Šķēpmešana

26.apr 2012
Eiropas, pasaules un olimpiskais čempions šķēpmešanā, norvēģis Andreass Torkildsens nosaucis savus šīs sezonas mērķus un norādījis, ka pie galvenajiem konkurentiem pieskaita arī Latvijas šķēpmetējus.
11.sep 2011
Šķēpmešanas trenere Valentīna Eiduka sarunā ar Sportacentrs.com ļoti kritiski novērtēja savu audzēkņu Vadima Vasiļevska un Zigismunda Sirmā veikumu pasaules čempionātā, kas pirms nedēļas beigās Tegu, savukārt Sintas Ozoliņas Kovalas sniegums, viņasprāt, bija apmierinošs.
3.sep 2011
Pārsteidzoši noslēgušās Tegu (Dienvikoreja) notiekošā pasaules čempionāta vīriešu šķēpmešanas sacensības. Galvenais favorīts un sezonas līderis Andreass Torkildsens ieņēma tikai 2. vietu, piekāpjoties vācietim Matiasam De Zordo. Viņš savu zelta metienu iespēja jau pirmajā mēģinājumā – 86.27.
2.sep 2011
Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika šodien Dienvidkorejas pilsētā Tegu notiekošajā pasaules čempionātā vieglatlētikā šķēpmešanas finālā izcīnīja 11. vietu ar 58.08 metrus tālu metienu.
24.jūl 2011
Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze šovakar Eiropas U-20 čempionātā šķēpmešanas sektorā ar 55.83 metrus tālu metienu izcīnīja otro vietu, lai gan līdz pat pēdējai metienu sērijai bija pirmā.
10.jūl 2011
Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika (64.51) sestdien izcīnīja uzvaru vieglatlētikas sacensībās Spānijas pilsētā Madridē "Meeting de Atletismo Madrid 2011", kas norisinājās jau 39.reizi, informē organizatori.
22.jun 2011
Šodien Bauskā norisinājās olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausa izcīņa, kur izcilus rezultātus uzrādīja Latvijas vadošie šķēpa metēji. Zigismunds Sirmais laboja sev piederošo pasaules junioru rekordu, kas tagad ir 84.69 metri, bet par sacensību uzvarētāju kļuva Vadims Vasiļevskis ar 87.10 metriem.
28.mai 2011
Lielisku rezultātu Igaunijas "Big Bank" Zelta līgas sacensībās sasniedzis Latvijas šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis. Zelta Līgas 1. posmā Tartu Vasiļevskis šķēpu raidīja 88,22 metrus tālu. Tas ir ne tikai labākais mūsu vieglatlēta sasniegums šosezon, bet arī vistālākais metiens šosezon pasaulē.
27.mai 2011
Lojalitātes programma BalticMiles izaicina šķēpmetēju Vadimu Vasiļevski starptautiskajās sacensībās Rīgas Kausi 2011 pārspēt Latvijas rekordu šķēpmešanā un par to saņemt 100 000 BalticMiles Punktus. Par tiem viņš var iegādāties līdz pat 20 aviobiļetēm airBaltic tiešajos reisos vai arī 100 kino biļetes.
20.mar 2011
Jaunais šķēpmetējs Zigismunds Sirmais šodien Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā notiekošajās XI Eiropas kausu izcīņas sacensības mešanu disciplīnās jau pirmajā mēģinājumā sasniedza jaunu pasaules junioru rekordu - latvieša mestais šķēps piezemējās pie 84.47 metru atzīmes.
10.sep 2010
Latvijas jaunais šķēpmetējs Zigismunds Sirmais sacensībās Jūrmalā ceturtdien sasniedza jaunu Latvijas junioru rekordu šķēpmešanā, raidot šķēpu 82.27 metrus tālu, portālu Sportacentrs.com informēja Latvijas Vieglatlētikas savienībā.
8.sep 2010
Tuvojoties vieglatlētikas sezonas noslēgumam, sestdien, 18.septembrī, Olimpiskā centra "Ventspils" stadionā norisināsies Daiņa Kūlas kausa izcīņa šķēpa mešanā.
22.aug 2010
Singapūrā notiekošajā pasaules jaunatnes olimpiādē šķēpmešanā puišiem Latvijas sportists Intars Išējevs izcīnīja bronzas godalgu, šķēpu raidot 74,23 metrus tālu, kas ir jauns personiskais rekords.
4.dec 2009
Šodien, 4.decembrī, Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK) notika LOK prezidenta Aldoņa Vrubļevska, Latvijas Šķēpa metēju kluba pārstāves Valijas Draugas un Latvijas Vieglatlētikas savienības ģenerālsekretāra Voldemāra Lūša tikšanās, kuras laikā tika analizēta situāciju saistībā ar valdības rīkojumu par Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sporta valsts aģentūru, tai skaitā valsts aģentūras „Latvijas Šķēpa mešanas metodiskais centrs” reorganizāciju.
4.sep 2009
Šovakar "Zelta līgas" pēdējā posmā Briselē (Beļģija) šķēpmešanas sacensībās uzvaru izcīnīja soms Tero Pitkemeki, bet latvieši Vadims Vasiļevskis un Ainārs Kovals ierindojās, attiecīgi, trešajā un piektajā vietā.