Padomi mājsaimniecēm

Vakar, 20:00
Lai koka mēbeles izskatītos kā jaunas un tās būtu spīdīgas, izmantojiet olīveļļu!
12.jūl
Vai jūsu māju ir apsēdušas skudras? Tad jums noderēs šie četri padomi, kā atbrīvoties no skudrām iekštelpās, izmantojot dabiskas sastāvdaļas!
9.jūl
Kāds varbūt jau ir sācis konservēt, bet kādam vēl viss tikai priekšā. Bieži vien šim darbam mēs izmantojam burkas, kurās iepriekš bijis iekšā kāds cits produkts, bet tagad dodam tām jaunu dzīvi. Lai konservējumi izskatītos glītāk, nepieciešams atbrīvoties no etiķetēm. Reizēm šis darbiņš nemaz nav tik viegls, bet ir trīs veidi, kā pavisam vienkārši burkas padarīt tīras un skaistas!
7.jūl
Ikvien noteikti ir saskāries ar šādu problēmu - baltie krekli padusēs iekrāsojušies dzeltenīgi. No šiem dzeltenajiem traipiem ir grūti atbrīvoties! Iesakām izmēģināt šo metodi!
5.jūl
Vai drīkst ēst sapelējušu sieru, ja pelējumu nogriež nost? Uz šo jautājumu atbild Lielbritānijas Nacionālā veselības dienesta ārsts Karan Rajans.
2.jūl
Mājās ienesot svaigus augļus un ogas, tos ātri vien mēdz apsēst augļu mušiņas. Iemāni mušiņas slazdā, lai tās tevi vairs netraucē!
23.jun
Līgo svētku brīvdienās un atvaļinājuma sezonā, daudzi no mums plāno atpūsties kopā ar ģimeni un draugiem. Kā liecina If Apdrošināšanas dati, plānojot ceļojumus vai pavadot laiku brīvā dabā, ir jāparūpējas ne tikai par plāksteriem vai nepieciešamajiem medikamentiem, bet arī par ugunsdzēšamo aparātu.
22.jun
Līgo svētkos teju katrā mājā galdā tiek celts siers. Visticamāk, ķimeņu siers, jo tas ir viens no tradicionālajiem šo svētku ēdieniem. Liekam to skaistos traukos, rotājam ar jāņuzālēm un baudām. Bet kāpēc gan svētkos aprobežoties ar ķimeņu sieru vien? Barbora.lv ierosina svētkos celt galdā siera plati. Kā to sagatavot?
19.jun
Ir produkti, kuri, gatavojot uz grila, iegūst pavisam citu garšu un garšo debešķīgi. Tomēr ir pietiekami daudz pārtikas produktu, kurus nav ieteicams gatavot uz grila. Iemesli var būt dažādi. Noskaidrojiet, kurus pārtikas produktus eksperti neiesaka grilēt!
14.jun
Pārtikas veikalos bieži sanāk iegādāties vēl negatavus avokado. Labākais veids, kā nogatavināt avokado, ir vienkārši nogaidīt un būt pacietīgiem. Ja neesat pacietīgi, tad, iespējams, jums noderēs šie triki, kā pavisam neparasti, bet ātri nogatavināt avokado.
14.jun
Cepeškrāsnī cepti kraukšķīgi kartupeļi ir ļoti gardi. Reizēm diemžēl neizdodas tik veiksmīgi iegūt kraukšķīgumu. Izrādās, ka ir nepieciešams kartupeļiem pievienot klāt divas sastāvdaļas, lai vienmēr garantētu, ka tie izdosies apetelīgi un kraukšķīgi.
12.jun
Gatavojot dažādus gardumus no rabarberiem, vienmēr paliek pāri to miziņas. Izrādās, ka no tām var pagatavot gardu sīrupu.
11.jun
Dzerot kafiju, paliek pāri kafijas biezumi. Kur tos likt? Izrādās, ka tiem var rast dažādus pielietojumus, piemēram, pagatavojot ķermeņa skrubi. Tomēr tas nav viss, kafijas biezumi var būt arī labs mēslojums augiem.
10.jun
Bioloģisko atkritumu šķirošana ir aktuāls veids, kā samazināt sadzīves atkritumu apjomu gan savā mājsaimniecībā, gan atkritumu poligonos. Taču, pienākot siltākiem laikapstākļiem, rodas bažas par iespējamo smaku, kas varētu rasties šajos konteineros. SIA “Eco Baltia vide” speciālisti un Latvijas Atkritumu saimniecības asociācijas eksperte Rūta Bendere dalās padomos, kas palīdzēs izvairīties no smakām, šķirojot bioloģiskos atkritumu.
4.jun
Mēs citu acīs vēlamies izskatīties labi un satriecoši. Tomēr reizēm mūsu centība var ciest neveiksmi. Eksperti nosauc sešas lietas, kuras nevajadzētu pirkt, lai citu acīs neizskatītos nabadzīgi.
30.mai
Piparmētras ziemā visbiežāk tiek izmantotas gardas tējas pagatavošanai, bet vasarā - kokteiļu. Izrādās, ka ar to vien neaprobežojas piparmētru izmantošanas iespējas. Uzziniet, kur vēl var izmantot piparmētras!
27.mai
Pasaulē lielākajā pētījumā par dzīvi mājās noskaidrots, ka viens no būtiskākajiem elementiem, kas ļauj mums justies mājās labi, ir sajūta, ka kontrolējam savu dzīvi. Tomēr viens no šķēršļiem katram ceturtajam Latvijas iedzīvotājam, kas liedz to izjust un justies labi, ir sajūta, ka mājas darbi nekad nebeidzas. Eksperti dalās praktiskos padomos, kā līdzsvarot mājās paveicamos darbus un atvēlēt laiku arī atpūtai.
26.mai
Nav nekāds pārsteigums, ja vasaras laikā, atrodoties svaigā gaisā, mums uzbrūk knišļi. Lai arī tas nav pārsteigums, taču jebkurā gadījumā tas ir nepatīkami, tāpēc ir nepieciešams rīkoties. Pagatavojiet pats savu knišļu atbaidīšanas līdzekli. To uzpūšot uz ādas, iespējams, sevi pasargāsiet no sāpīgajiem kodumiem!
24.mai
Klāt ir tas laiks, kad mēs biežāk dodamies atpūsties pie dabas. Šādu atpūtu svaigā gaisā pamatīgi var sabojāt odi un citi insekti, kas uzbrūk nepamanīti. Ir dažādi aromāti, kas atbaidīs insektus, lai tie mums neuzbruktu.
21.mai
Cik bieži jūs maināt puķu vāzēs ūdeni? Vai tas ir jādara ievērojot noteiktu "grafiku", vai jāvadās pēc sajūtām? Atbildes uz šiem jautājumiem sniedz floriste.