Futbolists atdod Pasaules kausā izcīnīto medaļu līdzjutējam

Nīderlandes futbola izlases uzbrucējs Robins van Pērsijs atdevis komandas līdzjutējam savu kapteiņa apsēju un Pasaules kausa finālturnīra bronzas medaļu, vēsta britu masu mediji.

Atgādinām, ka sestdienas vakarā Nīderlandes futbolisti mačā par trešo vietu ar 3:0 pārspēja laukuma saimnieci, Brazīlijas izlasi.

Tiek vēstīs, ka līdzjutējs, kuram van Pērsijs uzdāvināja bronzas godalgu, klātienē noskatījies visas Nīderlandes izlases spēles kopš 1994. gada Pasaules kausa finālturnīra ASV, kur nīderlandieši izstājās ceturtdaļfinālā, ar 2:3 zaudējot tieši Brazīlijai.

Tieši van Pērsijs aizvadītajā cīņā guva uzvaras vārtus, jau mača 3. minūtē realizējot 11 metru soda sitienu. Tāpat ar vārtu guvumiem sestdienas vakarā izcēlās arī Denijs Blinds un Džordžinjo Veinaldums.