Svētdiena, 19.maijs

redeem Lita, Sibilla, Teika

arrow_downwardZiemas sports

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Itālijā izcīnīja 16.vietu Pasaules kausa septītā posma 15 kilometru masu starta sacensībās.
27.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņu braucēji Inārs Kivlenieks un Kristers Aparjods svētdien Vinterbergā izcīnīja 11. un 12.vietu pasaules čempionāta sacensībās, otrajam no viņiem gūstot sudraba godalgu U-23 vecuma grupā
Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa vadītā četrinieku ekipāža svētdien Sanktmoricas trasē Šveicē izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa sestā posma sacensībās.
Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa vadītā četrinieku ekipāža ieņem astoto vietu pēc Sanktmoricas trasē Šveicē notiekošā Pasaules kausa sestā posma pirmā brauciena.
Latvijas kamaniņu divnieks Andris un Juris Šici piektdien izcīnīja ceturto vietu Vācijas trasē Vinterbergā notiekošā pasaules čempionātā sprinta sacensībās, kamēr Kristers Aparjods mačos vīriem bija piektajā pozīcijā.
25.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Pieredzējušais latviešu skeletonists Tomass Dukurs piektdien Sanktmoricā izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa sestā posma sacensībās, kamēr titulētais Martins Dukurs neveiksmīga pirmā brauciena otrajā spēja pakāpties par 12 pozīcijām un ieņemt astoto vietu.
Latvijas kamaniņu izlase šodien Vācijas trasē Vinterbergā uzsāk pasaules čempionātu. Savukārt Siguldas kamaniņu trasē šodien sākas Eiropas junioru čempionāts bobslejā skeletonā, kas vienlaicīgi būs arī sezonas noslēdzošais Eiropas kausa posms. Tikmēr Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri šodien Sanktmoricā aizvada Pasaules kausa sestā posma sacensības, kas ir noslēdzošais etaps Eiropā. Bet biatlonisti Andrejs Rastorgujevs, Aleksandrs Patrijuks un Roberts Slotiņš šodien Itālijā aizvada Pasaules kausa sestā posma desmit kilometru sprinta sacensības.
Latvijas biatlonisti Edgars Mise un Ieva Pūce ceturtdien Šveicē iekļuva labāko piecdesmitniekā Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) kausa sestā posma sprinta sacensībās.
24.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Aleksandrs Zubkovs līdz savas diskvalifikācijas beigām atkāpies no Krievijas bobsleja federācijas prezidenta amata, otrdien paziņoja Zubkovs.
22.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka otrdien Somijā izcīnīja 11. vietu pasaules junioru čempionāta piecu kilometru brīvā stila slēpojumā ar atsevišķu startu.
Skeletonistam Martinam Dukuram no visiem desmit Eiropas čempiona tituliem visvairāk atmiņā palicis pats pirmais, atzīmēja sportists.
21.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Divkārtējā olimpiskā čempione sieviešu bobslejā Keilija Hamfrīsa cietusi no uzmākšanās Kanādas Bobsleja un skeletona federācijā.
20.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas bobsleja četrinieku ekipāža ar pilotu Oskaru Ķibermani svētdien izcīnīja sudraba medaļas Īglsas trasē Insbrukā notikušajā Pasaules kausa piektajā posmā.
Latvijas bobsleja četrinieku ekipāža ar pilotu Oskaru Ķibermani svētdien atrodas otrajā vietā pēc Īglsas trasē Insbrukā notiekošā Pasaules kausa piektā posma pirmā brauciena.
Latvijas bobsleja četrinieku ekipāžas ar pilotiem Oskaru Ķibermani un Ralfu Bērziņu pie stūres šodien Īglsas trasē Insbrukā aizvada Pasaules kausa piektā posma sacensības.
Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs šodien Rūpoldingā Pasaules kausa piektajā posmā piedalās 15 kilometru sacensībās ar kopēju startu.
Latvijas kamaniņu braucējs Gints Bērziņš piektdien Sanktmoricā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa ceturtajā posmā junioriem.
18.jan 2019 Ziņu aģentūra LETA
Ja sezonas sākums Martinam Dukuram bija tāds, kāds tas bija, bez ierastajām uzvarām pasaules kausa izcīņas posmos un vietām patālu no goda pjedestāla, tad 2019. gada Eiropas čempionāts Īglsā pierādīja, ka apetīte pēc augstākā kaluma medaļām nav zudusi – ceturto reizi Īglsā un 10. gadu pēc kārtas Martins kļūst par Eiropas čempionu!
18.jan 2019 Ēriks Strauss
Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Īglsas trasē tika kronēts par Eiropas čempionu, Vecā kontinenta meistarsacīkstēs triumfējot desmito reizi karjerā un desmito pēc kārtas, kamēr Tomass Dukurs ieņēma ceturto vietu.
Latvijas kalnu slēpotāji Žaks Gedra un Agnese Āboltiņa šonedēļ izcīnījuši vietas pirmajā divdesmitniekā Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās Slovēnijā.
Latvijas vīriešu biatlona kvartets šodien Rūpoldingā piedalās Pasaules kausa izcīņas piektā posma 4x7,5 kilometru stafetē.
Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Rūpoldingā ieņēma 40.vietu Pasaules kausa piektā posma 7,5 kilometru sprinta sacensībās, tiekot pie viena punkta, bet nekvalificējoties svētdien gaidāmajiem mačiem ar kopējo startu.