Mūsdienās cilvēkiem nereti ir ieradums doties uz tualeti kopā ar savu mobilo tālruni - lai arī tas varētu šķist nekaitīgs veids, kā pavadīt laiku, tomēr eksperti brīdina, ka tas, ko viņi sauc par ilgstošu sēdēšanu uz poda, var kaitēt jūsu veselībai, raksta “CNN”.
ASV, Mičigānas štatā, noticis ļoti neparasts negadījums. Policisti saņēma izsaukumu uz Diksonas ezeru, kur sieviete labprātīgi bija ierāpusies sausās tualetes tvertnē, kur atrodas cilvēku izkārnījumi, vēsta "UPI".
Tualete cilvēkam ir neatņemama dzīves sastāvdaļa – gluži, kā ēdiens, dzēriens un pat gaiss. Bez tās mēs nevaram iedomāties komfortablu ikdienu. Par tualeti varbūt mēs nedomājam visu laiku, bet tur tiek pavadīts liels daudzums no mūsu dzīves.
Kāds austrālietis, kurš devās nokārtot dabiskās vajadzības savās mājās, piedzīvoja pamatīgu izbīli un bija spiests vērsties pie palīdzības, lai no labierīcībām aizvāktu nelūgtu viesi, vēsta "UPI".
Pie Smiltenes autoostas atrodas visiem pieejama mazmājiņa, kur atrodas sludinājums par ķermeņa masāžas pakalpojumu ar laimīgām beigām, vēsta raidījums "Bez Tabu".
Ko darīt, ja dabiskās vajadzības sauc brīžos, kad esam ārpus savas mājas, piemēram, lielveikalā, veselības aprūpes iestādē vai darba vietā? Cik drošas koplietošanas tualetes telpas ir COVID-19 laikā? Apkopojam padomus, kā būtu drošāk rīkoties.
Leģendārās rokgrupas "Līvi" dalībnieku Ainaru Virgu sadusmojis skats Liepājas centrā - vietā, kur atradās milzu metāla ģitāra novietota pārvietojamā tualete.
Runā, ka cilvēks sava mūža garumā uz poda nosēžot apmēram pusotru stundu. Godīgi sakot, izklausās maz ticami. It īpaši, ja dīdies pie degvielas uzpildes stacijas tualetes durvīm, bet sarkano gaismiņu rāda jau minūtes desmit. Gribētos domāt, ka daudzi no mums uz baltā troņa nosēž pat divas un trīs stundas. Vēl jo vairāk tagad, kad tualetes apmeklējumam nav nepieciešama bieza grāmata vai liela avīze. Ir taču izgudrots viedais mobilais telefons!
Kāds vīrietis vērsies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu", pastāstot par kādu absurdu situāciju, ko nācies piedzīvot veikalā “Mego” Jūrmalas gatvē 87.
Ja dzīvojamās telpas, kaut tā būtu vasarnīca, nav pieslēgtas centralizētajai kanalizācijai, šo īpašumu pašvaldība iereģistrēs un turpmāk pārbaudīs. Ja kāds īpašnieks Rīgā cer izsprukt sveikā, tas neizdosies. Pašvaldībai vai tās sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējam līdz 2019. gada 1. janvārim jāuzsāk un līdz 2021. gada 31. decembrim jāpabeidz individuālo kanalizācijas sistēmu reģistra izveide. Rīgā tas tiek darīts.