakām noskatīties.
9.nov 2018 Rita Lazda
Straujiem soļiem tuvojas laiks, kad Latvijā atzīmēsim Lāčplēša dienu un mūsu valsts 100.dzimšanas dienu. Jau vairākus gadus ir tradīcija, ka šajās dienās pie apģērba piespraužam sarkanbaltsarkano svētku lentīti, tomēr allaž bijis aktuāls jautājums, kā tad to izdarīt pareizi.
9.nov 2018 Rita Lazda
Mūsdienās netrūkst inovatīvu un patiešām kvalitatīvu lietu, kas radītas un ražotas tepat, Latvijā. Šoreiz apkopojām 10 interesantas lietas, kas mūsu valstī radītas bērniem.
5.nov 2018 Rita Lazda