Raimonds Bergmanis

3:30
Spēkavīrs un politiķis Raimonds Bergmanis ar asarām acīs atklāja, ka patlaban viņa ģimenei ir smags un sarežģīts laiks, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Laumas Lapsas materiālā "Vēlēšanu nakts aizkulises" izdevumā "Privātā Dzīve".
7.mai
Saeimas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijā deputāti kritisku novērtēja Kultūras ministrijas (KM) sniegto informāciju par nozīmīgāko pieminekļu aizsardzību iespējama drošības apdraudējuma, iebrukuma apstākļos.
20.feb
Dzelzceļa projektu "Rail Baltica" būtu jāiekļauj NATO militārās mobilitātes nodrošināšanas prioritāšu sarakstā un, ņemot vērā tā nozīmīgumu, jāparedz daļēja tā finansēšanas iespēja ātrākai projekta virzībai, pauda Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Raimonds Bergmanis (AS) NATO Parlamentārās asamblejas (PA) sanāksmē Briselē.
9.jan
Ir grūti paredzēt, kādi varētu būt Krievijas atbildes soļi uz Latvijas likumu par "Maskavas nama" pārņemšanu valsts īpašumā, intervijā Latvijas Radio sacīja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Raimonds Bergmanis (AS), kura vadītā komisija šodien skatīs minēto likumprojektu.
1.dec 2023
Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Raimonds Bergmanis (AS) atgādina, ka, piesakoties brīvprātīgi Valsts aizsardzības dienestā (VAD), iespējams izvēlēties, kur dienēt.
23.aug 2023
Otrdien, 22.augustā, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas (AIKN) komisijas priekšsēdētājs Raimonds Bergmanis un komisijas deputāti tikās ar Kanādas parlamenta Pārstāvju palātas Nacionālās aizsardzības komitejas vadītāju Džonu Makeju (John McKay) un parlamenta komitejas pārstāvjiem, lai pārrunātu Latvijas un Kanādas sadarbību aizsardzības jomā NATO ietvaros, ziņo Mudrīte Grundule, Frakcijas "APVIENOTAIS SARAKSTS - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija" sabiedrisko attiecību konsultante.
20.jūl 2023
Latvijas karavīru profesionalitāti, sagatavotību un kaujasspējas ļoti augstu novērtējusi NATO miera uzturēšanas operācijas Kosovā vadība, par Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja Raimonda Bergmaņa (AS) pausto aģentūru LETA informēja "Apvienotā saraksta" pārstāve Mudrīte Grundule.
22.jun 2023
22. jūnijā Saeimā galīgajā lasījumā pieņemts likums, lai sāktu militārā poligona “Sēlija” izveidi.
29.nov 2022
Atbalsts Ukrainas bēgļiem Latvijā varētu tikt pagarināts "Apvienotā saraksta" (AS) virzītos grozījumos "Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā", šorīt Latvijas Radio pieļāva Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Raimonds Bergmanis (AS).
7.jūl 2022
Nav pārliecības, vai pietiks resursu Aizsardzības ministrijas (AM) iecerētā vispārējā valsts aizsardzības dienesta ieviešanai, pauž Saeimas deputāts, kādreizējais aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (LZP).
25.apr 2022
Latvijai būs daudz darāmā, sagatavojoties jaunu sabiedroto karavīru uzņemšanai, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" uzsvēra Saeimas deputāts, bijušais aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS).
25.feb 2022
Saruna ar Saeimas deputātu, bijušo aizsardzības ministru Raimondu Bergmani (ZZS)
15.feb 2022
Krievijas uzbrukuma Ukrainai draudu fonā Latvijai šobrīd jābūt skaidri definētām atbildēm par to, cik gatava ir mūsu valsts pretdarboties un būt rīcībspējīga atsevišķu drošības risku gadījumā.
22.apr 2021
Saeimas deputāta un bijušā aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa ģimenes locekļi inficējušies ar Covid-19, vēstīts Kārļa Seržanta materiālā "Deputāts cīnās ar Covid-19" izdevumā "Kas Jauns".
12.jūl 2018
Latvijas drošības vajadzības ir nepieciešams attīstīt, līdz ar to mēs nevarēsim izbēgt no sarunas par vairāk nekā 2% no iekšzemes kopprodukta (IKP) atvēlēšanu aizsardzībai, no Briseles pauda aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS), kurš piedalījās NATO samitā.
30.aug 2017
Kurioza pārrakstīšanās sanākusi Latvijas aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim.
3.apr 2017
Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis pauda, ka Latvijas drošībai šobrīd reāli draudi nepastāv, tomēr ir jāņem vērā Krievijas agresija pret Gruziju un Ukrainu un jābūt gataviem aizstāvēt sevi.
photo_camera
23.nov 2016
ASV vēstniecības sociālo tīklu kontos publicētas fotogrāfijas un videomateriāls no Pateicības dienas svinībām, kurās piedalījās gan ASV un Latvijas karavīri, gan Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.
21.nov 2016
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS) jau atradis Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amata kandidātu.
22.apr 2016
Par to, vai Latvijā tiks atjaunots obligātais militārais dienests, cik nozīmīgi ir hibrīdkara draudi un kas Latvijai jādara aizsardzības spēju stiprināšanā – intervija ar aizsardzības ministru Raimondu Bergmani (ZZS).