Daugaviņš spēlē maz, "Senators" zaudē

Zaudējumu Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā piedzīvojusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas „Senators” komanda, kas savā laukumā ar 1:2 atzinusi Karolīnas „Hurricanes” pārākumu. Daugaviņam šajā spēlē mazākais spēles laiks komandā.

Lielisku maču „Huuricanes” vārtos aizvadīja Kams Vords, kurš atvairīja 38 senatoru metienus. Līdz sausajai spēlei viņam pietrūka vien 13 spēles sekundes. Mača rezultātu otrā perioda ievadā atklāja Brendons Šaters, tā beigu daļā vairākumu realizēja Tomu Rūtu un viesi izvirzījās vadībā ar 2:0. „Senators” atspēlēšanās mēģinājumi panākumiem vainagojās vien 13 sekundes līdz spēles beigu signālam, kad 13 sekundes līdz mača beigām vienus vārtus mājiniekiem atspēlēja Džeisons Speca. Neko vairāk gan „Senators” nespēja, atzīstot pretinieku pārākumu ar 1:2.

Kaspars Daugaviņš laukumā pavadīja septiņas minūtes un 34 sekundes (mazākais spēles laiks komandā), kuru laikā pa vārtiem metienus neizdarīja un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

„Senators” Austrumu konferences turnīra tabulā saglabā septīto vietu. Vēl līgas regulārajā čempionātā senatoriem atlicis aizvadīt divas spēles – savā laukumā pret Bostonas „Bruins” un viesos pret Ņūdžersijas „Devils”.