NHL

10.feb 2012
Latviešu hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas "Senators" vienība beidzot pārtraukusi ieilgušo neveiksmju sēriju, naktī uz piektdienu Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) ar rezultātu 4:3 mājās apspēlējot Nešvilas "Predators".
8.feb 2012
Naktī uz trešdienu otro zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas "Senators", kas ar rezultātu 1:3 savā laukumā atzina Sentluisas "Blues" pārākumu, taču komanda joprojām atrodas izslēgšanas spēļu zonā.
4.feb 2012
Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais klubs Otavas "Senators", kas savā laukumā pagarinājumā ar 1:2 piekāpās Ņujorkas "Islanders".
1.feb 2012
Atsācies Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas turnīrs. Pirmajā spēlē pēc Zvaigžņu spēles zaudējusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas "Senators", kas, nenoturot divu vārtu pārsvaru, ar 3:4 zaudēja Bostonā.
30.jan 2012
Šī gada Nacionālās Hokeja līgas (NHL) Zvaigžņu spēle noslēdzās ar Zdeno Hāras komandas uzvaru - 12:9 . Pēc pirmajiem diviem periodiem rezultāts bija 6:6, bet pēdējā trešdaļā pateicoties fantastiskām Tima Tomasa darbībām vārtos, Alfredsona komanda nespēja atspēlēties.
27.jan 2012
Šonakt Gatino pilsētā Kvebekā norisinājās Nacionālās hokeja līgas Zvaigžņu spēles drafts, kurā abu komandu kapteiņi Daniels Alfredsons un Zdeno Hāra, līdzīgi kā to pagalmā dara bērni, viens pēc otra izvēlējās savas komandas spēlētājus 29. janvārī paredzētajai Zvaigžņu spēlei.
26.jan 2012
Rudens ieskaņā apritēs 40 gadi kopš pirmās PSRS un Kanādas hokeja izlašu cīņas astoņu abu komandu spēļu Supersērijā.
25.jan 2012
Trešo zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) naktī uz trešdienu piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas "Senators" vienība, kas šoreiz izbraukumā ar rezultātu 2:3 piekāpās Fīniksas "Coyotes" hokejistiem.
24.jan 2012
Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā zaudējumu šorīt piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā komanda Otavas "Senators", kas izbraukumā ar 1:4 atzina Losandželosas "Kings" pārākumu.
20.jan 2012
Šorīt Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā pie uzvaras tika latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais klubs Otavas "Senators", kas izbraukumā ar 4:1 sakāva Sanhosē "Sharks".
18.jan 2012
Pirmo reizi pēc 20 spēļu pārtraukuma pie rezultativitātes punktiem tiekot Kasparam Daugaviņam, Otavas "Senators" aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) atgriezās uz uzvaru takas, ar rezultātu 3:2 viesos pārspējot Toronto "Maple Leafs".
17.jan 2012
Zaudējumu Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī piedzīvojusi latviešu hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas „Senators” komanda, kas savā laukumā atzina Vinipegas „Jets” pārākumu – 0:2.
13.jan 2012
Sesto uzvaru pēdējās septiņās spēlēs Nacionālajā Hokeja līgā izcīnījusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas "Senators", kas ar 3:0 izbraukumā sarūgtināja līgas labāko komandu Ņujorkas "Rangers". Daugaviņš atkal spēlēja maz un punktus neguva.
11.jan 2012
Sesto uzvaru pēdējās septiņās Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēlēs aizvadītajā naktī izcīnījusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas „Senators” komanda, kas viesos ar 5:1 pieveica Pitsburgas „Penguins” vienību.
9.jan 2012
Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā aizvadītajā naktī uzvaru izcīnīja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais klubs Otavas "Senators", kas savā laukumā ar 6:4 apspēlēja Filadelfijas "Flyers". Četrus vārtus "Senators" guva pēdējā trešdaļā.
5.jan 2012
Latviešu policists Raitis Ivanāns, kurš vakar tika ievietots NHL neaizsargāto spēlētāju sarakstā, nevienam citam klubam nav izrādījies vajadzīgs, attiecīgi ļaujot Kalgari "Flames" vienībai atgriezt latviešu uzbrucēju tās sastāvā, ko klubs arī izdarījis.
4.jan 2012
Latviešu hokejists Raitis Ivanāns iekļauts Nacionālās Hokeja līgas (NHL) kluba Kalgari „Flames” neaizsargāto spēlētāju sarakstā.
3.jan 2012
Šovakar uzvaru 2012. gada "Winter Classic", atspēlējot divu vārtu deficītu, svinēja Ņujorkas "Rangers", kas 46967 skatītāju klātbūtnē Filadelfijā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē ar 3:2 uzvarēja vietējo "Flyers".
3.jan 2012
Trešo uzvaru pēc kārtas Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas turnīrā guvusi Otavas "Senators", kas ar 3:2 papildlaikā savās mājās pieveica Ņūdžersijas "Devils". Kasparam Daugaviņam nepilnās piecās minūtēs -1.
31.dec 2011
Naktī uz sestdienu uz uzvaru takas Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) atgriezās Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas "Senators" vienība, kas mājās, pateicoties kapteiņa Daniela Alfredsona 400. vārtu guvumam karjerā, papildlaikā uzveica Kalgari "Flames" ar rezultātu 4:3.