telefons

30.jūl 2019
Beidzamajos gados Latvijā diemžēl arvien biežāki kļūst telefonkrāpniecības mēģinājumi, kad zvanītāji dažādiem paņēmieniem cenšas iegūt zvanu saņēmēju uzticību, saņemt informāciju un izkrāpt naudu.
29.jūl 2019
Tāpat kā katram piesardzīgam autovadītājam būtu jāpārbauda sava mašīna pirms došanās brīvdienu izbraucienā, arī viedtālruņu lietotājiem būtu jāapkopj un jāpalutina savs tālrunis, ieplānojot vasaras ceļojumu. Lai atpūtas laikā nepiedzīvotu nepatīkamus brīžus, Huawei dalās ieteikumos, kā parūpēties par savu tālruni.
29.jūl 2019
Ikkatram viedtālrunim regulāri pienāk paziņojumi par atjauninājumu pieejamību, tomēr daudzi lietotāji atliek vai ignorē to uzstādīšanu. Samsung norāda, ka sekas tam var būt ļoti nopietnas - sensitīvas informācijas noplūšana, identitātes zādzība un korporatīvās informācijas apdraudējums.
25.jūl 2019
Internetā cilvēkus satraukušas biedējošas ziņas, ko kāds vīrietis nosūtījis sievietei, kad viņa atteikusies atklāt savas mājas adresi
24.jūl 2019
Mobilie telefoni kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu un, šķiet, ka to piedāvātās iespējas tikai paplašinās. Lai atšķirtos no citiem, piedāvājam 4 radošas idejas tavam tālrunim.
13.jūl 2019
Jūlijs un augusts ir mēneši, kad klausītājus un skatītājus Latvijā un citviet Eiropā priecēs dažādi festivāli un izklaides pasākumi. Tie pulcēs tūkstošiem mākslas un mūzikas baudītājus, kas rada zināmus izaicinājumus ikvienam pasākuma apmeklētājam - kā nakts melnumā atrast savu telti, kur uzlādēt telefonu, kur pazuduši mani draugi u.tml. Tieši tādēļ mobilo sakaru operatora “Tele2” tehniskā servisa vadītājs Gints Peičs iesaka piecas mobilās aplikācijas, kas lieliski noderēs festivālu apmeklētājiem.
10.jūl 2019
Krievijā, Kurgānas pilsētā, kāds 7 gadus vecs puisis gājis bojā mobilā telefona dēļ.
2.jūl 2019
Latvijā jau divus gadus bankas Citadele klienti uz veikalu var doties bez skaidras naudas vai pat bez bankas kartes, jo viņi veikalos var norēķināties ar telefonu, pat ar podziņtelefonu. Taču drīzumā arī daļa Swedbank klientu veikalos varēs norēķināties ar viedtālruni.
28.jun 2019
Nīderlandē no pirmdienas stāsies spēkā aizliegums izmantot mobilos telefonus, braucot ar velosipēdu, paredzot 95 eiro sodanaudu par šī aizlieguma pārkāpšanu.
15.jun 2019
Viens Latvijas iedzīvotājs, zvanot uz ārzemēm, norunā vidēji 30 minūtes mēnesī, liecina mobilo sakaru operatora "Tele2" apkopotie dati par klientu aktivitātēm pēdējā gada laikā.
28.mai 2019
Kāds rīdzinieks paspējis laikus brīdināt kādu telefona lietotāju, kuru teju sabraucis tramvajs.
15.mai 2019
Šodien stājas spēkā mazumtirdzniecības tarifi starptautiskajiem zvaniem uz Eiropas Ekonomisko zonu (EEZ), līdz ar to, zvanot uz Eiropu, operators drīkstēs piemērot lietotājam ne vairāk kā 0,19 eiro par zvana minūti un 0,06 eiro par īsziņu, informēja Sabiedrisko pakalpojumu un regulēšanas komisijas (SPRK) pārstāve Baiba Jakobsone.
3.mai 2019
Tele2 kopā ar Norstat veiktais pētījums atklāj, ka 85% cilvēku viedierīču lietošanu uzskata par jauno atkarības veidu, tādēļ psihoterapeite atklāj sešas zīmīgas pazīmes, pēc kurām katrs pats var izsecināt, ka telefona lietošanas paradumos iezagušās atkarības iezīmes.
3.mai 2019
Žurnāliste Elita Veidemane mikroblogošanas vietnē Twitter pastāstījusi par rupju attieksmi pēc tam, kad ar kādu zvanītāju atteikusies runāt krieviski.
2.mai 2019
Kāda sieviete vērsusies "Sūdzību dēlī" raidījums "Bez Tabu", rakstot, ka bieži saņem īsziņas, kurās tiek piedāvāts nopirkt telefona numuru.
1.mai 2019
Komerciālās spiegprogrammatūras ir tālruņos instalētas, fonā funkcionējošas lietotnes, ko var izmantot, lai uzraudzītu un sekotu līdzi ierīces darbībai. Parasti tās izmanto, lai izspiegotu partnerus vai bijušos partnerus, taču nekas netraucē ļaudīm izmantot šādas programmas, lai vērstos pret noteiktām personām ļaunprātīgos nolūkos. Bieži tas tiek darīts bez upura ziņas, tāpēc šāda veida programmas mēdz dēvēt par stalkerprogrammatūru. Lai gan funkcionalitāte var būt dažāda, programma parasti ļauj personai, kas to instalējusi, piekļūt upura ierīces informācijai, īsziņām, fotogrāfijām, sarunām sociālajos tīklos, atrašanās vietas datiem un dažkārt arī reāllaikā pārsūtīt skaņas un kameras ierakstus.
27.apr 2019
Uzlādēt savu viedtelefonu līdz 100% nedrīkst, jo tas bojā ierīces akumulatoru, raksta RIA Novosti, atsaucoties uz ekspertu tehnoloģiju jomā Dmitriju Rjabinu.
11.apr 2019
Ideja par mobilo tālruņu ierobežošanu automobiļos neattiektos uz pasažieriem, atzina Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD).
25.mar 2019
Krievijā, Čeboksari pilsētā, kādā ģimenē notikusi traģēdija - gājusi bojā 14 gadus vecā Jūlija.
20.feb 2019
Krievijas likumdevēji apstiprinājuši likumprojektu, ar kuru militārpersonām aizliegts izmantot viedtālruņus dienesta laikā, šādi parlamentam cenšoties nepieļaut turpmāku sensitīvu datu noplūšanu sociālajos tīklos.