Pasaules kauss futbolā

23.jūl 2014
Pēc "Malaysia Airlines" lidmašīnas notriekšanas lielākā daļa vāciešu pauduši atbalstu stingrām ekonomiskām sankcijām pret Krieviju. Pieņemas spēkā arī aicinājumi nerīkot Krievijā 2018.gadā paredzēto Pasaules kausa izcīņas finālturnīru futbolā.
14.jūl 2014
Par Pasaules kausa ieguvēju 2014. gada finālturnīrā kļuvusi Vācijas izlase, kura papildlaikā ar 1:0 pieveica Argentīnu. Uzvaras vārtus guva Mario Gece, un nu Vācija kļuvusi par četrkārtējo pasaules čempioni.
13.jūl 2014
Pasaules kausa finālturnīrā atlicis aizvadīt tikai vienu spēli - šovakar, plkst. 22.00 "Maracana" stadionā Riodežaneiro laukumā izies Vācijas un Argentīnas futbolisti.
13.jūl 2014
Nīderlandes futbola izlases uzbrucējs Robins van Pērsijs atdevis komandas līdzjutējam savu kapteiņa apsēju un Pasaules kausa finālturnīra bronzas medaļu, vēsta britu masu mediji.
13.jūl 2014
Šovakar par Pasaules kausa bronzas medaļnieci kļuva Nīderlandes izlase. Mačā par trešo vietu pret mājinieci Brazīliju oranžie izvirzījās vadībā jau trešajā minūtē, drīz vien ieguva jau divu vārtu pārsvaru, bet mačs noslēdzās ar 3:0 - Brazīlija kontrolēja bumbu vairāk, taču tā arī nespēja gūt vārtus, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas un paliekot ārpus labāko trijnieka.
12.jūl 2014
Uz Pasaules kausa finālturnīra labākā spēlētāja balvu "Zelta bumbu" pretendē desmit futbolisti, no kuriem vairums ir finālistu - Vācijas un Argentīnas izlašu - pārstāvji.
10.jūl 2014
Par otru Pasaules kausa finālisti kļuvusi Argentīnas izlase. Pēc 0:0 pret Nīderand gan pēc pamatlaika, gan papildlaika visai pasīvā spēlē uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles sitienos. Tajos divreiz bumbu atvairīja Argentīnas vārtsargs Serhio Romero - 4:2 pendelēs, un argentīniešus finālā sagaida tikšanās ar Vāciju.
9.jūl 2014
Trīs reizes līdz Pasaules kausa finālam nokļuvušais brazīliešu aizsargs Kafu vakar piedzīvojis divus nepatīkamus pārsteigumus - Brazīlijas izlases sakāvi ar 1:7 un izlases pārstāvju attieksmi, kad leģendārais futbolists mēģinājis uzmundrināt savus tautiešus.
9.jūl 2014
Pasaules kausa pirmajā pusfinālā Vācijas izlase sagādāja pamatīgu apkaunojumu mājiniecei Brazīlijai. Laika posmā no 23. līdz 29. minūtei vācieši guva četrus vārtus, puslaiku pabeidza ar 5:0, bet mačs noslēdzās ar pārliecinošāko uzvaru Pasaules kausu pusfinālu vēsturē - 7:1. Pa diviem vārtiem Tonijam Krosam un Andrē Širlem, bet Brazīlijā šoks.
5.jūl 2014
Šodienas pirmajā Pasaules kausa 1/4 finālā Argentīna, pateicoties Gonsalo Igvaina jau astotajā minūtē gūtajiem vārtiem, ar 1:0 pieveica Beļģiju un iekļuva pusfinālā, kurā savu pretinieci sagaidīs vēlāk šovakar.
5.jūl 2014
Brazīlijas futbola izlases uzbrukuma līderi Neimaru savainojušais Kolumbijas izlases spēlētājs Huans Kamilo Sunjiga sestdien dažādās sociālo mediju platformās saņēmis neskaitāmus nāves draudus.
photo_camera
5.jūl 2014
Brazīlijas futbola izlases līderis Neimārs, kurš guva savainojumu Pasaules kausa ceturtdaļfināla mačā pret Kolumbiju, vairs nespēs palīdzēt savai izlasei šajā turnīrā, tiesa, ārsti apgalvo, ka operācija nebūs nepieciešama.
5.jūl 2014
Pasaules kausa finālturnīrā pusfinālā iekļuvusi Brazīlijas izlase, kura ar 2:1 pieveica Kolumbiju. Abus vārtus brazīliešiem guva aizsardzības līnijas spēlētāji - Tjagu Silva un Davids Luizs. Pusfinālā Brazīlijai būs jāspēkojas ar Vācijas izlasi.
4.jūl 2014
Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē Vācijas futbola izlase piektdien ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja Francijas valstsvienību, kā pirmā vēsturē ceturto reizi pēc kārtas iekļūstot sacensību labāko četriniekā.
4.jūl 2014
Urugvajas Futbola federācija iesniegusi apelāciju par Luisa Suaresa diskvalifikāciju, apstiprina Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA). Tāpat konkretizēts, ka diskvalifikācijas laikā sodītais spēlētājs tomēr nedrīkst trenēties arī kopā ar klubu vai izlasi.
30.jun 2014
Par Pasaules kausa piekto ceturtdaļfinālisti kļuva E grupas uzvarētāja Francija, kas smagā cīņā spēja salauzt Nigērijas futbolistu pretestību (2:0). Uzvaras vārtus 79. minūtē guva Pols Pogbā, bet kompensācijas laikā punktu spēlei ar sitienu savos vārtos pielika Džozefs Jobo. Ceturtdaļfinālā Francija tiksies ar Vācijas un Alžīrijas pāra uzvarētāju.
29.jun 2014
Grieķijas izlases futbolisti atteikušies no prēmijām par piedalīšanos Pasaules kausa finālturnīrā Brazīlijā.
29.jun 2014
Pasaules kausa trešajā 1/8 fināla mačā Nīderlande tikās ar Meksiku. Otrā puslaika sākumā meksikāņi izvirzījās vadībā un turēja minimālo pārsvaru, bet Nīderlande vispirms 88. minūtē izlīdzināja rezultātu, bet kompensācijas laikā tika pie 11 metru soda sitiena, un Klāss Jans Huntelārs nodrošināja oranžajiem dramatisku uzvaru un vietu 1/4 finālā - 2:1.
29.jun 2014
Pasaules kausa finālturnīrs šovakar turpināsies ar divām astotdaļfināla spēlēm. Nīderlande cīnīsies ar Meksiku, savukārt Kostarikai pretī stāsies Grieķija.
29.jun 2014
Par otru Pasaules kausa 1/4 finālisti kļuvusi Kolumbija, kas šovakar guva ceturto uzvaru pēc kārtas, šoreiz ar 2:0 pieveicot Urugvaju. Abus vārtus, no kuriem pirmos ļoti skaisti, guva pašreizējais turnīra labākais vārtu guvējs Hamess Rodrigess, Urugvajiešu mēģinājumi atspēlēties nebija sekmīgi. Kolumbija ceturtdaļfinālā tiksies ar mājinieci Brazīliju.