Daugaviņam +1, "Senators" otrā uzvara pēc kārtas

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā aizvadītajā naktī otro panākumu pēc kārtas izcīnīja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais klubs Otavas "Senators", kas savā laukumā ar 4:1 apspēlēja Austrumu konferences līdervienību Ņujorkas "Rangers".

Spēles piektajā minūtē "Senators" nokļuva iedzinēju lomā, jo ņujorkiešus vadībā izvirzīja Raiens Kalahens. Tiesa, mājiniekiem bija nepieciešamas tikai 74 sekundes, lai panāktu izlīdzinājumu – precīzs bija Zaks Smits. Perioda beigās Otavu jau vadībā izvirzīja Niks Folino – 2:1.

Otrajā trešdaļā rezultāts nemainījās, bet trešā perioda sākumā otaviešu pārsvaru dubultoja Kails Turiss. Ceturto ripu pusotru minūti līdz spēles beigām "Senators" guva, kad viesi jau bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju – ripu rukšos vārtos raidīja Džeisons Speca – 4:1.

Kaspars Daugaviņš laukumā pavadīja astoņas minūtes un 57 sekundes, pa vārtiem nemeta, taču nopelnīja lietderības koeficientu +1, jo atradās laukumā brīdī, kad tika gūti pirmie vārti.

Citās spēlēs

Iļja Kovaļčuks guva trīs vārtus (pa vieniem katrā trešdaļā), kaldinot Ņūdžersijas "Devils" uzvaru savā laukumā pret Ņujorkas "Islanders". Savukārt Iļja Brizgalovs aizvadīja savu 27. sauso spēli karjerā, bet Filadelfijas "Flyers" savā laukumā ar 5:0 sagrāva Floridas "Panthers". Brizgalovam tā bija ceturtā sausā spēle šosezon un otrā pēdējo četru maču laikā.