Šķēpmešana

13.aug 2018
Latvijas šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, kurš nesen pārcieta pleca operāciju, pagaidām vēl ir neziņā par tuvāko nākotni saistībā ar atlabšanu no traumas.
4.jun 2018
Olimpiskā centra "Ventspils" stadionā notika tradicionālā Daiņa Kūlas balvas izcīņas sacensības "Ventspils šķēpi 2018" .
25.aug 2017
Taivānas galvaspilsētā Taipejā turpinās pasaules universiāde. Latvijas sieviešu šķēpmešanas sezonas līdere Anete Kociņa nespēja parādīt savu labāko sniegumu un ar 58.49m ierindojās sestajā vietā, savukārt Gundega Grīva finišēja 12. pozīcijā.
13.jūl 2017
19 gadus vecais Patriks Gailums sacensībās “Valmieras spēles” šodien izcēlies ar metienu 81.91m tālumā, pārliecinoši labojot savu personisko rekordu, vēsta LVS.
7.jūl 2016
Nīderlandes galvaspilsētā turpinās Eiropas čempionāts vieglatlētikā. Latvijas šķēpmešanas rekordiste Madara Palameika un mūsu trīssoļlēkšanas līderis Elvijs Misāns šodien kvalificējās finālsacensībām.
6.jūl 2016
Latvijas šķēpmetējs Zigismunds Sirmais jau pirmajā metiena trieca šķēpu 82.96m tālumā un pārliecinoši kvalificējās Eiropas čempionāta finālam. Rolands Štrobinders savukārt palika bez rezultāta, bet Jānis Svens Grīva ieguva 28. vietu.
20.jūl 2015
Zviedrijas pilsētā Eskilstūnā notiekošajā Eiropas U-20 čempionātā vieglatlētikā sudraba medaļu izcīnījusi 19 gadus vecā Aneta Kociņa. Viņa savā labākajā mēģinājumā ar 58,88 metriem laboja personisko rekordu un palika tikai aiz galvenās favorītes polietes Marijas Andrejčikas.
28.jūl 2014
ASV pilsētā Jūdžinā par pasaules junioru čempionu šķēpmešanā kļuva 19 gadus vecais latvietis Gatis Čakšs, kurš pēdējā metienu sērijā šķēpu raidīja 74,04 metrus tālu. Tuvāko sekotāju un sacensību galveno favorītu slovēni Matiju Muharu viņš apsteidza par vairāk nekā vienu metru.
20.aug 2013
Latvijas rekordists šķēpmešanā Vadims Vasiļevskis sarunā ar "Sporta Avīze" pastāstījis par šķēpmetēju attiecībām, novērtējis savu veikumu pasaules čempionātā, kā arī atklājis, ka karjeru turpinās vēl pāris gadus.
23.jūl 2013
Latviešu šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, kurš šogad kļuva par Eiropas U23 čempionu un kuram pieder pasaules junioru rekords, guvis potītes savainojumu, šī iemesla dēļ šajā sezonā vairs sacensībās nepiedalīsies, tai skaitā Maskavā paredzētajā pasaules čempionātā.
1.jun 2013
Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika (64.51) izcīnījusi sesto vietu Dimanta līgas posmā, kas norisinās Jūdžinā (ASV), vēsta sacensību organizatori.
28.mai 2013
Latvijas Ārmrestlinga federācijas prezidents, pasaules un Eiropas čempionātu daudzkārtējs medaļnieks Normunds Tomsons sarunā ar Sportacentrs.com stāsta gan par ārmrestlinga saimniecību, gan to, kā kļuvis par vieglatlētu fiziskās sagatavotības treneri.
16.mar 2013
Atēnu olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējam Vadimam Vasiļevskim pēdējā laikā neiet īpaši spoži nedz sportiskā, nedz finansiālā ziņā, taču, vai tas ir īstais iemesls, kāpēc viņa uzvedība pēdējā laikā kļūst arvien dīvaināka?
30.aug 2012
Neveiksmīgi Dimanta līgas priekšpēdējo posmu vieglatlētikā, kas notika Šveices pilsētā Cīrihē, aizvadījuši Latvijas vieglatlēti, kuri nespēja nopietni iestaistīties cīņā par uzvaru un uzrādīja pieticīgus rezultātus.
23.aug 2012
Latvijas rekordiste šķēpa mešanā dāmām Madara Palameika Šveices pilsētā Lozannā notikušajās Dimanta līgas sacensībās vieglatlētikā ieņēma piekto vietu, labākajā mēģinājumā aizmetot šķēpu 62,74 metrus tālu, kas ir jauns sportistes labākais šīs sezonas rezultāts.
6.jūl 2012
Informācija par to, ka šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis pārdod 2004. gadā Atēnās izcīnīto olimpisko sudraba medaļu, daļā sabiedrības uzjundījusi jautājumu: kā tad tā, šķirties no tik augstas godalgas?
5.jūl 2012
Atēnu olimpisko spēļu vicečempions un Latvijas rekordists šķēpmešanā Vadims Vasiļevskis piektdien startēs Dimanta līgas septītajā posmā, kas notiks Francijas galvaspilsētā Parīzē, informē sacensību organizatori.
5.jūl 2012
Sludinājumu portālā "ss.lv" ievietots sludinājums, kurā tiek piedāvāts iegādāties olimpisko sudraba medaļu, kuru 2004.gadā Atēnās izcīnīja Latvijas šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis, tomēr pašlaik nav iespējams pārliecināties, vai piedāvājums ir patiess.
30.mai 2012
Otrdien Tartu notika pirmais no Igaunijas Zelta līgas vasaras seriāla četriem posmiem. Četrās disciplīnās uzvaras guva Latvijas sportisti, no kuriem visvairāk iepriecināja Zigismunds Sirmais, ar 84.06 metrus tālu metienu uzvarot šķēpmešanā un izpildot olimpisko A normatīvu.
26.mai 2012
Sacensībās Vācijas pilsētā Desavā piektdien trešo vietu šķēpmešanā izcīnīja Latvijas rekordists Vadims Vasiļevskis, kurš savā labākajā mēģinājumā raidīja šķēpu 78.41 metru tālu, informē organizatori.