Daugaviņš atgriežas ar -1, Mihalekam hat trick astoņās minūtēs

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā aizvadītajā naktī pārliecinošu uzvaru izcīnīja Otavas "Senators", kas izbraukumā ar 7:3 sakāva Tampabejas "Lightning". Uzvarētāju rindās pēc pāris spēļu izlaišanas atkal laukumā devās latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

"Senators" hokejisti labi iesāka spēli, jau pirmajā trešdaļā iegūstot triju vārtu pārsvaru (3:0) pēc Sergeja Gončara, Kolina Grīninga un Kaila Turisa metieniem. Otrajā trešdaļā gan "Lightning" divus vārtus atspēlēja, tomēr viesi Ērika Karlsona personā atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 4:2.

Trešā perioda sākumā Stīvenam Stemkosam atkal izdevās samazināt rezultātu līdz minimumam, bet tad sekoja Milana Mihaleka soloizrāde - astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām viņš vairākumā guva pirmos vārtus spēlē (5:3), pusotru minūti līdz finālsirēnai raidīja ripu tukšos "Lightning" vārtos, bet punktu spēlei pielika septiņas sekundes līdz tās beigām, kad mazākumā vēlreiz iemeta tukšos vārtos – 7:3.

Kopumā Mihaleks spēlē atzīmējās ar četriem (3+1) rezultativitātes punktiem, savu punktu bagāžu sezonā palielinot līdz 50 (32+18). Šī bija Mihaleka rezultatīvākā spēle šosezon.

Kaspars Daugaviņš laukumā pavadīja 10 minūtes un 34 sekundes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja vienā iemetienā, tomēr spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu (-1).