"Gudļevskis gandrīz salauž Kanādas sirdi": Amerikas prese slavē Latviju

"Vārtsargs Kristers Gudļevskis bija labākais spēlētājs šajā spēlē. Viņš atvairīja 56 ripas un palīdzēja Latvijai noturēties līdz cīņas beigām," hokejistu ceturtdaļfināla cīņa pret Kanādu sagādāja Latvijai lielāko publicitāti Soču spēļu laikā.

ASV un Kanādas prese īpaši izcēla sarkanbaltsarkano vārtsarga Kristera Gudļevska teicamo sniegumu, veltot latvietim neskaitāmus komplimentus.

Toronto Sun

Latvijas vārtsargs Gudļevskis uz ledus darbojās ar maksimālu atdevi. Divdesmit vienu gadu vecais puisis nāk no Aizkraukles (“Sakoptākā pilsēta Latvijā 2004. gadā”), kura izvietojusies Daugavas krastā. Pilsētas, kurā dzīvo 8 600 iedzīvotāju, vietā kādreiz atradās līvu pilskalns, kuru vācieši izmantoja, lai viduslaikos uzceltu Aizkraukles pili. Gudļevskis savu pilskalnu sargāja Latvijas 1-2 ceturtdaļfināla zaudējumā pret Kanādu, atvairot 55 ripas.

The Globe and Mail

Kanāda sakauj Latviju ar 2-1, pusfinālā spēlēs pret ASV.

Washington Post

Latvijas Gudļevskis gandrīz salauž Kanādas sirdi.

ABC News

Šī Vēbera vairākumā gūtie vārti trešajā trešdaļā palīdz Kanādai izdzīvot pret Latviju.

NHL.com

Vēbera vēlie vārti palīdz Kanādai pārdzīvot biedējošo Latviju.

CBSSports.com

Kanāda izdzīvo pret sensāciju kāro Latviju ar 2-1, pusfinālā spēlēs pret ASV.

Reuters

Nervozā Kanāda iekļūst pusfinālā pēc Latvijas drebuļa.

Chicago Tribune

Kanāda izglābjas ar 2-1 uzvaru pār Latviju.

SB Nation

Kanādas un Latvijas spēles iznākums: Kanāda sev apgrūtina dzīvi, taču uzvar.

NBC Chicago

Kanāda pārdzīvo milzu bailes, izsit Latviju ar 2-1.

Bleacher Report

Vārtsargs Kristers Gudļevskis bija labākais spēlētājs šajā spēlē. Viņš atvairīja 56 ripas un palīdzēja Latvijai noturēties līdz cīņas beigām. Šī Vēbers uzvaras vārtus guva vairākumā neilgi pirms trešās trešdaļas beigām.

SportingNews.com

Kanāda tiek tālāk, par spīti Kristeram Gudļevskim un Latvijai.

The News-Press

Bijušais “Everblades” vārtsargs Gudļevskis gandrīz palīdz Latvijai sensacionāli pieveikt Kanādas hokejistus.

USA Today

Kanāda dominē, taču ar grūtībām uzvar Latviju.

Boston.com

Olimpiskajā trillerī Kanāda aptur Latviju.

Examiner.com

Gudļevskis gandrīz nozog spēli, taču Kanāda tiek garām Latvijai un iekļūst pusfinālā.

Syracuse.com

“Syracuse Crunch” vārtsargs Kristers Gudļevskis mirdz Latvijas zaudējumā pret Kanādu.