Otrdiena, 7.maijs

redeem Henriete, Henrijs, Jete

arrow_downwardZiemas sports

Latvijas biatloniste Baiba Bendika svētdien Estešundā, Zviedrijā, izcīnīja 27. vietu pasaules čempionāta 12,5 kilometru sacensībās ar kopēju startu.
17.mar 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas skeletonists Martins Dukurs aizvadīto sezonu raksturo kā smagu un sarežģītu, taču ir gandarīts, ka svarīgākajās sacensībās izdevies uzrādīt augstus rezultātus.
11.mar 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas labākais ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien Soltleiksitijā notikušajās Pasaules kausa sezonas finālsacensībās masu startā piedzīvoja kritienu, savainojot roku.
Latvijas ātrslidotājas Haralds Silovs ieņem piekto vietu pēc sestdien Kalgari aizvadītajām pasaules čempionāta daudzcīņā pirmajām divām distancēm.
3.mar 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas bobsleja divnieku ekipāža ar pilotu Oskaru Ķibermani un stūmēju Matīsu Mikni sestdien Vistleras trasē Kanādā izcīnīja sesto vietu pasaules čempionātā, kamēr Ralfs Bērziņš ar Dāvi Spriņģi bija 21.pozīcijā.
Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka otrdien Austrijā izcīnīja 52. vietu pasaules čempionāta desmit kilometru distancē klasiskajā stilā.
26.feb 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vadošie biatlonisti Baiba Bendika un Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Minskā izcīnīja septīto vietu Baltkrievijā notiekošā Eiropas čempionāta jaukto pāru stafetē.
21.feb 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs trešdien Baltkrievijā guva 24. vietu Eiropas atklātā čempionāta 20 kilometru individuālajā distancē.
20.feb 2019 Ziņu aģentūra LETA
Sestdien Leikplesidas trasē ASV norisinājās Pasaules kausa posms bobslejā, kur Latvijas bobslejisti ar Oskaru Ķibermaņa stūrēto bobu izcīnīja 2. vietu. Tomēr sacensībās neiztika bez kritieniem. Vienu no asinsstindzinošākajām epizodēm piedzīvoja Monako pilota Rudija Rinaldi četrinieks.
19.feb 2019 Portāls nra.lv
Austrijas kalnu slēpošanas zvaigzne Marsels Hiršers svētdien Zviedrijā tika kronēts par pasaules čempionu slalomā, izcīnot savu septīto čempiontitulu, kamēr latvietis Miks Zvejnieks ierindojās 38.pozīcijā.
17.feb 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Soltleiksitijā ieņēma 19.vietu Pasaules kausa astotā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.
Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Kenmorā ieņēma 39. vietu Pasaules kausa septītā posma 12,5 kilometru īsajā individuālajā distancē.
8.feb 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Kenmorā izcīnīja 23. vietu Pasaules kausa septītā posma īsajā individuālajā distancē.
Pieredzējušais latviešu skeletonists Tomass Dukurs nepiedalīsies nākamajā Pasaules kausa posmā ASV trasē Leikplesidā, atklāja sportista tēvs un treneris Dainis Dukurs.
6.feb 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas pilota Ralfa Bērziņa un stūmēju Dāvja Spriņģa, Matīsa Priekuļa un Laura Kaufmaņa četrinieku ekipāža svētdien slavenajā Vācijas trasē Kēnigszē guva 11. vietu pasaules junioru čempionātā.
3.feb 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vadošais distanču slēpotājs Indulis Bikše sestdien izcīnīja otro vietu Igaunijas čempionāta sprinta sacensībās.
Pašmāju kalnu slēpotāja Agnese Āboltiņa svētdien Siguldā triumfēja Latvijas kausa sacensībās slalomā.
Latvijas jaunās skeletonistes Endija Tērauda un Dārta Zunte svētdien Vācijas trasē Kēnigszē izcīnīja attiecīgi 11. un 12. vietu pasaules čempionātā junioriem.
Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods sestdien sniegotos laikapstākļos izcīnīja septīto vietu Altenbergas trasē notiekošā Pasaules kausa septītā posma sacensībās.
2.feb 2019 Ziņu aģentūra LETA
Brāļu Andru un Jura Šicu kamaniņu sporta divnieku ekipāža sestdien Altenbergas trasē izcīnīja bronzas medaļu Pasaules kausa septītajā posmā.
Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF) par antidopinga noteikumu pārkāpumiem piespriedusi Krievijas bobslejistam Aleksejam Vojevodam divu gadu diskvalifikāciju, kā arī anulējusi sportista rezultātus, atsaucoties uz Krievijas antidopinga aģentūru (RUSADA), vēsta ziņu aģentūra TASS.
29.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņu sporta komanda svētdien Vinterbergā tika diskvalificēta pasaules čempionāta noslēdzošajās sacensībās - stafetē.