Radulovs atgriežas NHL ar gūtiem vārtiem

Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) ar gūtiem vārtiem jau pirmajā spēlē pēc lielas pauzes atgriezies krievu uzbrucējs Aleksandrs Radulovs, kurš guva vienīgos vārtus Nešvilas "Predators" 1:5 sagrāvē viesos pret vareno "Penguins". Pitsburgas komanda ar šo panākumu nodrošinājusi vietu izslēgšanas spēlēs.

25 gadus vecais Aleksandrs Radulovs pirms četriem gadiem pameta "Predators", lai spēlētu dzimtenē. Pirmajā NHL spēlē kopš 2008. gada šķita, ka snaiperis nav bijis prom – uzreiz vārti. Radulovs iemeta otrā perioda 12. minūtē, no vārtu priekšas iemetot atlēkušo ripu. Radulovam -2 lietderības koeficients.

"Penguins" līdz tam brīdim jau bija aizmukusi... Pitsburgas komanda 28 minūtēs guva četrus vārtus, bet visā mačā uzvarēja ar 5:1. Divi vārti Jevgeņijam Malkinam (šosezon jau 95 punkti), bet četras rezultatīvas piespēles Džeimsam Nīlam. Sidnijs Krosbijs šoreiz tukšā.

Pateicoties uzvarai, "Penguins" nodrošinājusi vietu "play off" turnīrā, kur pievienojusies "Rangers" un "Blues".