Piektdiena, 31.marts

redeem Atvars, Gvido

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Sports \ Ziemas sports

Dukuri nepiedalīsies Pasaules kausa pēdējā posmā, lai labāk sagatavotos pasaules čempionātam

© f64.lv, Romāns Kokšarovs

Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri šajā nedēļas nogalē nepiedalīsies Pasaules kausa pēdējā, astotajā, posmā, tā vietā gatavojoties februāri paredzētajām planētas meistarsacīkstēm, ziņo laikraksts "Diena".

Jau ziņots, ka piektdien Kēnigszē trasē Tomass Dukurs izcīnīja astoto vietu, bet Martins Dukurs bija 11.pozīcijā, kamēr uzvaru svinēja vācietis Aleksandrs Gasners.

Šajā piektdienā Insbrukā paredzētas Pasaules kausa sezonas pēdējās sacensības, bet, kā jau pagājušajā nedēļā tika prognozēts, Dukuri devušies un pasaules čempionāta trasi Altenbergā. Pēdējā posmā neplāno piedalīties arī vācieši, līdz ar to Dukurs piektdien nodrošinās desmito uzvaru Pasaules kausa kopvērtējumā.

Kā laikrakstam stāstīja Martina Dukurs, latvieši jau pirms sacensībām bija apsvēruši domu nedoties uz Insbruku, jo zināja, ka līdzīgi grasās rīkoties vācieši. Viņš aprunājies ar Gasneru, kurš teicis, ka plāno braukt trenēties uz Altenbergu.

"Drošības labad pārvaicāju Vācijas izlases trenerim, vai vācieši patiešām nestartēs Īglsā, jo galīgo lēmumu jau pieņem treneris. Arī no viņa dzirdēju apstiprinošu atbildi, un tad arī izšķīrāmies nebraukt uz Pasaules kausa pēdējo posmu," "Diena" citē Martina Dukura teikto.

Pasaules kausa kopvērtējuma līderis ar 1456 punktiem ir M.Dukurs, Gasners seko ar 1396 punktiem, bet T.Dukurs iekrājis 1226 punktus un ir trešais. Kristoferam Groteram no Vācijas ir tikai par 34 punktiem mazāk nekā T.Dukuram. Par uzvaru posmā var nopelnīt 225 punktus.

Pasaules meistarsacīkstes februāra pirmajā pusē plānotas Vācijas trasē Altenbergā.
P