Sestdiena, 27.aprīlis

redeem Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

arrow_downwardZiemas sports

2022.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs Latviju varēs pārstāvēt divi šorttrekisti, ceturtdien paziņoja Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).
9.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas biatloniste Sanita Buliņa piektdien Pasaules kausa biatlonā sprinta sacensībās Zviedrijas trasē Estešundā izcīnīja 32.vietu, pirmoreiz izcīnot punktus Pasaules kausa kopvērtējumā, bet izlases līdere Baiba Bendika ar četrām kļūdām šaušanā ieņēma 66.vietu, iedzīšanai nekvalificējoties.
19.mar 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Čehijā Pasaules kausa posmā desmit kilometru sprintā izcīnīja 17.vietu, bet uzvaru svinēja francūzis Simons Destjē.
6.mar 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas biatloniste Baiba Bendika trešdien Vācijā pasaules čempionātā distanču slēpošanā piecu kilometru brīvā stila disciplīnas kvalifikācijā ar intervālu startu izcīnīja uzvaru.
24.feb 2021 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas junioru čempionāts biatlonā Madonā notiks 2023.gada februārī, lēmusi Starptautiskā Biatlona federācija (IBU).
12.feb 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas jaunā kamaniņu braucēja Elīna Ieva Vītola svētdien Sanktmoricas trasē triumfēja Pasaules kausa sezonas pēdējā, devītā, posma pamatsacensībās, izcīnot savu pirmo uzvaru karjerā.
7.feb 2021 Ziņu aģentūra LETA
Pasaules kausa kamaniņu sportā pēdējā posmā Sanktmoricā sestdien dubultuzvaru svinēja Mārtiņš Bots/Roberts Plūme un brāļi Juris un Andris Šici.
6.feb 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas divnieks Andris Šics/Juris Šics piektdien Vācijas trasē Kēnigszē izcīnīja otro vietu sprintā pasaules čempionātā kamaniņu sportā, kamēr Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš ierindojās sestajā vietā, bet Mārtiņš Bots/Roberts Plūme finišēja 11.pozīcijā.
29.jan 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri šajā nedēļas nogalē nepiedalīsies Pasaules kausa pēdējā, astotajā, posmā, tā vietā gatavojoties februāri paredzētajām planētas meistarsacīkstēm, ziņo laikraksts "Diena".
25.jan 2021 Ziņu aģentūra LETA
Piespiedu mājsēde, attālinātas mācības un darbs no mājām šogad vairāk nekā iepriekšējos gados rada vēlmi aktīvi baudīt ziemas priekus. Tā kā populārākās kalnu slēpošanas un snovošanas trases nemaz nevar vienlaikus uzņemt visus slēpotājgribētājus, šajās vietās apmeklētāju plūsmu regulē elektroniskas rindas. Uz distanču slēpošanu gan pagaidām rindā nav jāgaida.
16.jan 2021 Ilze Šteinfelde
Latvijas kamaniņu braucēji Elīza Tīruma, Artūrs Dārznieks un Juris un Andris Šici svētdien Siguldā izcīnīja sudraba medaļu Pasaules kausa sestā posma un Eiropas čempionāta stafetes sacensībās.
10.jan 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode svētdien Siguldā piedzīvoja kritienu Pasaules kausa sestā posma un Eiropas čempionāta pirmajā braucienā, neturpinot cīņu par medaļu.
Latvijas kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici sestdien divnieku sacensībās uzvarēja Pasaules kausa sestajā posmā Siguldā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts, bet Mārtiņš Bots/Roberts Plūme ieņēma trešo vietu.
9.jan 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņu braucējs Artūrs Dārznieks sestdien vieninieku sacensībās Pasaules kausa sestajā posmā Siguldā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts, ieņēma ceturto vietu, no bronzas medaļas atpaliekot par 0,021 sekundi.
Latvijas kamaniņu izlases braucēji Kristers un Kendija Aparjodi, kā arī brāļi Juris un Andris Šici svētdien Altenbergā Pasaules kausa otrajā posmā komandu stafetē apsteidza titulēto Vāciju un izcīnīja bronzu.
6.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas čempions kamaniņu sportā Kristers Aparjods svētdien Altenbergā Pasaules kausa otrajā posmā izcīnīja bronzu, lai arī pirmajā braucienā uzrādīja tikai 13.rezultātu, kamēr par uzvarētāju tika kronēts titulētais vācietis Fēlikss Lohs.
Brāļi Andris un Juris Šici sestdien Altenbergas trasē ieņēma ceturto vietu divnieku sacensībās Pasaules kausa otrajā posmā kamaniņu sportā, astotajā vietā finišējot Oskaram Gudramovičam un Pēterim Kalniņam, bet 14.vietu ieņēma Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.
5.dec 2020 Ziņu aģentūra LETA
Pasaules kausa izcīņas sezona bobslejā un skeletonā šonedēļ sākās mūsu pašu Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē. Latvijā sezonas sacensību kalendārs tiek atklāts uzreiz ar diviem posmiem, divās nedēļas nogalēs pēc kārtas, vēsta Latvijas Bobsleja un Skeletona federācija.
21.nov 2020 Portāls nra.lv
Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža un stūmēja Intara Dambja divnieku ekipāža ceturtdien Altenbergā izcīnīja otro vietu Eiropas kausa otrā posma sacensībās.
6.dec 2019 Ziņu aģentūra LETA
Bijušais krievu bobsleja pilots Aleksandrs Zubkovs arī pēc Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmuma negrasās atgriezt Soču 2014.gada Olimpiādē gūtās medaļas, vēsta aģentūra "RIA Novosti".
28.mar 2019 Ziņu aģentūra LETA
Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) apstiprinājusi 2014.gada Soču olimpisko spēļu bobsleja sacensību rezultātus, kas latviešu pilotam Oskaram Melbārdim nozīmē zelta iegūšanu četriniekos un bronzas saņemšanu divniekos, ziņo Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).
27.mar 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu kērlinga izlase otrdien Dānijā pasaules čempionāta mačā ar 11-8 ekstra endā pārspēja meistarsacīkšu saimnieci Dāniju.