soči

19.feb 2014
Šovakar olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā pirmo spēli aizvadīs Latvijas valstsvienība, pulksten 19:00 samērojot spēkus ar pašreizējo čempioni Kanādas izlasi. Rīta treniņā ziemeļamerikāņi uzmanību veltījuši skaitliskajam vairākumam, tāpat kļuvis zināms, ka rezervē patiks aizsargs P. K. Subans un uzbrucējs Mets Dušēns.
19.feb 2014
Ukrainas slēpotājas Marina Lisogora un Katerina Serdjuka trešdien, 19. februārī, nepiedalījās komandu sprinta sacensībās Sočos.
19.feb 2014
Latvijas hokeja izlase Sočos jau aizvadījusi rīta treniņu, gatavojoties vakarā gaidāmajai 1/4 fināla spēlei pret Kanādas izlasi. Pēc nodarbības kļuvis zināms, ka spēlei pieteikti netiks Armands Bērziņš, Herberts Vasiļjevs un Ervīns Muštukovs.
19.feb 2014
Šovakar Soču olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā vēsturisku spēli aizvadīs Latvijas hokeja valstsvienība, kas sacentīsies ar Kanādas izlasi. Kanādiešu masu mediju vidū šaubas par ziemeļamerikāņu panākumu gan nemana, tomēr zināms piesardzīgums ir vērojams.
19.feb 2014
Latvijas hokeja izlase Soču olimpiskajās spēlēs vēlas cīnīties par medaļām, tāpēc ceturtdaļfināla spēlē pret Kanādu tai nav, ko zaudēt, uzskata valstsvienības vārtsargs Edgars Masaļskis.
19.feb 2014
Latvijas hokeja izlasei Soču olimpisko spēļu ceturtdaļfināla mačā pret Kanādu trešdien būs gatavi palīdzēt visi vienības spēlētāji, aģentūrai LETA apliecināja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Māris Gorbunovs.
19.feb 2014
Soču olimpiādē pienākuši ceturtdaļfināli, un tajos piedalīsies arī Latvijas izlase, kuru sagaida nopietnākais iespējamais pārbaudījums, proti, mačs pret Kanādu.
19.feb 2014
Pirmo reizi olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu sasniegusi Latvijas valstsvienība hokejā. Šodien mūsējiem pretī stāsies pašreizējie troņa turētāji Kanādas hokejisti, kuri trīs spēlēs izcīnījuši trīs panākumus. Sākums pulksten 19:00, tiešraide kanālā TV3.
19.feb 2014
Šveices hokejisti Sočos tā arī pa īstam neiemācījās ieņemt pretinieku vārtus, pēc zaudējuma Latvijai žurnālistiem izteicās aizsargs Romans Josi. Viņam piekrita uzbrucējs Matiass Bībers.
18.feb 2014
"Atkal vilšanās. Ja komanda četrās spēlēs gūst tikai trīs vārtus, nav jābūt pravietim, lai saprastu, ka ar to nepietiks," pirmajā stundā pēc zaudējuma Latvijas hokejistiem vēsta Šveices laikraksti un interneta izdevumi, norādot, ka ar tik mazrezultatīvu spēli tālu tikt Sočos nav iespējams.
18.feb 2014
Latvijas hokeja izlase vēsturiskajā uzvarā pār Šveices valstsvienību laukumā atdevusi savas sirdis, bet gaidāmajā Olimpiādes ceturtdaļfināla cīņā pret Kanādu notikt var jebkas, uzskata izlases galvenais treneris Teds Nolans.
18.feb 2014
Laba savstarpējā sapratne un augsta spēles disciplīna – divu vārtu autors Šveices vārtos Lauris Dārziņš uzskata, ka tie bija galvenie argumenti, pateicoties kuriem Latvija šodien aizsūtīja kravāt somas pasaules vicečempionus. Pirms spēles ar Kanādu svarīgākais esot kārtīgi atpūsties.
18.feb 2014
Par Soču olimpisko čempionu frīstaila slēpošanas sacensībās rampā otrdien kļuva amerikānis Deivids Vaiss.
18.feb 2014
Pasaules 30 spēcīgāko biatlonistu sacensībā finišējis dalībnieku pirmajā pusē, Andrejs Rastorgujevs tomēr nebija gatavs vērtēt savu sniegumu pozitīvi, neslēpjot sarūgtinājumu arī par visām šīm spēlēm kopumā.
18.feb 2014
Sarežģītas izvērtušās Soču olimpisko spēļu kalnu slēpošanas sacensības milzu slalomā sievietēm. Sportistēm vajadzēja sadzīvot ar sliktajiem laikapstākļiem, labāko rezultātu uzstādot un otro zelta medaļu šajās olimpiskajās spēlēs Slovēnijai atnesot Tinai Mazei.
18.feb 2014
Leģendāro krievu daiļslidotāju Jevgēņiju Pļuščenko par spīti nedienām ar veselību Soču olimpiskajās spēlēs esot piespiedusi startēt Krievijas Daiļslidošanas federācija, pirmdien intervijā CNN atzinies pats sportists.
18.feb 2014
Otrdien Soču olimpisko spēļu biatlona sacensībās pēdējo startu aizvadīja Latvijas sportists Andrejs Rastorgujevs, kurš 15 km masu startā izcīnīja 14. vietu, bet par čempionu kļuva Emils Hegle Svensens no Norvēģijas, kurš fotofinišā apsteidza francūzi Martēnu Furkādu..
18.feb 2014
Latvijas hokeja izlases vārtus Soču olimpisko spēļu "play-off" kārtas mačā pret Šveici otrdien sargās Edgars Masaļskis, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).
18.feb 2014
2014. gada olimpisko spēļu hokeja turnīru sasniegusi izslēgšanas spēļu fāze. Latvijas valstsvienība pulksten 19:00 mēģinās revanšēties Šveicei par apakšgrupā piedzīvoto neveiksmi un lūkos pāršķirt jaunu lappusi mūsu hokeja vēsturē, pirmo reizi kvalificējoties ceturtdaļfinālam. Tiešraide kanālā TV3.
18.feb 2014
Krievijas bobsleja izlases galvenais treneris kanādietis Pjērs Lidērs pēc Aleksandra Zubkova un Alekseja Vojevodas uzvaras Soču olimpisko spēļu divnieku sacensībās atklāja, ka par panākumu bijis drošs jau labu laiku atpakaļ.